Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Tak, czy siak, jest drogo. W końcu dogoniliśmy zachód.... za podobne pieniądze można wybudować dom w dowolnym miejscu w europie. Bez "bańki" nie ma co nawet myśleć, że się da kupić działkę i wybudować swój domek... Kurczę, trochę obciążenie... :roll:

Ja w ten weekend wprowadzam się do nie skończonego domku, bo mieszkanie poszło! Muszę jeszcze neta wykombinować, bo mam zamiar dalej Was obserwować :)

EEEE, nie byłoby chrztu bojowego jakbys nie pomieszkał na budowie :lol: :lol: :lol: a potem zobaczysz, błogi spokój i rano nie widzisz żadnego Majstra, błogość po prostu. Za to pżóniej dopieszczanie trwa juz cały czas, a to zaluzje, a to obraz, a to ogród, ciagle coś :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 68,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8062

  • Didi

    3934

  • bodekku

    3712

  • bryta

    3364

Najaktywniejsi w wątku

PS.

Jak ktoś mi powie, że za 300tyś można wybudować dom.... to go wyśmieję :)

(był wątek o domu zamiast mieszkania... za podobne pieniądze...) Nie da rady !

 

No jak dla mnie (nie liczac dzialki) to domek rzedu 150m2 uzytkowej za 300 tys zl to w najlepszym wypadku taki stan surowy zamkniety z instalacjami. Do tego jeszcze ze 100 tys i jest developerski do wykanczania - i tu sie zaczynaja schody :) Choc powiem szczerze, ze chcialbym sie zamknac z wykonczeniowka w 500 zl / m2

 

Fantom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś mi powie, że za 300tyś można wybudować dom.... to go wyśmieję :)

(był wątek o domu zamiast mieszkania... za podobne pieniądze...) Nie da rady !

jeśli nie liczyć kosztów działki to za cenę 110 m2 mieszkania na os. horeszków wybudowaliśmy 2x większy dom.... nie jest to wprawdzie 300 tysięcy tylko trochę więcej, ale pokazuje proporcje wydatków.... :roll:

 

Tak było jeśli sprzedawało się mieszkanie 1,5-2 lata temu, w szczycie cen :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche OT, ale bylo o szkolach to moze mala dyskusja o przychodniach ? W zwiazku z przeprowadzkami w rozne "egzotyczne" miejsca (poza Szczecinem), macie juz jakies doswiadczenia z przychodniami w tamtych rejonach ?

Gdzie np warto sie przepisac (a moze i nazwisko lekarza od razu) mieszkajac w dobrej ?

 

Fantom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałam się pochwalić, że już mamy zalany chudziak, a od jutra ściany idą do góry:)

 

Czy ktoś ostatnio współpracował z hurtownią Extradach? Proszę o opinie, bo w sobotę jedziemy rozmawiać z nimi o dachówce.

 

witam, o Extradachu mogę się wypowiedzieć w samych pozytywach, brałem dachówkę i okna dachowe, dali mi najlepszą cenę w mieście, a odwiedziłem chyba z 5 hurtowni, po pół roku znalazłem gdzieś jedną dachówkę plastikową pod kominek wentylacyjny i mi przyjeli bez najmniejszego problemu :lol:

 

Potwierdzam pozytywną opinię o hurtowni Extradach na Krakowskiej.

Super obsługa - po negocjacjach najniższe ceny - pełen profesjonalizm.

Robert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Grupę Szczecińską

 

Byłabym bardzo wdzięczna za namiary na sprawdzonego kierownika budowy, bo właśnie jestem na etapie jego intensywnych poszukiwań. Budujemy się pod Goleniowiem (od grupy goleniowskiej na razie nie ma odzewu), ale może kogoś ze Szczecina też namówimy na kierowanie naszą budową :wink:

 

Pozdrawiam

Ewa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche OT, ale bylo o szkolach to moze mala dyskusja o przychodniach ? W zwiazku z przeprowadzkami w rozne "egzotyczne" miejsca (poza Szczecinem), macie juz jakies doswiadczenia z przychodniami w tamtych rejonach ?

wiedziałem, że o czymś zapomniałem ;)

Mimo przeprowadzki zostałem w starej przychodni i nie przeszkadza mi jak na razie że jest oddalona o 30km. Ale chętnie posłucham opinni na temat przychdni w Dobrej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

witam, o Extradachu mogę się wypowiedzieć w samych pozytywach, brałem dachówkę i okna dachowe, dali mi najlepszą cenę w mieście, a odwiedziłem chyba z 5 hurtowni, po pół roku znalazłem gdzieś jedną dachówkę plastikową pod kominek wentylacyjny i mi przyjeli bez najmniejszego problemu :lol:

 

Ekstra, dziękuję za taką opinię, tym bardziej że mamy zamiar Creatona położyć, a do tanich ta dachówka nie należy.

Witam

Bralem Creatona w Extradachu, co do hurtowni to wspolpraca extra, co do dachowki to reklamowlem transport, bo krancowe dachowe byly popekane, zas niektore dachowki mialy obtarcia od innych. Jak ktos z bliska popatrzy to bedzie widzial kropki. Na forum byly posty na ten temat, i wg mnie creaton zle pakuje dachowki. Zaleta Creatona sa wysokie zamki. i w miare dokladne wykonanie.

 

Ja za to w Extradachu przy okazji wyceny dachu - zamówiłam ..... Silke E24 i E12. Cena bezkonkurencyjna.

Co do wycen dachu, robiliśmy w Euroklinkierze, Serwis Dach. Extradach ceny ma najniższe. Upatrzyłam sobie Creatona brązową glazurę i Ruppa teak rubin, ale cena mnie powaliła. Przeproszę chyba Robena :-?

 

my właśnie kupiliśmy w Extradachu brązowego Robena - jutrro pierwsza dostawa :)

obsługa - bdb cana - do negocjacji dzieki czemu najlepsza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Kupował ktoś z Was parapety wewnetrzne "sztuczne" ale w jakiejś drewnopodobnej okleinie, chetnie orzech. Jesli tak to dajcie znac gdzie jest wybór?

... w dwóch pokojach, zrobiłem z blatu meblowego. Jedyne co zrobiłem prócz docięcia, to "wysmarowanie" ciętej krawędzi silikonem... Daje radę i szerokość dowolna :) np. Castorama...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche OT, ale bylo o szkolach to moze mala dyskusja o przychodniach ? W zwiazku z przeprowadzkami w rozne "egzotyczne" miejsca (poza Szczecinem), macie juz jakies doswiadczenia z przychodniami w tamtych rejonach ?

wiedziałem, że o czymś zapomniałem ;)

Mimo przeprowadzki zostałem w starej przychodni i nie przeszkadza mi jak na razie że jest oddalona o 30km. Ale chętnie posłucham opinni na temat przychdni w Dobrej

w samej dobrej na razie nie ma o czym rozmawiać - sami specjaliści. jak mój kolega skończy się budować to pewnie jakąś działalność zacznie, a na razie to chyba w mierzynie jest najbliżej jakaś sensowna placówka. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Kupował ktoś z Was parapety wewnetrzne "sztuczne" ale w jakiejś drewnopodobnej okleinie, chetnie orzech. Jesli tak to dajcie znac gdzie jest wybór?

... w dwóch pokojach, zrobiłem z blatu meblowego. Jedyne co zrobiłem prócz docięcia, to "wysmarowanie" ciętej krawędzi silikonem... Daje radę i szerokość dowolna :) np. Castorama...

 

Dziekuję za info!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...