Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Faszyzm w wykonaniu PiS


Gość Arturo72

Recommended Posts

Gość Arturo72

Może "ciemny lud" wg Kurskiego tego nie wie co tow.Piotrowicz robił na zlecenie PZPR:

 

Podczas stanu wojennego był autorem aktu oskarżenia przeciwko działaczowi opozycji Antoniemu Pikulowi, oskarżonemu o kolportaż wydawnictw drugiego obiegu[4][5]. Znany jest akt oskarżenia, jakie sporządził Piotrowicz przeciwko Pikulowi. "W świetle materiałów dowodowych wyjaśnienia oskarżonego nie brzmią przekonywająco. Dokonane ustalenia pozwalają stwierdzić, że Antoni Pikul, podczas obowiązywania stanu wojennego, dopuścił się przestępstwa. Skierowanie aktu oskarżenia przeciwko Pikulowi należy uznać za zasadne" - napisał Stanisław Piotrowicz w akcie oskarżenia[6].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 212
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

N...z demokratycznego na autorytarny. ....

 

Co za moderowano. Gdzie ty widzisz ustrój autorytarny czy może totalitarny?

Ryczysz jak dziecko, które myśli że świat się zawalił jak zgubiło zabaweczke.

 

Nie zapomnij, że PIS został wybrany demokratycznie po nieudolnym i prostackim rządzeniu przez PO. Niedługo znowu będą wybory demokratyczne i społeczeństwo się wypowie czy woli aby rządził nami PIS czy może ktoś inny.

Czy jest alternatywa dla PISu? Jaką mam pewność, że ktos inny będzie rządził lepiej?

Na dzień dzisiejszy jest z tym po prostu beznadziejnie. To co odwala PO to po prostu żenada i juz teraz jestem pewien, że co by PIS nie zrobił to i tak PO nie jest w stanie się podnieść. Na własne życzenie.

 

Jakie zmiany odczł zwykły obywatel po dojściu PIS do władzy? Czy mu się coś pogorszyło czy moze ktoś mu coś zabrał? Wręcz przeciwnie. Trochę urządników zaczęło lepiej pracowac bo przestraszyło się odpowiedzialności. Zwykli ludzie dostali 500zł. Więc jakby nie było żyje im się lepiej. A że państwo nie stać na taki socjal to inna sprawa. Lepiejm żeby rozdawali pieniądze zwykłym ludzio a nie kolesiom co przejmują za bezcen np. kamienice.

Edytowane przez Tomaszs131
Wyzwiska.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do TK nie można się odwołać bo Przylebska zgodnie z wolą Wodza wyda wyrok,że np."gorszy sort Polaków" będzie musiał opuścić Polskę.

Do sądów też nie będzie można się odwołać bo ich "szefem" będzie Ziobro i bedzie im patrzył na ręce jak będą wydawać wyroki przeciw "gorszemu sortowi Polaków "...

Czyli nic się nie zmieniło. Będzie jak było. Tyle, że inny wódz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arturo72
Czyli nic się nie zmieniło. Będzie jak było. Tyle, że inny wódz.

Naprawdę trzeba być mega ignorantem lub niezbyt lotnym człowiekiem żeby tego nie rozumieć.

 

To ponownie tekst na inteligencję

W latach 70-tych za Gierka i PZPR ludziom też żyło się dobrze nawet lepiej niż dzisiaj.Wiem bo jestem rocznik 72.

W sklepach pełne półki,ludzie dostawali mieszkania z zakładów gdzie pracowali w tym moi rodzice,zakład wysyłał i płacił za wczasy w Bułgarii czy na Wegrzech,kolonie letnie czy zimowiska dla dzieci na które rok rocznie jeździłem. Powstawały słynne blokowiska czyli osiedla wieżowców w których mieszkałem 40 lat i nadal stoją,powstała w Polsce nowoczesna fabryka aut na Żeraniu i w Tychach,można było się poskarzyc partii PZPR na zła dole a partia pomogla. Ludziom żyło się dobrze i była ogólna sielanka ale...

No właśnie czemu jak tak było dobrze to było źle w tym ustroju i trzeba go bylo obalać ?

Edytowane przez Arturo72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arturo72

Nie było wtedy TVN za to było Radio Wolna Europa,była też TVP partyjna tuba propagandowa z Dziennikiem Telewizyjnym A dzisiaj jest również partyjna tuba propagandowa TVPis z Wiadomościami.

Istnieli wtedy "wrogowie i zdrajcy narodu" i za PIS jest podobnie,wg Kaczyńskiego też istnieją

Wtedy za PZPR zachód Europy był czymś złym,Państwami które chciały unicestwić Polskę,dzisiaj za PIS zachód Europy jest czymś złym,to Państwa,które chcą unicestwić i ograbic Polskę.

Mało porównań i podobieństw do byłej epoki komunizmu w stylu PIS ?

 

A glaby cieszą się jak malpy,które dostały po bananie...

Edytowane przez Arturo72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie czy polskie społeczeństwo jest aż tak zidiociale,że nie widzi zagrozenia ?

Czyżby ponad polskiego społeczeństwa to bezmozgie kibole czy patole od kg kielbachy plus czy to zwykły margines polskiego społeczeństwa ? Jeśli to aż tak duży margines nas to żyje wśród debili...

 

PiS jest tym odgałęzieniem POPiSu które bardziej troszczy się o państwo i ludzi, przykłady z mediów niszowych macie tu: http://niewygodne.info.pl Zacznijcie od przejęcia władzy przez sitwę kurdupla. Poprzednicy w zadzie mieli tych którymi rządzili typu upadły stocznie bo nie wypadało się odwoływać etc.

błękitny laser ... zabrakło 6 milionów złotych aby była polska fabryczka z potencjałem na monopol światowy. Doszła jankeska forsa za jaszczembie i mamy sprzęt laboratoryjny a sprzedaż i ceny wyznaczaja jankesi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne. Ty jako dzieciak akurat pamiętasz.

 

Ty widzisz podobieństwa bo chcesz widzieć. Widzisz NSDAP i faszyzm, ustrój autorytalny a może i totalny. Widzisz Kaczynskiego w roli Gierka. TVN to radio wolna europa. Wyjazd do Bulgarii to jak wyjazd ot tak za granicę.

Straszysz Białorusią i Ukrainą. Wielka ucieczka firm zagranicznych z Polski. Europa zamyka granicę z Polską. Putin zabiera nam węgiel, my znów uczymy się rosyjskiego. Naziści opanowali Polskę. Każą nam zmieniac nazwy na niemieckojęzyczne. K... czemu nie rosyjskie?

Idź się dotlenić [modetowano]

Edytowane przez Tomaszs131
Inwektywy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również przykład na inteligencję.

PIS uchwala ustawę,że raxon i inni od jutra będą niewolnikami i będą placili daniny.

Pytanie,gdzie raxon i inni mogą odwołać się od tej decyzji ?

Kiedyś do tego służył Trybunał Konstytucyjny a dzisiaj ?

Naczelnik czy Wódz ?

 

A gdzie był TK jak Donal Tusk i jego kukiełki , na podstawie własnego widzimisię podniósł wiek emerytalny?

Bez jakichkolwiek konsultacji, informacji przed wyborami itd.

Co robił TK wtedy?

 

Widzisz różnicę?

Edytowane przez Crisiano
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arturo72
Jasne. Ty jako dzieciak akurat pamiętasz.

 

Ty widzisz podobieństwa bo chcesz widzieć. Widzisz NSDAP i faszyzm, ustrój autorytalny a może i totalny. Widzisz Kaczynskiego w roli Gierka. TVN to radio wolna europa. Wyjazd do Bulgarii to jak wyjazd ot tak za granicę.

Straszysz Białorusią i Ukrainą. Wielka ucieczka firm zagranicznych z Polski. Europa zamyka granicę z Polską. Putin zabiera nam węgiel, my znów uczymy się rosyjskiego. Naziści opanowali Polskę. Każą nam zmieniac nazwy na niemieckojęzyczne. K... czemu nie rosyjskie?

Idź się dotlenić zidiociały bezmózgu.

Ponownie Dziennik Ustaw weź w rękę.

Tu nie ma co widzieć podobieństw,tu trzeba przeczytać ale ze zrozumieniem co PIS nam zaserowalo i serwuje dalej.

Nie każ mi przytaczac cytatów "Naczelnika".

 

W 1979r szedłem do I klasy i pamiętam dokładnie co bylo,wczasy i kolonie w tych latach również.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arturo72
A gdzie był TK jak Donal Tusk i jego kukiełki , na podstawie własnego widzimisię podniósł wiek emerytalny?

Bez jakichkolwiek konsultacji, informacji przed wyborami itd.

Co robił TK wtedy?

 

Widzisz różnicę?

Pokaż który punkt Konstytucji był wtedy złamany. I czy ktoś z tego powodu składał doniesienie do TK ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy pamietasz co zrobił TK w sprawie OFE. Jak to państwo okradło miliony obywateli?

I niby gdzie oni mieli się odwoływać? Premier, Prezydent i TK. Jednomyśnie zadecydowali i ograbieniu mnie z moich pieniędzy.

 

Widzisz róznicę?

 

Nie widzisz bo nie chcesz widzieć.

Skoro tak dobrze pamiętasz to zapewne przypomnisz sobie czemu stworzono OFE i kto to zrobił. Kto na tym zarobił? Kto poniósł konsekwencje tych decyzji?

Wszystko zgodnie z prawem. Taki mieliśmy TK,

To ja juz wole aby było jak ty zaczynałeś chodzić do szkoły czyli bez TK.

Edytowane przez Tomaszs131
Łączenie postów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arturo72
A czy pamietasz co zrobił TK w sprawie OFE. Jak to państwo okradło miliony obywateli?

I niby gdzie oni mieli się odwoływać? Premier, Prezydent i TK. Jednomyśnie zadecydowali i ograbieniu mnie z moich pieniędzy.

 

Widzisz róznicę?

Pokaz,który punkt Konstytucji został wtedy zlamany ?

O czym mamy dyskutować jak nie masz zielonego pojecia co to jest Trybunal Konstytucyjny i jakie ma zadania...

 

To jest właśnie ta propaganda pisowska z OFE dla "ciemnego luda",w jaki sposób zostałeś okradziony ? Bo ja nie zostałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy pamietasz co zrobił TK w sprawie OFE. Jak to państwo okradło miliony obywateli?

I niby gdzie oni mieli się odwoływać? Premier, Prezydent i TK. Jednomyśnie zadecydowali i ograbieniu mnie z moich pieniędzy.

Widzisz róznicę?

Państwo okradło "miliony obywateli" ? okradło OFE?

Państwo zjadło te pieniądze czy dało "kolesiom"?

Straciłeś coś co miałeś i już nie masz?

 

Rząd likwiduje OFE: Gdzie trafią środki zgromadzone w funduszach?

Państwowy Fundusz Rezerwy Demograficznej będzie mógł przejmować akcje spółek notowanych na giełdzie, dziś należące do otwartych funduszy emerytalnych.

Rząd Beaty Szydło stawia kropkę nad i w kwestii OFE.

Za kilka miesięcy przejdą one do historii, a efektem tej zmiany będzie reprywatyzacja gigantycznej sumy 130 mld zł.

DGP poznał szczegóły tej operacji.

http://serwisy.gazetaprawna.pl/emerytury-i-renty/artykuly/1048246,rzad-likwidacja-ofe-3-filar-prywatyzacja-srodkow-ofe.html

Teraz to już nie będzie "kradzież" ? :D

Co teraz robi TK pod rządami PiS-u ?

Edytowane przez d7d
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tow.prokurator Piotrowicz już ścigał "wrogów narodu" w 1981r dla PZPR.Dzisiaj będzie ścigał "wrogów narodu" dla PIS.

 

https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Stanisław_Piotrowicz_(polityk)

 

Były prezes TK za czasów PO należał do PZPR.

 

Niestety czy za PO jak i za PIS dalej czerwone mordy przy korycie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arturo72
TK badał sprawę OFE. Skoro zadeycdowwlai, ze twoje pieniadze to nie twoje pieniądze wobec tego niczego nie ukradli.

Tak nas chronił TK,

Zamiast powielać bzdury dowiedz się dokładnie kto,komu i ile "ukradł" a późnej wróć i się zreflektuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arturo72
Były prezes TK za czasów PO należał do PZPR.

 

Niestety czy za PO jak i za PIS dalej czerwone mordy przy korycie.

Piotrowicz nie tylko "należał" do PZPR,Piotrowicz jako komunistyczny prokurator pisał akty oskarzenia dla opozycji w stanie wojennym. Był czynnym aparatczykiem PZPR i za to dostawał nagrody od towarzyszy.

 

Do PZPR należało wtedy większość społeczeństwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znając już trochę Twoje wypowiedzi nie dziwię się.

Zatem taki przykład na inteligentne myslenie i sądzę,że będziesz w stanie sam sobie odpowiedzieć.

Szaczaw po liceum lub nawet inz dostaje pierwszą swoją pracę i nowe zadanie. Ma np.w szablonie z blachy wklepac do kompa maszyny ileś tam detali,to samo będzie robił pracownik z kilkuletnim stażem.Kto zrobi to szybciej i optymalnie wygrywa .Nagroda jest podwyzka a przegrany idzie na bruk. Kto wg Ciebie zasluzy na podwyżkę ?

Wg opisanej przez Ciebie zasady na podwyżkę zasłuży ten który zrobi to szybciej i optymalniej. Jesli zrobił to pracownik po studiach to znaczy że jest bystry i pracodawca nie pomylił się przy rekrutacji. Jeśli zrobil to pracownik z długim stażem to oznacza że pracodawca nie pomylił się przy rekrutacji ale też przez te wszystkie lata dbał o jego rozwój i motywacje do pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arturo72
Wg opisanej przez Ciebie zasady na podwyżkę zasłuży ten który zrobi to szybciej i optymalniej. Jesli zrobił to pracownik po studiach to znaczy że jest bystry i pracodawca nie pomylił się przy rekrutacji. Jeśli zrobil to pracownik z długim stażem to oznacza że pracodawca nie pomylił się przy rekrutacji ale też przez te wszystkie lata dbał o jego rozwój i motywacje do pracy.

Z wieloletniej praktyki zawodowej mogę Ci na 100% powiedzieć,że szybciej i dokładniej wykona tą pracę pracownik z kilkuletnim stażem i z oczywistych względów młody inz musi zarabiać mniej niż ten z dlugoletnim doświadczeniem.

Ot taki pogląd z punku widzenia kogoś kto decyduje o przydatności pracowników.

Dlatego była moja dygresja o "szczawiu,który chce od razu po szkole jeździć porszakiem"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...