Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dom LS75 Bocianie Gniazdo


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 210
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witaj

Kiedys wysłałam Ci na priv kilka zapytań, ale nie wiem czy do Ciebie dotarły.

Pomęcze Cię więc teraz :D

1. Jaki klinkier masz w elewacji, chodzi mi o producenta i kolor

2. Czy mozesz podac namiary na schody?

3. jakie kafle masz w kuchni na podłodze?

4.Jakimi farbami malowales wnetrza?

5. stolarka, okna i drzwi kto ci robił?

 

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

Kiedys wysłałam Ci na priv kilka zapytań, ale nie wiem czy do Ciebie dotarły.

Pomęcze Cię więc teraz :D

1. Jaki klinkier masz w elewacji, chodzi mi o producenta i kolor

2. Czy mozesz podac namiary na schody?

3. jakie kafle masz w kuchni na podłodze?

4.Jakimi farbami malowales wnetrza?

5. stolarka, okna i drzwi kto ci robił?

 

Pozdrawiam serdecznie

 

ad1. Terca Karpatia

ad2. wysle na priv

ad3. nowa gala seria orientale

ad4. sto latex

ad5. lokalny producent http://www.oknaflak.com.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukaszu, kuchnia odjazdowa!! Kolor przepiękny. Schody piękne w swej prostocie, kominek również.

Odezwij się, co u Was. Nie wierzę, że tak do wiosny wszystko stanęło :wink:

Pozdrawiam

 

dzieki.

A jednak stanelo, na razie nic nie robimy. Planujemy, zbieramy fundusze.

Studnia bez dna....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podtrzymuje to co powiedziałam wcześniej, świetny pomysł z kabiną...

 

a zapytam ...nie baliście się tego koloru?? nie wiem jak prezentuje sie cała łazienka, ale przy kabinie wygląda fajnie..przede wszystkim odważnie

 

Jasne, że sie boimy :)

Łazienka jeszcze nie jest użytkowana. Co prawda nie boje sie tych szarych kafli ale boje sie tych prawie czarnych na podłodze.

 

Tak czy siak, jesteśmy super zadowoleni z wyglądu łazienki - taką sobie wymyśleliśmy i taka się nam podoba. Wyjdzie w praniu czy jest ona praktyczna czy nie...

 

czasami ważniejsza jest estetyka i wygląd niż praktyka :wink: , grunt to zainteresowanie oglądających którzy potwierdzą ze to dobry wybór :lol:

 

i jak w praktyce zachowuje sią łazienka, kafle, kabina?? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jak w praktyce zachowuje sią łazienka, kafle, kabina?? :)

 

Balismy sie tych ciemnych kafelek, ze na nich bedzie widac zacieki itp ale przeroslo to nasze oczekiwania - po prostu na tych kaflach nic nie widac! jak myjemy lazienke to nie wiem gdzie jest umyta a gdzie jeszcze nie.. :)

 

tak ze jak ktos lubi takie ciemne pomieszczenia w kaflach to szczerze polecam takie kolory. W praktyce doskonale!

 

Kabina w funkcjonalnosci i gabarytach idealna. Oczywiscie spodziewalismy sie ze moze spadek w kabinie nie nadazac z odprowadzeniem wody i tez tak sie czasem dzieje jak JA (chlop :)) biore prysznic.. jak zona bierze to nie wycieka pod drzwiami. Mamy do naszych drzwi taki specjalny chromowany prog zeby nie wyciekalo ale ja jednak wole jak troche sie wyleje niz dawac tam prog.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed:

 

http://sukiennik.net/dom/pictures/33regal1.jpg

 

Po:

 

http://sukiennik.net/dom/pictures/62salon.jpg

 

super domek, Bardzo Piękny, Gratuluje uporu w dążeniu do osiągnięcia tego co chcecie :D

Moją uwagę zwróciło oświetlenie w pułkach/ prześwitach... widoczne na tym zdjęciu , mam podobne pułki, wypuszczone kable od góry i nie mogę znaleść oświetlenia/ opraw na 230V - jakie oświetlenie wy zastosowaliście ? czy to jest na 230 czy 12 V

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks później...

Ten dom to moje niedoścignione marzenie. No trochę je ścigam, bo drzwi zewnętrzne już mamy takie same i przez tę samą firmę wykonane 8)

Dzięki Tobie odkryłam też wymarzone drzwi wewnętrzne - Avanti. Będą właśnie takie, ale jasne w klonie.

Żałuję, że nie widziałam Twojej kuchni wcześniej a zwłaszcza, że nie wiedziałam o jej cenie :-? Piszesz, że same szuflady a powierzchnia zabudowy dosć spora (3 ściany) i to wszystko tylko 7 tys?!!! Ja za moją (pow. 9m2, zabudowane 2 ściany) z tylko 7 szufladami (po 3 w dwóch szafkach i 1 duża na sztućce pod płytą) i 1 słupkiem (plus 3 szafki wiszące, ktorych u ciebie nie ma) dałam ponad 8 tys!

Powinna mi zrobić meble "Twoja" firma jak "Twoja" zrobiła mi idealne drzwi i to o niebo taniej niż we Wrocławiu (w dodatku dostarczyli je za darmo!).

Ale mam jeszcze parę mebli do zrobienia. Mogę prosić o namiary?

No i schody! Zapewne to nie Rintal choć na wzór Rintala wygląda. Jak się sprawują? Moje są 'miękkie' jak diabli i trzeba strasznie uważać, bo byle ziarenko piasku i już wgniecenie, nie mówiąc o śladach kocich pazurów (a koty tylko po nich biegają, nie ostrzą sobie ich tam...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...