Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Faszyzm w wykonaniu PiS


Gość Arturo72

Recommended Posts

Piotrowicz nie tylko "należał" do PZPR,Piotrowicz jako komunistyczny prokurator pisał akty oskarzenia dla opozycji w stanie wojennym. Był czynnym aparatczykiem PZPR i za to dostawał nagrody od towarzyszy.

 

Do PZPR należało wtedy większość społeczeństwa.

 

aha rozumiem. Należeć mozna było. A ty bedziesz oceniał kto należał bardziej a kto mniej.

Ile Polska miała ludności a ile należało do PZPR. Czy wiesz czemu niektórzy przystępowali do PZPR a inni nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 212
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Gość Arturo72
aha rozumiem. Należeć mozna było. A ty bedziesz oceniał kto należał bardziej a kto mniej.

Ile Polska miała ludności a ile należało do PZPR. Czy wiesz czemu niektórzy przystępowali do PZPR a inni nie?

"W 1984 zwierzchnicy służbowi stwierdzili, że „jest pracownikiem pilnym i zdyscyplinowanym, ambitnym i wydajnym. Powierzone mu obowiązki wykonuje prawidłowo. Poczynione ustalenia wykorzystuje do wszechstronnej działalności profilaktycznej. W tym samym roku, za zasługi w pracy zawodowej i działalności społecznej, został odznaczony Brązowym Krzyżem Zasługi[3]."

 

To o tow.Piotrowiczu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Były prezes TK za czasów PO należał do PZPR.

 

Niestety czy za PO jak i za PIS dalej czerwone mordy przy korycie.

 

Nie widzisz różnicy między byłym członkiem PZPR który spalił legitymację partyjną a następnie został (wyrzucony z partii na początku stanu wojennego)

a prokuratorem należącym w stanie wojennym do PZPR ?

 

Trudno jest określić Andrzeja Rzepińskiego jako "czerwona morda" .

Ale PiS już zrobił ludziom z mózgu wodę albo siana.

Co by nie było wątpliwości:

- były członek PZPR - Andrzej Rzepliński jest określony jako "czerwona morda"

- członek egzekutywy PZPR do samego końca (bo partia dokonała samorozwiązania), kierownik szkoleń partyjnych, odznaczony w 1984 roku Brązowym Krzyżem Zasługi jest twarzą przemian "demokratycznych" by PiS

BRAWO Crisiano !! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widzisz różnicy między byłym członkiem PZPR który spalił legitymację partyjną a następnie został (wyrzucony z partii na początku stanu wojennego)

a prokuratorem należącym w stanie wojennym do PZPR ?

 

Trudno jest określić Andrzeja Rzepińskiego jako "czerwona morda" .

Ale PiS już zrobił ludziom z mózgu wodę albo siana.

Co by nie było wątpliwości:

- były członek PZPR - Andrzej Rzepliński jest określony jako "czerwona morda"

- członek egzekutywy PZPR do samego końca (bo partia dokonała samorozwiązania), kierownik szkoleń partyjnych, odznaczony w 1984 roku Brązowym Krzyżem Zasługi jest twarzą przemian "demokratycznych" by PiS

BRAWO Crisiano !! :D

 

 

wstawiłem ostatniego posta i pojawiło sie to

 

Czy ja pisałem że PIS jest cacy a Piotrowicz jakiś wybitny?

PIS jest taki sam jak PO ale działa inaczej. Robi bardzo wiele nie po mojej myśli i nie jestem ich zwolennikiem.

Piotrowicz to czerwona gnida i dzieki takim jak on PIS jest u mnie nie do zaakceptowania.

A ze bronią Polskę to tylko się cieszę.Tak samo popierał bym takie działania przeprowadzone przez SLD czy śp. AWS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego była moja dygresja o "szczawiu,który chce od razu po szkole jeździć porszakiem"

Z całym szacunkiem ale stwierdzenie godne komunisty za towarzysza Wiesława. Jeśli będę miał pracownika który w mojej firmie zarobi na Porsche to oznacza tylko tyle że ja zarobiłem na 10 takich samochodów. A jeśli zrobi to "szczaw" po studiach to największym zgryzem dla mnie będzie jak zrobić żeby "szczaw" nie znudził się za szybko i nie odszedł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrowicz nie tylko "należał" do PZPR,Piotrowicz jako komunistyczny prokurator pisał akty oskarzenia dla opozycji w stanie wojennym. Był czynnym aparatczykiem PZPR i za to dostawał nagrody od towarzyszy.

 

Do PZPR należało wtedy większość społeczeństwa.

 

Do PZPR w szczytowym rozkwicie należało nieco ponad 3 miliony Polaków (max. 3 150 000 za wiki).

Ciekawostką był pomysł aby partię wyprowadzić z zakładów pracy i zaszczepić w miejscu zamieszkania.

Była z tego wielka klapa, bo nikt po pracy na zebrania nie przychodził, podobnie jak z czynami społecznymi po godzinie 15.

Na początku Gierka jeszcze uchodziły jakieś soboty z czynem społecznym , potem była kicha.

W 1981 na zebraniu partyjnym wystarczyło zawołać "kawę przywieźli do sklepu!" i było po zebraniu, członkowie egzekutywy pierwsi łamali kulasy na schodach, aby dobiec do lady. :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arturo72

A ze bronią Polskę to tylko się cieszę.Tak samo popierał bym takie działania przeprowadzone przez SLD czy śp. AWS.

Komuna również "bronila" Polskę przed zachodnimi najezdzcami i prowokatorami.

Szukacie sobie wrogów tam gdzie nie powinno się szukać.

Unia Europejska jest jedyną opcją na dalszy rozwój Polski.

Dzisiaj nawet Kaczynski doprowadził do tego,że USA wypinaja się dupa do Polski i zostanie nam tylko Rosja albo San Eskobar i może o to chodzi Kaczyńskiemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wstawiłem ostatniego posta i pojawiło sie to

 

Czy ja pisałem że PIS jest cacy a Piotrowicz jakiś wybitny?

PIS jest taki sam jak PO ale działa inaczej. Robi bardzo wiele nie po mojej myśli i nie jestem ich zwolennikiem.

Piotrowicz to czerwona gnida i dzieki takim jak on PIS jest u mnie nie do zaakceptowania.

A ze bronią Polskę to tylko się cieszę.Tak samo popierał bym takie działania przeprowadzone przez SLD czy śp. AWS.

 

Wreszcie ktoś komu ani radio Maryja ani gazeta wyborcza nie sprała beretu tak że przestał myśleć. Wyznawcy jednej i drugiej opcji są dla mnie nieznośni. W moim przypadku, trudność takiej postawy polega na tym że zarówno pisowcy jak i zwolennicy PO patrzą na mnie z pogardą. Więc na tematy polityczne nie mam z kim gadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ty myślisz że pod takim zidiociałym tytułem i z takimi zidiociałymi hasłami jakie rzuciłes to pojawi się jakakolwiek rzeczowa dyskusja?

Jakim trzeba być bezmózgiem aby normalnie dyskutowac pod tak zidiociałym tematem. Tylko zidiociały moderator pozwala na istnienie takiego tematu.

Dobra kończe w tym zidiociałym temacie bo marnuje swój czas.

Gratuluje "bezmózgowego" i "zidiociałego" poziomu.

Przecież można normalnie dyskutować.

Trzeba tylko chcieć.

Trzeba dawać logiczne wypowiedzi.

Spokojne argumenty bez ataku na dyskutanta.

Bez sloganów typu "lewaki" czy "lewactwo" szmatławiec itp.

Pisałeś o tym że wygrali demokratyczne wybory.

I co z tego?

Taki jeden też wygrał i co dalej było to wszyscy wiedzą i do dzisiaj ponosimy tego skutki.

Ale nie porównuję jednych do drugich.

Partia która ma wodza który jednoosobowo o wszystkim decyduje jest mało demokratyczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arturo72
Wreszcie ktoś komu ani radio Maryja ani gazeta wyborcza nie sprała beretu tak że przestał myśleć. Wyznawcy jednej i drugiej opcji są dla mnie nieznośni. W moim przypadku, trudność takiej postawy polega na tym że zarówno pisowcy jak i zwolennicy PO patrzą na mnie z pogardą. Więc na tematy polityczne nie mam z kim gadać.

Ale ja nie jestem zwolennikiem PO ani jakiekolwiek partii.

Jestem przeciwnikiem polityki PISu,lamania Konstytucji czy zmiany ustroju na autorytarny.

W Polsce nie rzadzi polski Rząd ani polski Prezydent.Rządzi prezes Partii PIS jednoosobowo.

Sądownictwo,które miało być bezpiecznikiem na tego typu zapedy jakiejkolwiek partii zostało właśnie partii podporządkowane.

Zaczyna się zakaz okazywania sprzeciwu wobec takiej polityki A to dopiero początek i mam nadzieję,że glaby,którym rzucono banana jak malpom w zoo zmadrzeja.

Edytowane przez Arturo72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość grend

TOMASZ gdzie jest mój post ???? Znowu zacząłeś wycinaj tresci "nie poprawnie polityczne" - w czym masz problem kiedy pytam BERTHA BERTH BERT ile % podatków PIT wynosza wydatki na 500+ i jaka trzeba miec płacę brutto aby odpisac sobie 500pln miesięcznie od podatku ???

 

Pytam się cały czas jak go nazywać bo Bertha to jest chyba imie żeńskie ????????????

 

Rozumiem że posty lewactwa łamiące regulamin nie potrzebują interwencji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomaszu131, nie życzę sobie na forum postów ateisty a jednak są (wiesz o kogo chodzi). Wprowadź w życie swoją poprawność pełną gębą a nie wybiórczo.

 

Tomaszu,

Popieram postulat kolegi WG - kolega z przyczyn światopoglądowych nie moze uczestniczyć w naszym forum i jak rozmiem prosi o zbanowanie żeby nie musiał się męczyć. Moderatorze - czyń swoją powinność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość grend
Celowe przekręcanie nick-ów nie wpisuje się w dobre obyczaje forum. Wielokrotnie na to zwracałem uwagę i więcej chyba już nie trzeba.

 

OK to napisz nik polakoszweda z pamieci... JA tego nie potrafie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość grend
Aby zrobić sobie odpis na 500 pln miesięcznie z podatku PIT to trzeba zarabiać około 6000 brutto. Czyli w tym momencie pieniądze nie bądą trafiały do potrzebujacych. Wydatki na 500+ są równe około 50% wpływów PIT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może "ciemny lud" wg Kurskiego tego nie wie co tow.Piotrowicz robił na zlecenie PZPR:

 

Podczas stanu wojennego był autorem aktu oskarżenia przeciwko działaczowi opozycji Antoniemu Pikulowi, oskarżonemu o kolportaż wydawnictw drugiego obiegu[4][5]. Znany jest akt oskarżenia, jakie sporządził Piotrowicz przeciwko Pikulowi. "W świetle materiałów dowodowych wyjaśnienia oskarżonego nie brzmią przekonywająco. Dokonane ustalenia pozwalają stwierdzić, że Antoni Pikul, podczas obowiązywania stanu wojennego, dopuścił się przestępstwa. Skierowanie aktu oskarżenia przeciwko Pikulowi należy uznać za zasadne" - napisał Stanisław Piotrowicz w akcie oskarżenia[6].

 

 

Te twoje wylewane żale i pisane głupoty staja sie nudne. Juz pewnie nikt na żywo nie chce słuchac tych bzdur od ciebie ze budowlane forum zasmiecasz.

napij sie zimnej wody

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Ty pier...1992r,pierwsza moja praca u "Włochów" w hali dzierzawionej od państwowej huty,produkcja prętów zbrojeniowych na nowych włoskich maszynach gdzie Huta miała maszyny z lat 50-60.Z oczywistych względów nasza produkcja była wyższa i znacznie tańsza niż w państwowej hucie. Nasze zarobki były o prawie 100% wyższe niż obok na hucie. Włoski właściciel mojej firmy wolał zainwestować nie w stary państwowy złom tylko od 0 zaczynał ze swoimi maszynami.

Polska nie miała kasy na inwestycje i modernizację przemysłu.

Te "za pół darmo" to wymysl propagandy pisowskiej.

Każda polska fabryka nadawała się jedynie do zaorania bo zachodnie maszyny i technologie były o lata świetlne z przodu. Ale jak ktoś nie ma zielonego pojęcia o tym A szczególnie małolaty to takie bzdury łyka.

Na FSO na Żeraniu do tej pory nie polaszczyl się żaden Mercedes czy VW.Czemu ?

 

A matka pracowała w firmie włókienniczej i co? Robota była, przyszły inwestycje i zostały zakupione nowe maszyny jakieś super nowoczesne i co? Przyjechały i nawet ich nie rozpakowano bo dobrze funkcjonujący zakład sprzedano a maszyny pojechały prosto na zachód a pusta hala do dziś stoi. Takich przypadków jest niestety multum.

 

Co do FSO to zdaje się że VW się interesował ale związki powiedziały że nie wolno nikogo zwolnić wiec poszli do skody. Połowę załogi zwolnili, zmodernizowali zaklad i sami wiemy co dziś mają. A my mamy związki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...