Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Salon z aneksem kuchennym - kolory


mnemonic69

Recommended Posts

Cześć.

 

Bardzo potrzebuję porady. Jestem w trakcie kupna mieszkania z rynku wtórnego i nie mam pomysłu jak odświeżyć salon z aneksem kuchennym. Chciałbym jakoś dobrać kolor ścian i sofy tak, aby pasował do mebli kuchennych. Wiem, że będzie ciężko a obecny stan delikatnie mówiąc nie trafia w mój gust :) W tym momencie wygląda to tak:

 

eb1cb12c9f9f0a5f.jpg

4e14b41c163558d5.jpg

 

Z góry dziękuję!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam mało co trafia w gust. Kuchnia zostaje na kilka lat?

Ja bym się pozbyła tej ściany z pseudo-kamienia.

 

Do tej miodowej olchy i budyniu zieleń pasuje, ale niekoniecznie w takim groszkowym odcieniu.

Może taka poszarzona?

http://cdn24.urzadzamy.smcloud.net/t/user_photos/t/106905/eklektyczne-mieszkanie-w-warszawie_3057182.jpg

Edytowane przez Elfir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Wnętrze można utrzymać w tonacjach kremowo-beżowo brązowych, np. malując ściany w kolorze 507 Subtelny beż i ewentualnie dodatkowo jedną ścianę w odcieniu 512 rozmowa przyjaciół. Ciemniejsza ściana mogłaby być tłem dla sofy, która w takim zestawie kolorystycznym mogłaby być jasno beżowa. Inna propozycja jest taka by nieco odświeżyć wnętrze odcieniem szarości -558 Srebrzysty blask, jednak Wtedy należy zadbać o dodatki, które konsekwentnie podkreślą ten kolor w pomieszczeniu (szare doniczki, świece, poduszki na sofie (grafitowej). Konieczna wtedy będzie wymiana dywanu i dobrze byłoby pomyśleć o zmianie firan np. na rolety lub zasłony w stalowych odcieniach.

 

Pozdrawiam serdecznie,

E-rzecznik FFiL Śnieżka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...