Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Faszyzm w wykonaniu PiS


Gość Arturo72

Recommended Posts

W Polsce Wodzem jest Kaczynski przecież A nie Morawiecki czy Duda.Jest stanowczy i pociąga za sznurki swoje marionetki kiedyś Szydło a teraz Morawieckiego i Dude i chyba nikt nie ma wątpliwości kto rządzi w Polsce ? No chyba,że totalni idioci bez własnego rozumu.

Realizacja polityki Wodza wchodzi w sfery zycia społecznego zakazując i nakazujac coś czego społeczeństwo nie chce ale Wódz wie lepiej od społeczeństwa co będzie dla niego dobre.

Decyzje i wola Wodza są niepodwazalne o czym przekonala się marionetka Duda...

Książkowy faszyzm w wykonaniu PIS i Kaczyńskiego...

 

Co Wy macie z tym wodzem. Prezes partii która wygrała wybory. Gdyby sam siebie mianował premierem to już by było praworządnie? Jak "wódz" decyduje za społeczeństwo to źle (już pominę że pierwszy raz partia miała taką większość że nie potrzebuje koalicjanta) a jak Donek rządził i decydował za społeczeństwo to było dobrze? Czy wam całkiem ta nienawiść do partii rządzącej móżdżki wypaliła?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 212
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

A jestem "gorszym sortem Polaka" wg Naczelnika

 

Ty to jesteś [moderowano] sort, który został zmanipulowany przez media.

Wyłącz TV, internet i idź się dotleń. I tak przez 3 miesiące minimum.

Wtedy dopiero pisz o samodzielnym myśleniu. Zobaczysz, nie boli.

Edytowane przez Tomaszs131
Inwektywy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arturo72
Ty to jesteś [moderowano] sort, który został zmanipulowany przez media.

Wyłącz TV, internet i idź się dotleń. I tak przez 3 miesiące minimum.

Wtedy dopiero pisz o samodzielnym myśleniu. Zobaczysz, nie boli.

Dziennik Ustaw weź w rękę. Tam są ogłaszane uchwalone ustawy przez PIS to pogadamy. Chyba,że jesteś nie pismienny lub analfabeta ale to nie dziwne wśród "suwerena".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziennik Ustaw weź w rękę. Tam są ogłaszane uchwalone ustawy przez PIS to pogadamy. Chyba,że jesteś nie pismienny lub analfabeta ale to nie dziwne wśród "suwerena".

 

Od kiedy czytasz dzienniki ustaw? Gdzie byłeś jak poprzedni rząd działał nieudowlnie? Jak sie bierzesz za politykę lub historię to rób to rzetelnie a nie wymądrzasz się i obrażasz ludzi bo odkryłeś, że jest coś takiego jak dzienniki ustaw.

 

nawet nie chce mi sie z tobą polemizować bo samym tytułem udowodniłeś że jesteś zidiociały, zmanipulowany i niedotleniony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto nie popiera PiSu, to jest idiota, zmanipulowany, niedotleniony.

Jak ktoś PiSowca odsyła do Dziennika Ustaw, to go obraża, bo przecież słowo prezesa, a nawet jego spojrzenie obatelowi powinno wystarczyć:D.

I jak zwykle odwołanie do poprzedniego rządu. Bo ktoś jest winien obecnym problemom. Wiadomo, przecież nie geniusze PiS.

Łatwiej na pustyni o oazę, niż u PiSowca o rozsądek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To samo tyczy się zwolenników PISu.

Ja nim nie jestem ale nie znaczy to, że wszystko co robi PIS jest złe. Tak samo jak lewica, PO, Kukiz15 i inni krzykacze.

 

Jednak nazywanie kogoś faszystą, porównywanie do NSDAP, dzielenie społeczeństwa na zidiociałych powoduje u mnie odruch z poziomu autora wątku.

Zidiociałego wątku zapoczątkowanego przez zidiociałego i niedotlenionego bezmózga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arturo72
Od kiedy czytasz dzienniki ustaw? Gdzie byłeś jak poprzedni rząd działał nieudowlnie? Jak sie bierzesz za politykę lub historię to rób to rzetelnie a nie wymądrzasz się i obrażasz ludzi bo odkryłeś, że jest coś takiego jak dzienniki ustaw.

 

nawet nie chce mi sie z tobą polemizować bo samym tytułem udowodniłeś że jesteś zidiociały, zmanipulowany i niedotleniony

Poprzedni rząd działał nie udolnie ? Że nie dał kilo kielbachy patolom i dzieciorobom,którzy nie chcą pracować ? Ze inwestorzy zagraniczni nie bali sie inwestować w Polsce ? Ze za poprzedniego rządu dostaliśmy z Unii rekordową ilość EU ? To poczekamy na budżet unijny za PIS.

Edytowane przez Arturo72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprzedni rząd działał nie udolnie ? Że nie dał kilo kielbachy patolom i dzieciorobom,którzy nie chcą pracować ? Ze inwestorzy zagraniczni nie bali sie inwestować w Polsce ? Ze za poprzedniego rządu dostaliśmy z Unii rekordową ilość EU ? To poczekamy na budżet unijny za PIS.

 

Dla ciebie wyznacznikiem "nie udolności" rządu jest to czy dał na kiełbase czy nie? Jak Angela daje zasiłki na dzieci to jest spoko, jak Teresa daje benefity to też jest to czymś oczywistym, a jak w Polsce dali to już źle? Widocznie aż tacy unijni nie jesteśmy i swój rozum mamy i wiemy że lepiej dać polskim rodzinom jakiś dodatek niż zasiłki "uchodźcom" w euro.

Jak pis wygrał wyboty to jakoś ci inwestorzy się nie bali, trochę zaczęli jak tzw opozycja zaczęła robić syf w zagranicznych mediach więc uczciwość wymaga aby przypisać to opozycji a nie partii rządzącej.

O jaką ilość EU z unii Ci chodzi? Jak o euro to koledzy wytłumaczą Ci że sytuacja gospodarcza tak bardzo się poprawiła że zgodnie z założeniami unii ten kto już ma to ten zaczyna być płatnikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Konto usunięte_1*
Można lubić czy nienawidzieć PIS ale jedno trzeba przyznać że dotrzymuje obietnic wyborczych , to jedna jedyna partia co to robi wszystkie inne dymały nas równo , pamiętacie 3x15 % ja tak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arturo72
Nie wierze ze lewacka PO-PSL-TVNowska-Żydowska propaganda dotarła nawet na forum muratora :D widać ze się zaczyna im palić pod stopami :stirthepot:

Sprawny umyslowo inaczej ??

Co mi się pali i gdzie i czemu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem jak tam z Twoim umysłem i chyba to nie to forum na zagadki medyczne ... Ja powiem tyle, popatrz na rządy sprzed PIS i wtedy się wypowiadajcie a co do 500+ to w każdym normalnym Państwie jest dodatek na dzieci np Irlandia 150e na każde dziecko. Deficyt budżetowy 65% niższy niż planowany itp itd ... Tak bardzo niektórym brakuje komunizmu i PO-PSL to zapraszamy do Ukrainy, Białorusi tam macie warunki jakie byście chcieli :p a jak chcecie "uchodzcufffff" to zapraszamy do francji, szwecji, austrii, belgii, holandii itp itd :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obaczymy co będziesz ćwierkał gdy ekonomia siądzie. Niestety szansa na recesję w ciagu najbliższych 2 lat jest duża. Jak jest górka to środki należy akumulować a nie rozp.....ć. Pieniądze na dzietność? Prosze bardzo, jestem ZA !!! ULGA podatkowa na dzieciaki czyli pracujesz LEGALNIE, dokładasz się do budżetu płacąc podatki, więc zyskujesz. A nie bezmyślne rozdawanie gotówki na lewo i prawo. Oprocz tego jest kilka miliardów zeta do zaoszczędzenia, miejsce oszczedności jest oczywiste - do obejrzenia w każdą niedzielę. KPW? O rozdętej administracji to szkoda gadać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arturo72
No nie wiem jak tam z Twoim umysłem i chyba to nie to forum na zagadki medyczne ... Ja powiem tyle, popatrz na rządy sprzed PIS i wtedy się wypowiadajcie a co do 500+ to w każdym normalnym Państwie jest dodatek na dzieci np Irlandia 150e na każde dziecko. Deficyt budżetowy 65% niższy niż planowany itp itd ... Tak bardzo niektórym brakuje komunizmu i PO-PSL to zapraszamy do Ukrainy, Białorusi tam macie warunki jakie byście chcieli :p a jak chcecie "uchodzcufffff" to zapraszamy do francji, szwecji, austrii, belgii, holandii itp itd :)

Widocznie nie pamiętasz lat 2007-2015...

A co dopiero sprzed 89r żeby móc porównywać wtedy i obecną sytuację.

Jak jesteś zbyt młody to przypomnę,że tow. Piotrowicz z ramienia PZPR ścigał opozycję w stanie wojennym a dzisiaj z ramienia PIS wprowadza ustrój podobny do tego któremu służył przed 89r.

 

A co do 500+,decydując się na dziecko odpowiedzialny czlowiek zastanowi się czy go stać je utrzymać,wychować czy wyszkolic. A prosty i bezmyslny dzieciorob narobi ich 6-7 bez zastanowienia się co będzie się z nimi działo.

Dlatego "suweren" jaki jest każdy widzi...

Edytowane przez Arturo72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Staracie się jak możecie żeby to było wcześniej.

 

Staja na rzęsach i na uszach aby było jak wczesniej. Na szczeście po frekwencji na zgromadzeniach kodu i innych podobnych kółek poprzedniej adoracji widac ze temat sie kończy i co najwyżej zgrzyt zębów i post na formum budowlanym pozostał...

napiszcie jeszcze jakies zale na forum dla malarzy pokojowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak slow - takim POlakom to ja dziękuję. Bogatsi niech bogacą, biedni biednieją :D Wasze motto ? Szansa na recesje zawsze jest i przychodzi co kilkanaście lat na całym świecie. Deficyt budżetowy o 65% niższy niż zakładany no chyba ze TVN oglądaliście to "koniunktura jest dobra" hahaha ... Dodatki na dzieci są w zachodnich krajach na wszystkich czy pracujesz czy nie. Ciekawe jak się będzie rodzic coraz mniej dzieci to kto na twoja emeryturę będzie pracował ? Ukraińcy ? "Uchodźcy" ?

 

Pieprzyc oszczędności, wydawać na bieżąco, zwiększać konsumpcje, wpływy z podatków itp itd a nie na dnie banku czy cholera wie gdzie te pieniądze trzymać, a może wolicie sobie kieszenie naładować i jak przyjdą złe czasy to "zniknąć" ?

 

Wstyd i hańba co piszecie

 

EDIT: tak nie pamiętam czasów 2007 - 2015 w PL bo nie mieszkam :) ale mam rodzinę, znajomych, dwa domy i wiem jak jest i jak było. Przez ostatnie dwa lata tak się zmieniło ze hej ! prawie 50% głosujących jest za PIS wiec o co kuźwa chodzi ?

EDIT2: Zeby nie było ze "uciekłem", wyjechała moja mama ze mną - miałem 16 lat. Wiec dużego wyboru nie miałem :)

Edytowane przez doOh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arturo72
Brak slow - takim POlakom to ja dziękuję. Bogatsi niech bogacą, biedni biednieją :D Wasze motto ?

Za komuny każdy był równy,ludziom tego brakuje,brakuje Gierka,który nabrał kredytów i wszystkim po równo oddawał.

Czy się stoi czy się leży stawka dzienna się należy i tego teraz "suweren" oczekuje. Tak było przed 89r.

PIS to wykorzystał,wprowadza autorytaryzm jak za dawnych lat w komunie,ciemniakow omamil bo jak to prezes TVPis Kurski mówił "ciemny lud kupi wszystko".

Komuno wróć ???

No i wraca,zakaz handlu w niedzielę,sprzedaż wódki będzie zakazana po określonej godzinie jak za PRL.

A nad wszystkim czuwa Wódz/Naczelnik czyli I Sekretarz/Prezes i partia PZPR/PIS

Edytowane przez Arturo72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...