Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Faszyzm w wykonaniu PiS


Gość Arturo72

Recommended Posts

Gość Arturo72
Komu ma przypominać?

Przecież nie tym zarobionym według zasady

Sznyta, pita i carbita.

 

Nie wiem w jakiej gwarze to jest, ale ogólnie znane.

Tłumaczyć nie ma czego.

No masz rację...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 212
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Gość Arturo72
Na fejsboku widziałem taką akcję , odebrać koncesję TVN-owi ,, najpierw parskłem śmiechem ale czytając te idiotyzmy tu wygadywane zaczynam tych ludzików rozumieć , oni to chyba chcą robić dla ochrony wam przed samymi sobą , wy naprawdę macie poryte berety :lol2::lol2::lol2::lol2:

To Ty aż tak zacofany jesteś,że sam nie potrafisz myśleć i komuś sugerujesz to samo ? Żadnej TV nie trzeba oglądać,weź w łapę Dziennik Ustaw i ze zrozumieniem poczytaj ustawy jakie PIS uchwalil i czemu mają służyć.

 

A TVN Polsat to "jeszcze" nie partyjne tuby propagandy jaką jest TVPis czy TRWAM Ojca Dyrektora,który od bezdomnych dostaje auta...

Edytowane przez Arturo72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Ty aż tak zacofany jesteś,że sam nie potrafisz myśleć i komuś sugerujesz to samo ? Żadnej TV nie trzeba oglądać,weź w łapę Dziennik Ustaw i ze zrozumieniem poczytaj ustawy jakie PIS uchwalil i czemu mają służyć.

 

A TVN Polsat to "jeszcze" nie partyjne tuby propagandy jaką jest TVPis czy TRWAM Ojca Dyrektora,który od bezdomnych dostaje auta...

Chyba jeszcze nie wiesz co jest tu grane. Musisz używać argumentów zrozumiałych dla kangóra z muzgiem. Nie wiesz jakich? Nikt tu nie wie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Konto usunięte_1*
To Ty aż tak zacofany jesteś,że sam nie potrafisz myśleć i komuś sugerujesz to samo ? Żadnej TV nie trzeba oglądać,weź w łapę Dziennik Ustaw i ze zrozumieniem poczytaj ustawy jakie PIS uchwalil i czemu mają służyć.

 

A TVN Polsat to "jeszcze" nie partyjne tuby propagandy jaką jest TVPis czy TRWAM Ojca Dyrektora,który od bezdomnych dostaje auta...

 

Odstaw to co zażywasz wył tv , skocz na ryby tam chyba faszystów za dużo nie ma mam taką nadzieję , i pod żadnym pozorem nie wł TV no chyba że TV abc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co tu przedstawiać definicję ... podzieleni jesteśmy na tych co PISują i na resztę. A kto jest gorszy i na złej drodze mówi się nam codziennie. Nie wiem czemu ci co PISują są tacy zaciekli w tym co robią, bronią partii z pełna gorliwością. Nie przypomina to czegoś znanego z historii ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arturo72
Odstaw to co zażywasz wył tv , skocz na ryby tam chyba faszystów za dużo nie ma mam taką nadzieję , i pod żadnym pozorem nie wł TV no chyba że TV abc

Ty również przedstaw definicję faszyzmu proszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co tu przedstawiać definicję ... podzieleni jesteśmy na tych co PISują i na resztę. A kto jest gorszy i na złej drodze mówi się nam codziennie. Nie wiem czemu ci co PISują są tacy zaciekli w tym co robią, bronią partii z pełna gorliwością. Nie przypomina to czegoś znanego z historii ?
Odpowiedź jest prosta. Zwolennika pis poznasz od razu, choćby po sposobie pisania. Brak wiedzy i powtarzanie haseł z TVP. Tu jednak większość z nich to ruskie trolle. Mają wytyczne, co pisać i kiedy a że to głąby jakieś to i efekty są porażające. Dowodem choćby to, że kiedy wywalili Macierewicza wszyscy jak jeden zamilkli. Odezwali się dopiero wtedy jak dostali wytyczne. Wszyscy na raz. :) I w tym samym tonie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arturo72
Twoją już znam - jeżeli partia w wyborach ma wiekszość to jest faszyzm. To mi wystarczy

Wygrala w wyborach i ma większość w Sejmie i uchwala ustawy wprowadzające w Polsce ustrój autorytarny i faszystowski.

Skoro uważasz inaczej to Ty również przytocz definicję faszyzmu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość grend
Odpowiedź jest prosta. Zwolennika pis poznasz od razu, choćby po sposobie pisania. Brak wiedzy i powtarzanie haseł z TVP. Tu jednak większość z nich to ruskie trolle. Mają wytyczne, co pisać i kiedy a że to głąby jakieś to i efekty są porażające. Dowodem choćby to, że kiedy wywalili Macierewicza wszyscy jak jeden zamilkli. Odezwali się dopiero wtedy jak dostali wytyczne. Wszyscy na raz. :) I w tym samym tonie.

 

 

 

spotkajcie się na kawie i porozmawiajcie o tym. Będzie przyjaźń do ostatnich dni....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość grend
Wygrala w wyborach i ma większość w Sejmie i uchwala ustawy wprowadzające w Polsce ustrój autorytarny i faszystowski.

Skoro uważasz inaczej to Ty również przytocz definicję faszyzmu.

 

 

wywyższanie własnego narodu poza inne. Polityka agresywa wobec sasiadów - faszystowski naród ma panować na całym świecie i ma mieć przestrzen życiową a inne narody moga przetrwać jako siła robocza, albo zostac wyeliminowane. Tak w skrócie....... - obecny faszyzm to islam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Konto usunięte_1*
Ty również przedstaw definicję faszyzmu proszę.

A co mnie to obchodzi co było 80 lat temu , teraz nie ma no i gitara , wymyślanie durnot byle posty klepać , poprawia to ego czy co ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arturo72
wywyższanie własnego narodu poza inne. Polityka agresywa wobec sasiadów - faszystowski naród ma panować na całym świecie i ma mieć przestrzen życiową a inne narody moga przetrwać jako siła robocza, albo zostac wyeliminowane. Tak w skrócie....... - obecny faszyzm to islam

Tak w skrócie to masz w pigulce to co się dzieje obecnie w Polsce. Wg PIS to "tylko PIS i Polska" ma rację chociaż 27-1 to zweryfikowalo,zero dialogu z innymi Państwami bo "tylko PIS" ma rację. Efekt,Polska jest na dnie Europy,nie ma partnerów,którzy by "pomagali" Polsce np w trakcie negocjacji budżetu unijnego.

Polityka agresywna wobec innych Państw ? "Te niedobre Niemcy,zabojady,które uczyly się jeść od Polski widelcem,Francja to zdrada NATO bo sprzedała dwa okręty wojskowe potajemnie Rosji" itd itp

Edytowane przez Arturo72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arturo72
A co mnie to obchodzi co było 80 lat temu , teraz nie ma no i gitara , wymyślanie durnot byle posty klepać , poprawia to ego czy co ?

Myślisz pojęcia i raczej nie rozumiesz pewnych kwestii.

Neofaszyzm jak tak wolisz tworzy w Polsce PIS.

Zatem poznaj definicję faszyzmu i porównaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...