Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wymiana pełnego pojemnika z pianką


Recommended Posts

Witam

 

Pytanko pewnie głupie ale odpowiedzi nie znalazłem nigdzie.

Kupiłem tani chiński pistolet do pianki. Popiankowałem troche (użyłem może 1/10 pojemnika) i po paru dniach stania zatkało pistolet.

Nie wiem co zrobiłem źle ale teraz musze go jakoś wskrzesić do życia:P

Nalezałoby go pewnie odkręcić kupić czyścik wkręcić go i popsikać.

 

Pytanko amatora..... czy jak wykręcę prawie pełny pojemnik z pianką to ona "wypłynie" cała ?

Pytam abym był przygotowany heeheh

 

Rozumiem, że raz zamontowana na pistolecie będzie rozszczelniona i nie moge jej po wyczyszczeniu pistoletu ponownie użyć ?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyścik nie zadziała na zaschnietą pianę, musisz ją wydłubać.

Piankę możesz spokojnie odkręcić, wystarczy oczyścić i można montować na nowo.

 

Dzieki

 

Hmm to na jakiej zasadzie to dziala ? Pistolet naciska jakis zawór iglica w piance?

Jak probowalem to powoli odkrecac to syczy i wylewa sie po bokach .

 

Rozumiem ze jak ja odkrece to sama sie hmm uszczelni ?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Pytanko pewnie głupie ale odpowiedzi nie znalazłem nigdzie.

Kupiłem tani chiński pistolet do pianki. Popiankowałem troche (użyłem może 1/10 pojemnika) i po paru dniach stania zatkało pistolet.

Nie wiem co zrobiłem źle ale teraz musze go jakoś wskrzesić do życia:P

Nalezałoby go pewnie odkręcić kupić czyścik wkręcić go i popsikać.

 

Pytanko amatora..... czy jak wykręcę prawie pełny pojemnik z pianką to ona "wypłynie" cała ?

Pytam abym był przygotowany heeheh

 

Rozumiem, że raz zamontowana na pistolecie będzie rozszczelniona i nie moge jej po wyczyszczeniu pistoletu ponownie użyć ?

 

Pozdrawiam

 

przerabiałem kilka razy. Niestety te tanie pistolety są o kant ... potłuc - co byś nie zrobił to mało kiedy jest dobrze.

Ogólnie zasada "fachowców" mówi że zakręcasz pistolet (regulacja z tyłu) i piankę zostawiasz na pistolecie w pozycji jak do aplikacji.

Kupiłem jakiś czas temu pistolet (wartości 110 zł) i w ten sposób robię już 3 miesiąc, potrafi stać tydzień bez użytkowania i nie ma najmniejszego problemu. Pianka oczywiście na pistolecie zaschnie to ją później obdłubujesz mechanicznie i tyle.

 

Czyścik tylko do oczyszczenia gniazda jak wymieniasz piankę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...