Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Faszyzm w wykonaniu PiS


Gość Arturo72

Recommended Posts

Gość Arturo72

Ciekawi mnie czy polskie społeczeństwo jest aż tak zidiociale,że nie widzi zagrozenia ?

Czyżby ponad polskiego społeczeństwa to bezmozgie kibole czy patole od kg kielbachy plus czy to zwykły margines polskiego społeczeństwa ? Jeśli to aż tak duży margines nas to żyje wśród debili...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 212
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Gość Arturo72
Prawie połowa społeczeństwa nie widzi związku z dzisiejszą sytuacją w Polsce

 

 

Polecam film "Cabaret" z 1972r.

To powiem więcej,prawie połowa społeczeństwa jest bez własnego mózgu albo aż tak bardzo gowno by zjadła spod siebie za grosiki...:

Z Wiki:

 

Państwo faszystowskie charakteryzuje się dyktatorskim sprawowaniem władzy, którego podporą jest monopartyjny system parlamentarny. Funkcje ustawodawcze i wykonawcze przejmował wódz: we Włoszech Duce – Mussolini, który łączył różnorakie stanowiska znane z państw demokratycznych: prezydenta, premiera, zwierzchnika sił zbrojnych oraz głównodowodzącego. Bezpośrednio jemu podlegał szeroki aparat policyjno-kontrolny, który miał cały szereg zadań z dziedziny kontrwywiadowczo-inwigilacyjnych. Dodatkowo eliminował faktycznych opozycyjnych, jak i domniemanych przeciwników politycznych. Mussolini dysponował potężnym urzędem OVRA, który łączył zadania policyjne, kontrwywiadowcze i ogólnonarodową walkę propagandową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arturo72

Czy dużo jest na forum faszystów chcących żeby PIS przeobrazal Polskę demokratyczną w Polskę faszystowska?

Czy tylko bezmozgi ze wsi nie jarzacy tematu głosują bezmyślnie na ustrój faszystowski wg PIS ?

Edytowane przez Arturo72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Konto usunięte_1*
Banda idiotów szukających po ciemku i lasach jakichś wyimaginowanych nazistów , dobra rada wyłączcie ten wasz TVN a najlepiej wszelkie TV na kilka dni aż wam łepetyny ochłoną z tych bzdur , jak ludziska dają się manipulować sobą ,niewiarygodne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy przyszli...

Martin Niemöller, 1892-1984

(niemiecki pastor luterański; wiersz napisany w obozie w Dachau w 1942 r.)

 

Po polsku:

 

Kiedy przyszli po Żydów, nie protestowałem. Nie byłem przecież Żydem.

Kiedy przyszli po komunistów, nie protestowałem. Nie byłem przecież komunistą.

Kiedy przyszli po socjaldemokratów, nie protestowałem.

Nie byłem przecież socjaldemokratą.

Kiedy przyszli po związkowców, nie protestowałem. Nie byłem przecież związkowcem.

Kiedy przyszli po mnie, nikt nie protestował. Nikogo już nie było.

 

W oryginale (po niemiecku):

 

Als die Nazis die Kommunisten holten, habe ich geschwiegen; ich war ja kein Kommunist.

Als sie die Sozialdemokraten einsperrten, habe ich geschwiegen;

ich war ja kein Sozialdemokrat.

Als sie die Gewerkschafter holten, habe ich nicht protestiert;

ich war ja kein Gewerkschafter.

Als sie mich holten, gab es keinen mehr, der protestieren konnte.

 

Tekst angielski:

 

First they came for the Jews and I did not speak out because I was not a Jew.

Then they came for the Communists and I did not speak out

because I was not a Communist.

Then they came for the trade unionists and I did not speak out

because I was not a trade unionist.

Then they came for me and there was no one left to speak out for me.

Edytowane przez Bertha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość grend
Banda idiotów szukających po ciemku i lasach jakichś wyimaginowanych nazistów , dobra rada wyłączcie ten wasz TVN a najlepiej wszelkie TV na kilka dni aż wam łepetyny ochłoną z tych bzdur , jak ludziska dają się manipulować sobą ,niewiarygodne

 

Musisz docenić 'politykę miłości". Wyimaginowany świat stworzony przez poszkodowanych przez demokracje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość grend
Ciekawi mnie czy polskie społeczeństwo jest aż tak zidiociale,że nie widzi zagrozenia ?

Czyżby ponad polskiego społeczeństwa to bezmozgie kibole czy patole od kg kielbachy plus czy to zwykły margines polskiego społeczeństwa ? Jeśli to aż tak duży margines nas to żyje wśród debili...

 

Czym dla ciebie jest faszyzm ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arturo72
Kolejny nawiedzony , idź do TVN-u się popłakać , tam siedzą wymyślają na miejscu takie bzdury ,, szkoda klawiszy

W TVPis tego nie powiedzą ale czy to nie dzisiejsza sytuacja w Polsce ? Kolejna definicja "faszyzmu" :

 

"Zachowywano jednak pewne pozory parlamentaryzmu. Posłów obywatele wybierali z jednej listy wyborczej. Jednakże o wszystkim decydował w praktyce dyktator. Parlament odgrywał rolę propagandowo-edukacyjną dla społeczeństwa. To w nim członkowie partii wyrażali postanowienia wodza, cele polityczne i metody ich uzyskiwania. Sądownictwo stanowiło niezależną władzę, jednakże tworzono specjalne sądy partyjne, obyczajowe oraz dążono do obsadzania stanowisk sędziów oraz prokuratorów przez ludzi związanych ze sprawującą opcją polityczną. Docelowo program państwa faszystowskiego zakładał całkowite przejęcie sądownictwa przez odpowiednie organy partii"

 

Nikomu dzisiaj nic to nie przypomina ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Banda idiotów szukających po ciemku i lasach jakichś wyimaginowanych nazistów , dobra rada wyłączcie ten wasz TVN a najlepiej wszelkie TV na kilka dni aż wam łepetyny ochłoną z tych bzdur , jak ludziska dają się manipulować sobą ,niewiarygodne

 

to co mamy włączyć TVP1 czy 2 ? Gdyby nie inne telewizje czy radio inne niż publiczne to nic byśmy nie wiedzieli. Żylibyśmy przekonani że PKB rośnie jak bambus , że inwestycje sięgają zenitu, że Polakom żyje się tak dobrze że maybachem jeżdżą nawet bezdomni. Kiedy bym nie włączył Wiadomości to jest stały scenariusz : punkt pierwszy "coraz więcej polaków ma pieniądze na ... a to zdaniem pana prof takiego owego z KUL jest efektem pińcset plus, a program pińcest plus wprowadzono w roku kiedy panowanie przejęło PIS. Punkt drugi Komisja do spraw Bamber Głold wyjawiła kolejną aferę za czasów panowania PO. Punkt trzeci sondaż ... rewelacyjne wyniki PIS w przeciwieństwie do totalnej opozycji która jest na ostatnim miejscu. Punkt czwarty ... komisja ds katastrofy smoleńskiej wykryła kolejny dowód na dowód dowodu ... i tak jest w kółko od fuj wie jakiego czasu. Ileż można to samo, nawet po czekoladzie kiedyś robi się niedobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie czy polskie społeczeństwo jest aż tak zidiociale,że nie widzi zagrozenia ?..

 

Gorszym zagrożeniem są idioci co się na ten temat wypowiadają i rzucają hasła a nie mają o tym pojęcia. Jak stado baranów lajkuje na fb treści, których nie rozumie.

A ty swoim tytułem pokazałeś jak bardzo moderowano jesteś.

Edytowane przez Tomaszs131
Wyzwiska.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gorszym zagrożeniem są idioci co się na ten temat wypowiadają i rzucają hasła a nie mają o tym pojęcia. Jak stado baranów lajkuje na fb treści, których nie rozumie.

A ty swoim tytułem pokazałeś jak bardzo moderowano jesteś.

 

się nie obrażamy na forum ... nie upodabniaj się do prezesa na ambonie

Edytowane przez Tomaszs131
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Konto usunięte_1*
to co mamy włączyć TVP1 czy 2 ? Gdyby nie inne telewizje czy radio inne niż publiczne to nic byśmy nie wiedzieli. Żylibyśmy przekonani że PKB rośnie jak bambus , że inwestycje sięgają zenitu, że Polakom żyje się tak dobrze że maybachem jeżdżą nawet bezdomni. Kiedy bym nie włączył Wiadomości to jest stały scenariusz : punkt pierwszy "coraz więcej polaków ma pieniądze na ... a to zdaniem pana prof takiego owego z KUL jest efektem pińcset plus, a program pińcest plus wprowadzono w roku kiedy panowanie przejęło PIS. Punkt drugi Komisja do spraw Bamber Głold wyjawiła kolejną aferę za czasów panowania PO. Punkt trzeci sondaż ... rewelacyjne wyniki PIS w przeciwieństwie do totalnej opozycji która jest na ostatnim miejscu. Punkt czwarty ... komisja ds katastrofy smoleńskiej wykryła kolejny dowód na dowód dowodu ... i tak jest w kółko od fuj wie jakiego czasu. Ileż można to samo, nawet po czekoladzie kiedyś robi się niedobrze.

 

Bierz przykład ze mnie , ja ogladam TV może ze dwa razy w tygodniu ale w zasadzie tylko kanał wędkarski chese&peche , Francuski polecam , w swoim otoczeniu nigdy nie słyszałem i nie widziałem jakiegoś faszysty ,, pitolenie bo jakiś burak w TVN-nie słynący z szemranych sensacji chciał błysnąć , pisali na necie o tym gogusiu a te pajace w głównych wiadomościach pokazują jakichś niedorobionych bolków jako faszystów , oni bardziej nadawali się do psychiatryka niż zasługiwali na miano nazista , podobno w tym reportażu tego głupka tvn-nowskiego nawet daty się nie zgadzały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arturo72
Gorszym zagrożeniem są idioci co się na ten temat wypowiadają i rzucają hasła a nie mają o tym pojęcia. Jak stado baranów lajkuje na fb treści, których nie rozumie.

A ty swoim tytułem pokazałeś jak bardzo zidiociały jesteś.

Poczytaj definicję faszyzmu kilka razy ale ze zrozumieniem i podstaw to do dzisiejszej sytuacji w Polsce.

Teraz u nas jest jeden Wódz czyli Naczelnik a Premier jest marionetka Wodza/Ducze/Naczelnika.Tak ?

Wszyscy,którzy nie są w NSDAP/PIS to wrogowie kraju,gorszy sort Polakow.Tak ? Tak.

Sądownictwo w rękach jedynej słusznej parti PIS.Tak ? Tak

Czy to nie faszyzm ? Faszyzm i to książkowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W TVPis tego nie powiedzą ale czy to nie dzisiejsza sytuacja w Polsce ? Kolejna definicja "faszyzmu" :

 

"Zachowywano jednak pewne pozory parlamentaryzmu. Posłów obywatele wybierali z jednej listy wyborczej. Jednakże o wszystkim decydował w praktyce dyktator. Parlament odgrywał rolę propagandowo-edukacyjną dla społeczeństwa. To w nim członkowie partii wyrażali postanowienia wodza, cele polityczne i metody ich uzyskiwania. Sądownictwo stanowiło niezależną władzę, jednakże tworzono specjalne sądy partyjne, obyczajowe oraz dążono do obsadzania stanowisk sędziów oraz prokuratorów przez ludzi związanych ze sprawującą opcją polityczną. Docelowo program państwa faszystowskiego zakładał całkowite przejęcie sądownictwa przez odpowiednie organy partii"

 

Nikomu dzisiaj nic to nie przypomina ?

 

Komu ma przypominać?

Przecież nie tym zarobionym według zasady

Sznyta, pita i carbita.

 

Nie wiem w jakiej gwarze to jest, ale ogólnie znane.

Tłumaczyć nie ma czego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Konto usunięte_1*
Na fejsboku widziałem taką akcję , odebrać koncesję TVN-owi ,, najpierw parskłem śmiechem ale czytając te idiotyzmy tu wygadywane zaczynam tych ludzików rozumieć , oni to chyba chcą robić dla ochrony wam przed samymi sobą , wy naprawdę macie poryte berety :lol2::lol2::lol2::lol2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...