Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Hm.... mnie interesuje ten odcinek miedzy mierzynem a wolczkowem. Wynika z tego ze bede z okien widziala autostrade :(. Od mierzyna droga ma przebiegac (z tego co wywidzialam na mapce) miedzy bezrzeczem a redlica(stara) w strone wolczkowa. Dokladnie przed wioska Redlica od strony bezrzecza. Zaraz za takim laskiem. Potem na Wolczkowo. W linii prostej od mojego domu to 1 km. Pytanie czy zbuduja ta droge na gorce czy za gorka:). Mam taki ladny horyzont. Ciekawe czy beda sie po nim przesuwaly tiry :).

http://images24.fotosik.pl/258/43271f8d4cd30a3c.jpg

 

dokladnie na linii horyzonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 68,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8062

  • Didi

    3934

  • bodekku

    3712

  • bryta

    3364

Najaktywniejsi w wątku

Mam prosbe. Wiem, ze juz o tym pisaliscie bo sama czytalam ale za cholerke nie moge znalexc.

Potrzebuje 90 szt slupkow do ogrodzenia. Pisaliscie o jakims lesnicym :). Mozecie mi podac na ktorj stronie to bylo lub jeszcze raz : gdzie najtaniej dostane slupki.

A moze ktos chce si pozbyc swoich za grosze..?

 

Pleasee!!!! Pilne. Musze kupic w poniedzialek .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myslelismy, myslimy i pewnie jeszcze troszke pomyslimy. Chyba mnie nie stac na to co bym chciala. szukam wiec czegos w miare rozsadnych cenach ale jest tyle ofert ze glowa boli. A ile ofert , tylu sprzedawcow. Ilu sprzedawcow tyle opinii. Kazdy doradza inaczej. Juz sie calkiem pogubilam. Pewnie zdecydujemy sie na okna PCV , w dwustronnej okleinie, profil Veka. Dylematy jesli chodzi o zabezpieczenia i rozwiazanie dotyczace okna tarasowego (3,60 m szerokie).

 

A wy gdzie sie budujecie?? Dobra - jest wielka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myslelismy, myslimy i pewnie jeszcze troszke pomyslimy. Chyba mnie nie stac na to co bym chciala. szukam wiec czegos w miare rozsadnych cenach ale jest tyle ofert ze glowa boli. A ile ofert , tylu sprzedawcow. Ilu sprzedawcow tyle opinii. Kazdy doradza inaczej. Juz sie calkiem pogubilam. Pewnie zdecydujemy sie na okna PCV , w dwustronnej okleinie, profil Veka. Dylematy jesli chodzi o zabezpieczenia i rozwiazanie dotyczace okna tarasowego (3,60 m szerokie).

 

A wy gdzie sie budujecie?? Dobra - jest wielka :)

 

my przy szeregowcach :D

 

Mamy takie samo okno balkonowe!

Jaki masz pomysł na nie ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaplanowane byly 4 x 90 (czyli przestrzen otwarta 180 i dwie 90 stale). Mi sie taka opcja nie widzi bo chce otworzyc okno maksymalnie.

Myslalam o harmonijce. Wtedy otwieralyby sie na calej szerokosci . 3,60 to dopiero wietrzenie salonu :). Taka opcja to 5000 ekstra do normalnej ceny okna. I nie ma mozliwosci zastosowania okuc antywlamaniowych. Poza tym roleta o takim wymiarze tez bedzie sporo kosztowac bo przeciez nie mozemy zrobic slupka-prowadnicy przez srodek.

Kolejne rozwiazanie to dwa stale okna po 70 i otwierane dwa po 110.

Kazde okno , ktore bedzie powyzej 110 podobno bedzie sie opuszczalo. I podobno jesli ktos takie proponuje to chce poprostu zrobic sprzedaz.

 

Jesli chodzi o okna przesuwane to nie bardzo lubie i wcale nie dadza wiekszego otworu a tez sa drozsze od zwyklych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm.... mnie interesuje ten odcinek miedzy mierzynem a wolczkowem. Wynika z tego ze bede z okien widziala autostrade :(. Od mierzyna droga ma przebiegac (z tego co wywidzialam na mapce) miedzy bezrzeczem a redlica(stara) w strone wolczkowa. Dokladnie przed wioska Redlica od strony bezrzecza. Zaraz za takim laskiem. Potem na Wolczkowo. W linii prostej od mojego domu to 1 km. Pytanie czy zbuduja ta droge na gorce czy za gorka:). Mam taki ladny horyzont. Ciekawe czy beda sie po nim przesuwaly tiry :).

http://images24.fotosik.pl/258/43271f8d4cd30a3c.jpg

 

dokladnie na linii horyzonu.

 

Nie martw sie. Zdaje się, że ta droga juz miala byc gotowa...

Moim zdaniem nigdy tego nie wybudują

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...