Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Faszyzm w wykonaniu PiS


Gość Arturo72

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 212
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Wyjście jest proste. Kopalnie oddać Niemcom, nieruchomości Izraelowi, przemysł wyprzedać zachodowi, kupować badziewie po zawyżonych cenach od naszych sojuszników, obozy uznać za polskie, drogi, sieci przesyłowe sprywatyzować i sprzedać. Wtedy będziemy szanowani:cool: Będzie gut dżop polaks, a potem arbait macht frei, tyle że we "własnym" kraju.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Konto usunięte_1*
Wyjście jest proste. Kopalnie oddać Niemcom, nieruchomości Izraelowi, przemysł wyprzedać zachodowi, kupować badziewie po zawyżonych cenach od naszych sojuszników, obozy uznać za polskie, drogi, sieci przesyłowe sprywatyzować i sprzedać. Wtedy będziemy szanowani:cool: Będzie gut dżop polaks, a potem arbait macht frei, tyle że we "własnym" kraju.

 

A na sam koniec autorowi tego tematu dowalić bana za taki tytuł na dwa miesiące aby przemyślał co za brednie wypisuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość grend
Wyjście jest proste. Kopalnie oddać Niemcom, nieruchomości Izraelowi, przemysł wyprzedać zachodowi, kupować badziewie po zawyżonych cenach od naszych sojuszników, obozy uznać za polskie, drogi, sieci przesyłowe sprywatyzować i sprzedać. Wtedy będziemy szanowani:cool: Będzie gut dżop polaks, a potem arbait macht frei, tyle że we "własnym" kraju.

 

Zapomniałes o przyjeciu 100 tysiecy muzułmanów co by zapewniło przyjaźń Grecji, Włoch, niemiec i szwecji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arturo72
A na sam koniec autorowi tego tematu dowalić bana za taki tytuł na dwa miesiące aby przemyślał co za brednie wypisuje

Wiem,że tęsknisz za komuna i totalitaryzmem i dla Ciebie PIS zawraca Polskę do starych czasów.

Zakaz handlu w niedzielę to wymysl komuchow,zakaz sprzedaży alkoholu również byl domeną komuchow,godz 13 pamięta ? Komunistyczny prokurator ze stanu wojennego Piotrowicz wprowadza ustawę sądową jak za jego czasów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arturo72
Zwyczajnie przeczytal GWyborcze i nasłuchał się pani Róży i w jego "muzgu" wytworzyła się woda sodowa.

Dziennik Ustaw proponuję poczytać ale sądzę,że masz problem nie tylko z mysleniem ale i czytaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arturo72
Zapomniałes o przyjeciu 100 tysiecy muzułmanów co by zapewniło przyjaźń Grecji, Włoch, niemiec i szwecji

100tys.muzułmanów jak nie więcej już w Polsce było na przestrzeni 45 lat mojego zycia i co ?? Zakupy w Tesco od X lat robię razem z muzulmanami z Polibudy i co ?

Zamach był oprócz "smolenskiego" czy propaganda pisowska wyssala wam z głowy resztę mózgu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arturo72
Wyjście jest proste. Kopalnie oddać Niemcom, nieruchomości Izraelowi, przemysł wyprzedać zachodowi, kupować badziewie po zawyżonych cenach od naszych sojuszników, obozy uznać za polskie, drogi, sieci przesyłowe sprywatyzować i sprzedać. Wtedy będziemy szanowani:cool: Będzie gut dżop polaks, a potem arbait macht frei, tyle że we "własnym" kraju.

Być może za młody jesteś i nie wiesz jak się żyło w Polsce przed 89r jak "wszystko" było polskie czyli państwowe ale zaręczam Ci,że tak samo jak teraz na Bialorusi z wypłatą 60 dolarów miesięcznie. Tam też wszystko jest państwowe...

Rozumu niektórym brakuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziennik Ustaw proponuję poczytać ale sądzę,że masz problem nie tylko z mysleniem ale i czytaniem.

 

Składanie literek ze zrozumieniem tekstu to trudna sprawa.

Chyba że chodzi o składanie na literka.

A to bez problema: Ja dam blaszkę, ty dasz blaszkę i kupimy sobie flaszkę. :yes::yes:

Edytowane przez Bertha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arturo72
Po prostu odpowiedz.

Było ale ktoś usunął.

Jestem przeciwny zniemczaniu nazw polskich miast ale tam gdzie mieszka berthold61 dla którego faszyzm w Polsce to nic zlego,jest duże grono osób które wymusily zniemczanie nazw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arturo72

"Kult Wodza",kto dzisiaj w Polsce jest Wodzem ? Premier Morawiecki ? :D

"Faszyzm – z języka włoskiego fasci lub fasces – oznacza związek, pęk rózg. Faszyzm jest ideologią, która opiera się na totalitaryzmie, kulcie wodza i państwa. Jego charakterystyczną cechą jest również prymat władzy państwowej nad wolnością jednostki. Podstawowymi pojęciami składającymi się na ideologię faszystowską są – nacjonalizm, korporacjonizm, imperializm i etatyzm"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arturo72
"Najważniejszym pojęciem w państwie faszystowskim był naród. Naród to obywatele, prawowici właściciele danej ziemi, którzy z pokolenia na pokolenie władali danymi terenami. Nad narodem sprawował władzę wódz, którego decyzje i wola były niepodważalne. Wódz był charyzmatyczny i stanowczy, a realizacja jego polityki wkraczała w sfery całego życia społecznego. Dyktatura..."
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Najważniejszym pojęciem w państwie faszystowskim był naród. Naród to obywatele, prawowici właściciele danej ziemi, którzy z pokolenia na pokolenie władali danymi terenami. Nad narodem sprawował władzę wódz, którego decyzje i wola były niepodważalne. Wódz był charyzmatyczny i stanowczy, a realizacja jego polityki wkraczała w sfery całego życia społecznego. Dyktatura..."

 

Znaczy Niemców i ich panią premier masz na myśli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arturo72
Znaczy Niemców i ich panią premier masz na myśli?

W Polsce Wodzem jest Kaczynski przecież A nie Morawiecki czy Duda.Jest stanowczy i pociąga za sznurki swoje marionetki kiedyś Szydło a teraz Morawieckiego i Dude i chyba nikt nie ma wątpliwości kto rządzi w Polsce ? No chyba,że totalni idioci bez własnego rozumu.

Realizacja polityki Wodza wchodzi w sfery zycia społecznego zakazując i nakazujac coś czego społeczeństwo nie chce ale Wódz wie lepiej od społeczeństwa co będzie dla niego dobre.

Decyzje i wola Wodza są niepodwazalne o czym przekonala się marionetka Duda...

Książkowy faszyzm w wykonaniu PIS i Kaczyńskiego...

Edytowane przez Arturo72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Konto usunięte_1*
Wiem,że tęsknisz za komuna i totalitaryzmem i dla Ciebie PIS zawraca Polskę do starych czasów.

Zakaz handlu w niedzielę to wymysl komuchow,zakaz sprzedaży alkoholu również byl domeną komuchow,godz 13 pamięta ? Komunistyczny prokurator ze stanu wojennego Piotrowicz wprowadza ustawę sądową jak za jego czasów

 

Skoro cała UE to komuchy więc musimy też być komuchami w handlu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Konto usunięte_1*
Było ale ktoś usunął.

Jestem przeciwny zniemczaniu nazw polskich miast ale tam gdzie mieszka berthold61 dla którego faszyzm w Polsce to nic zlego,jest duże grono osób które wymusily zniemczanie nazw.

 

Ty to jesteś typowy manipulator PO-wski to ich metody , ja pisałem że kilku niedorozwiniętych durni bawi się w neonazistów po lasach , że oni raczej do czubków się nadają niż na antenę TV , zresztą ten dziennikarz TVN-u to też jakiś szemrany typ podobno nawet daty tego jego reportażu się nie zgadzały , a ty mi wmawiasz że mnie nie przeszkadza twój wymuszony nazizm , otrzeźwiej trochę bo bredzisz , jeden post już mi usunęli ale ja jestem z tych prawicowych więc to norma , lewactwo widać może więcej więc widzi w PL nazistów antysemitów i czego tam jestem , mieszkasz w powiecie Gliwicki a tam przecież co najmniej 1/3 miejscowości też ma dwujęzyczne miejscowości i to ci zawadza ? uwiera cię to ? protestuj masz prawo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...