Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Szydas, zdradzisz co to za dachowka i jaki to kolor elewacji. Dachowka wyglada mi na grafitowa braas ale moge sie mylic. Z kolorem elewacji to sama nie wiem - czy to bialy czy taki kremowy? Bardzo ladnie na zdjeciach wyglada. Ja szukam czegos w kolorze lekko bezowym , nie zadne magnolie , brzoskwinki, zolte. Taka kawa z bardzo bardzo duza iloscia mleka.

no, w drodze wyjątku :wink: dachówka to roben czarno-brązowy. tynk to caparol silikatowy, kolor "oxigelb" czyli taki bladożółty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 68,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8062

  • Didi

    3934

  • bodekku

    3712

  • bryta

    3364

Najaktywniejsi w wątku

Witam wszystkich. Mam pytanie - czy przy zabudowie stelaży pod kibelki i bidety stosowaliście podwójną płytę regips i tajemniczą matę amortyzującą? Jeśli tak to dlaczego, jeśli nie to też dlaczego ? :)

 

zdecydowanie podwójną ze względu na wytrzymałość - jednak i jak najbardziej matę amortyzxująca (takie białe coś), wtedy kibelek fajniej dolega i można go dobrze dociagną. Trzeba tylko pamietać, żeby go przyciąć kilka mm mniej od obrysu kibelka, żeby silikon, który się daje na koniec nie oblepiał tej maty, bo będzie pękać, znaczy rozwarstwi się przy macie.

 

Delf, twoja dogłębna znajomość tego zagadnienia jest doprawdy zadziwiajaca.

Wiem co mówię bo sam montowałem.

Mądry Polak po szkodzie... :wink:

 

Ale najbardziej cieszy mnie, że się w końcu odezwałeś. Jak postępy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy. Mam ogromną prośbę do forumowiczów. Potrzebuję namiarów (oczywiście na priv) na firmę/stolarza, który projektuje kuchnie i którego możecie polecić.

 

 

Najlepsza ekipa kuchenna w Szczecinie to bez wątpienia "Wenge s.c.".

Przsemysław Ruciński - 664453595.

Robili u mnie kuchnię, szafę i wiele innych mebli.

Potwierdzam. I do tego inteligentni ludzie. Rzadkość w budowlance.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie podwójną ze względu na wytrzymałość - jednak i jak najbardziej matę amortyzxująca (takie białe coś), wtedy kibelek fajniej dolega i można go dobrze dociagną. Trzeba tylko pamietać, żeby go przyciąć kilka mm mniej od obrysu kibelka, żeby silikon, który się daje na koniec nie oblepiał tej maty, bo będzie pękać, znaczy rozwarstwi się przy macie.

 

Śledzę ten wątek od jakiegoś czasu, mata ok, potrzebna, ale dwie warstwy regipsu? Po co?

Jaka wytrzymałość? Będziecie na niej tańczyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie podwójną ze względu na wytrzymałość - jednak i jak najbardziej matę amortyzxująca (takie białe coś), wtedy kibelek fajniej dolega i można go dobrze dociagną. Trzeba tylko pamietać, żeby go przyciąć kilka mm mniej od obrysu kibelka, żeby silikon, który się daje na koniec nie oblepiał tej maty, bo będzie pękać, znaczy rozwarstwi się przy macie.

 

Śledzę ten wątek od jakiegoś czasu, mata ok, potrzebna, ale dwie warstwy regipsu? Po co?

Jaka wytrzymałość? Będziecie na niej tańczyć?

 

 

nie, siadać; przy tańczeniu obsikuje się za bardzo kafelki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza ekipa kuchenna w Szczecinie to bez wątpienia "Wenge s.c.".

Przsemysław Ruciński - 664453595.

Robili u mnie kuchnię, szafę i wiele innych mebli.

Potwierdzam. I do tego inteligentni ludzie. Rzadkość w budowlance.

A gdzie można pooglądać ich mebelki, tylko w Kościnie?

 

Witam wszystkich :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

I ja z krótkim pytaniem:

 

W jakiej kolejności przeprowadziliście następujące prace: ściany (szpacha, gładź, malowanie), podłogi (płytki lub panele), drzwi (instalacja ościeżnic i skrzydeł)? Dlaczego akurat tak?

 

Mam jakiś pomysł ale lepiej zapytać tcyh, którzy to mają za sobą :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

I ja z krótkim pytaniem:

 

W jakiej kolejności przeprowadziliście następujące prace: ściany (szpacha, gładź, malowanie), podłogi (płytki lub panele), drzwi (instalacja ościeżnic i skrzydeł)? Dlaczego akurat tak?

 

Mam jakiś pomysł ale lepiej zapytać tcyh, którzy to mają za sobą :-)

:roll:

Jak by Ci to powiedzieć.... Nabijasz się nie??

:roll: To tak, jak byś zapytał, czemu najpierw fundament a nie np. dach...?

Zamontuj skrzydło drzwi, połóż panele, następnie pięknie wyszpachluj ściany, potem pomaluj i wytapetuj, potem opaski a na końcu wpuść kolesi od tynków i niech wszystko wyrównają... Następnie proponuje położyć terakotę i na to wylać posadzki.... Co tam, nie ma, że się nie da... lol do kwadratu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...