Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 68,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8062

  • Didi

    3934

  • bodekku

    3712

  • bryta

    3364

Najaktywniejsi w wątku

Witam

 

Będę potrzebował kupić agregat gdyż prąd będę miał po około 2 miesiącach od rozpoczęcia budowy. W sumie będę go potrzebował do podłączenia betoniarki na 230V i ewentualnie jakąś wiertarkę. I tu moje pytanie gdzie najlepiej w Szczecinie kupić agregat, czy tak jak zwykle w castoramie?

Jaki polecacie?

w castoramie nie ma wyboru. polecam Armot http://www.armot-narzedzia.pl/sklep/index.php?cPath=36_38

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Będę potrzebował kupić agregat gdyż prąd będę miał po około 2 miesiącach od rozpoczęcia budowy. W sumie będę go potrzebował do podłączenia betoniarki na 230V i ewentualnie jakąś wiertarkę. I tu moje pytanie gdzie najlepiej w Szczecinie kupić agregat, czy tak jak zwykle w castoramie?

Jaki polecacie?

w castoramie nie ma wyboru. polecam Armot http://www.armot-narzedzia.pl/sklep/index.php?cPath=36_38

 

Dokładnie, zgadzam się z przedmówcą. Właśnie tam zakupiłem swój agregat i jestem z niego zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Będę potrzebował kupić agregat gdyż prąd będę miał po około 2 miesiącach od rozpoczęcia budowy. W sumie będę go potrzebował do podłączenia betoniarki na 230V i ewentualnie jakąś wiertarkę. I tu moje pytanie gdzie najlepiej w Szczecinie kupić agregat, czy tak jak zwykle w castoramie?

Jaki polecacie?

w castoramie nie ma wyboru. polecam Armot http://www.armot-narzedzia.pl/sklep/index.php?cPath=36_38

 

Dokładnie, zgadzam się z przedmówcą. Właśnie tam zakupiłem swój agregat i jestem z niego zadowolony.

 

A możesz podać model jaki kupiłeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

chciałabym się przywitać na forum i jednocześnie dołączyć do grupy budującej w okolicach Szczecina. Jestem na etapie pozwolenia na budowę, a dokładnie oczekiwania na jego wydanie i zaczęłam przymierzać się do rozmów z wykonawcami w celu ułatwienia mi tego zadania bardzo prosiłabym o przeslanie mi aktualnej listy polecanych wykonawców będę ogromnie zobowiazana.

 

Adres mail: [email protected]

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

chciałabym się przywitać na forum i jednocześnie dołączyć do grupy budującej w okolicach Szczecina. Jestem na etapie pozwolenia na budowę, a dokładnie oczekiwania na jego wydanie i zaczęłam przymierzać się do rozmów z wykonawcami w celu ułatwienia mi tego zadania bardzo prosiłabym o przeslanie mi aktualnej listy polecanych wykonawców będę ogromnie zobowiazana.

 

Adres mail: [email protected]

 

Pozdrawiam

Witaj na forum. Popracuj troszkę na forum, a i lista się znajdzie :)

Powodzenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie najlepiej się udać by pooglądać drzwi zewnętrzne? Jakiś typ mamy, ale trzeba dla spokoju sumienia popatrzeć na inne możliwości. Spodobały nam się drzwi z firmy Stollar, ale nie mam pojęcia czy mają gdzieś w Szczecinie dystrybutora. Jakby ktoś się natknął dajcie znać. No i jeszcze - na jaką kwotę się nastawiać. Złotych klamek nie chcemy. Coś w rozsądnej cenie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stollar w swojej ofercie ma właśnie firma Elit Line z Wołczkowa, ale oprócz tego że są dość natarczywi nic o nich nie potrafię powiedzie. sam chciałbym się dowiedziećcoś na ich temat. Jakich mają montażystów i jak jest u nich z serwisem.

 

dodatkowo zapytam osoby które mają zamontowane kna balkonowe - tarasowe z tzw. niskim progiem, czy macie zamontowane okucia WK2 z niskim progiem, oraz czy dołem tzn. przy listwie nie przewiewa. bo spotkałem się ostatnio z opinią że jest to podstawow wada tego rozwiązania. Co Wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Grupe.

Czy ktos z Was robiąc ogrzewanie korzystał z usług firmy Ekoszok z Obotryckiej? Mam od nich przyzwoita oferte z piecem Klimosza na paliwo stałe...(nie ma u mnie gazu a na p.c. mnie nie stac :( ). Jesli ktos robil prosze o opinie.

 

Pozdrawiam

Też się do nich wybieram chcę ją porównać z ofertą firmy Veros z Mierzyna. Dostałem od nich wycenę na kwotę 47tys. zł która obejmuje kompletną instalację c.o. c.w.o, instalacje gazową, hydraulikę, cały osprzęt tj. kominek z płaszczem wodnym, grzejniki, piec gazowy kondensacyjny ogólnie kompleksowa oferta.

Czy ktoś może ustosunkować się do tej kwoty, czy jest ona atrakcyjna, normalna czy za wysoka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Grupe.

Czy ktos z Was robiąc ogrzewanie korzystał z usług firmy Ekoszok z Obotryckiej? Mam od nich przyzwoita oferte z piecem Klimosza na paliwo stałe...(nie ma u mnie gazu a na p.c. mnie nie stac :( ). Jesli ktos robil prosze o opinie.

 

Pozdrawiam

Też się do nich wybieram chcę ją porównać z ofertą firmy Veros z Mierzyna. Dostałem od nich wycenę na kwotę 47tys. zł która obejmuje kompletną instalację c.o. c.w.o, instalacje gazową, hydraulikę, cały osprzęt tj. kominek z płaszczem wodnym, grzejniki, piec gazowy kondensacyjny ogólnie kompleksowa oferta.

Czy ktoś może ustosunkować się do tej kwoty, czy jest ona atrakcyjna, normalna czy za wysoka?

 

kupiliśmy wszystko w Verso. Jesteśmy bardzo zadowoleni z obsługi. Powiem szczerze, że nie porównywaliśmy ich oferty z innymi. Może znajdzie się coś taniej, ale tutaj nic Ciebie nie interesuje, bo hydraulicy załatwiają wszystko.

Za materiały zapłaciliśmy 48 tysięcy (w tym solar, piec, grzejniki, podłogówka, cała instalacja co, wc, kominek z płaszczem) i 14 tys robocizna.

Jeśli coś zabrakło hydraulicy sami to załatwiali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nam całą instalację Co, wodno - kanalizacyjną robi Strefa Grzania. Będziemy mieli ok. 70 m podłogówki, 7 grzejników + 2 łazienkowe, 2 łazienki, w tym 2 stelaże, piec kondensacyjny gazowy Vailanta z całym osprzętem. Całość wyceniona na 37 tys. Dodatkowo będą nam robić rekuperację. Tu cena była zbliżona do innych - ok. 20 tys. Ale woleliśmy by całością zajęła się jedna firma.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 zł /m2.

tel. 509350861.

Ale bez żadnej recenzji bo praca nie skończona.

Czy ktoś może powiedzieć jakie koszty poniósł w związku z instalacją odkurzacza centralnego. Będziemy mieli 3 gniazda. Całość instalacji ok. 20 metrów rurek. Kilka kolanek. Wycena wyszła na 850 zł materiał i robocizna. Dużo, czy mało????

 

Widze , że ode mnie poszli do Ciebie :)

Ja też nie planowałam kłaść gładzi, ale chyba sie bez niej nie obedzie niestety.

Zwróc uwage na wszystkie wykonczenia okien, drzwi- w tych miejscach troche musieli mi porawic bo pekało.

Pozdrawiam

Ania

 

U mnie też robili ale w zeszłtym roku i to za 28 zł, widac że kryzys zmusza do obnizki cen to dobry znak. Ja też przy oknach miałem popękane, oni stosują chyba jakies takie lipne te listwy wykończenioe przy oknach bo słabo sie trzymają i się kiwają.

Trzeba pilnować żeby ościeża drzwi robili na jednakową grubość po obu stronach, u mnie róznice dochodziły nawet do 1 cm! to był mój najwiekszy zarzut do nich bo wtedy futrynę kiszkowato obsadzać bo opaski wtedy krzywo leżą.

Wracając do wymienionej ekipy. Robią bardzo szybko i w miarę równo ale u mnie też niestety w efekcie końcowym poszła gładź a miało być bez. Aha i jeszce jedno uzywali jakiegoś starego agregatu, który smarowali jakimś czrnym tłustym mazidłem i przedostawało się to mazidło do masy tynkarskiej i potem na ścianie było pełno tłustych kropek niektóre nawet rozmiarów 20 groszówki, musiałem te najgorsze kropki wydłubywać bo bałem się że na tym tłustym gładź i farba odlezie. Aha i niezbyt dobrze po sobie posprzątali. Przed układaniem papy na posadzkach wywiozłem i zeskrobałem z podłogi jeszcze baaardzo duzo zaschnietego tynku, a przed domem to już nie wspomnę Ale w ogólnym efekcie ekipa ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...