Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam wszystkich forumowiczów.

 

Poszukuję osób które zamierzają, budują bądź może już mieszkają w domu wg. projektu o nazwie EX HOUSE. Wraz z żoną zdecydowaliśmy iż jest to projekt najbliższy naszym wymaganiom. Niestety nigdzie nie ma żadnych opinii o tym projekcie stąd postanowiłem założyć ten wątek.

 

Na forum istnieje wątek http://forum.muratordom.pl/showthread.php?214768-EX-House-pasywna-stodo%C5%82a&highlight=house - po pięknej zapowiedzi jest wielkie rozczarowanie gdyż budowa nie dochodzi do skutku.

 

Będziemy bardzo wdzięczni za wszelkie opinie bądź zdjęcia. Być może gdzieś na Podkarpaciu ktoś taki dom widział?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny projekt, mam podobną metrażowo stodołę. Na pierwszy rzut oka to te okno w jadalni, super to wygląda ale ciężkie w wykonaniu i drogie. Popytaj firmy od okien czy mozna zrobić takiego fixa (ma około 2m szerokosci na 4 wysokości tj. 8m2...???). Te okna na dachu to już wogóle, nie wiem jak to się wykonuje ale na pewno ich nie umyjesz z zewn ani od wewnątrz (masz tam pustkę nad salonem). Pustka nad salonem - super wygląda - a to chyba tyle z plusów, poczytajcie o tym rozwiązaniu. To co mi się nie podobało jak przeglądałem projekt to brak odcięcia wiatrołapu od reszty domu i dużo powierzchni na komunikację, zarówno na parterze jak i na piętrze. Na piętrze mozna połaczyć garderobę z sypialnią, jedne drzwi mniej i więcej miejsca w garderobie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...