Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam

 

Poszukuję kołków drewnianych do wykonania ogrodzenia .

Obdzwonilem okolicznych leśniczych i wszyscy mają kołki o długości 2,5 m

 

A ja potrzebuję 3 m długie i 10-12 cm średnicy :cry:

 

Podobno 2,5 m to standard i wszyscy takie biorą.

 

Może ktoś wie gdzie można zamówić, kupić dłuższe, min. 3 metrowe ?

 

Z góry dzięki za pomoc.

Ja jakies trzy lata temu zamówiłem u leśniczego z Klęskowa takie nietypowe, dla nich wszystko jedno jak tną tylko trzeba wczesniej się umówić. Telefon do leśniczówki 91 463 33 32. Sprzedają w tylko w czwartki do 9 (rano :) ). W innych godzinach nie ma co jechać czy nawet dzwonić, przynajmniej tak było trzy lata temu.

 

:( no i niestety , chyba się pozmieniało

 

2,5m to standard

przy dłuższych same problemy

niby mozna wyciąć ale trzeba w nadleśnictwie założyć w komputerze nową pozycję typu "kołki 3m" a to juz problem

nikt nie chce tego robić przy ilości 40-50 szt.

 

no i po co komu były komputery - jak teraz same problemy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 68,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8062

  • Didi

    3934

  • bodekku

    3712

  • bryta

    3364

Najaktywniejsi w wątku

 

:( no i niestety , chyba się pozmieniało

 

2,5m to standard

przy dłuższych same problemy

niby mozna wyciąć ale trzeba w nadleśnictwie założyć w komputerze nową pozycję typu "kołki 3m" a to juz problem

nikt nie chce tego robić przy ilości 40-50 szt.

 

no i po co komu były komputery - jak teraz same problemy :D

 

Spróbujcie zadzwonić pod ten numer 790407082 my w tamtym roku zamawialiśmy stemple 3 i 4,5 metrowe - nie było problemów - zrobili na zamówienie. Tylko nie wiem czy numer jest jeszcze aktualny :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety nie mogę pomóc w sprawie słupków, kupowaliśmy te standardowe na płot tymczasowy jak na razie tylko.

 

Mam jednak pytanie dotyczące budowy podłącza wody. Mam już wszystkie dokumenty potrzebne do budowy problem tylko z ekipą do budowy podłącza. Woda jest po drugiej stronie drogi polnej więc nie jest to odległość większa niż 10m. Narazie dostałam jedną wycenę - 4400zł, co wydaje mi się być dość wysoką ceną. A ile Wy płaciliście za budowę podłącza wody, może możecie kogoś jeszcze polecić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Możecie podać namiary na solidną i przystępną cenowo firmę od rolet zewnętrznych.

I jeszcze na porządną firmę montującą odkurzacze centralne.

Zgóry dziękuję

Spróbuj tu,

Assko" Romuald Potorski

Kontakt

Szczecin, ul. Jasna 3 /20, tel. 091 4641280

 

mnie robili rolety zewn. 2 lata temu i nie miałam zastrzeżeń. Co prawda w tym roku prosiłam jeszcze o moskitiery i lekkie poprawki szkód spowodowanych przez ekipe budującą ( rolety były wstawiane na odpowiednim etapie budowy kiedy można je było ładnie zamontować, ale komuś był potrzebny widocznie kawałek sznurka więc odciął ze szpuli , teraz trzeba na nowo wkładać sznurek) i ociągałi się z przyjazdem, dopiero po którymś telefonie pojawili się, zrobili pomiary i wycenę, dałam zaliczkę i jesteśmy umówieni na koniec lipca, tak mi pasuje. Ale od nich do mnie droga daleka a i jakość drogi pod moim domem jeszcze fatalna, pewnie pamiętali ją w trakcie budowy - była prawie nieprzejezdna. W każdym razie są fachowi i rzeczowi, cen nie porównywałam z innymi więc nie powiem czy są drodzy czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety nie mogę pomóc w sprawie słupków, kupowaliśmy te standardowe na płot tymczasowy jak na razie tylko.

 

Mam jednak pytanie dotyczące budowy podłącza wody. Mam już wszystkie dokumenty potrzebne do budowy problem tylko z ekipą do budowy podłącza. Woda jest po drugiej stronie drogi polnej więc nie jest to odległość większa niż 10m. Narazie dostałam jedną wycenę - 4400zł, co wydaje mi się być dość wysoką ceną. A ile Wy płaciliście za budowę podłącza wody, może możecie kogoś jeszcze polecić?

 

Witaj

Ja również jestem na etapie poszukiwania firmy która wykona przyłacza (woda, ścieki + deszczówka). Napisz gdzie się budujesz, jeśli w gminie Dobra mogę podać kilka telefonów.

pozdrawiam Barnich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

 

proszę podzielcie się inforancją ile kosztowało Was ocieplenie i elewacja.

 

Pozdro. noag

 

Pytasz o robociznę czy materiały?

 

Wpływ na cenę ma też powierzchnia i rodzaj materiału, że nie wspomnę o pewnych elementach które liczone są osobno.

 

Sprecyzuj pytanie jeśli to możliwe.

 

Już precycuję: robocizna za położenie styropianu, siatki, kleju itp. oraz pomalowanie, dom parterowy z użytkowym poddaszem, około 200 m2 elewacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Możecie podać namiary na solidną i przystępną cenowo firmę od rolet zewnętrznych.

I jeszcze na porządną firmę montującą odkurzacze centralne.

Zgóry dziękuję

Spróbuj tu,

Assko" Romuald Potorski

Kontakt

Szczecin, ul. Jasna 3 /20, tel. 091 4641280

 

mnie robili rolety zewn. 2 lata temu i nie miałam zastrzeżeń. Co prawda w tym roku prosiłam jeszcze o moskitiery i lekkie poprawki szkód spowodowanych przez ekipe budującą ( rolety były wstawiane na odpowiednim etapie budowy kiedy można je było ładnie zamontować, ale komuś był potrzebny widocznie kawałek sznurka więc odciął ze szpuli , teraz trzeba na nowo wkładać sznurek) i ociągałi się z przyjazdem, dopiero po którymś telefonie pojawili się, zrobili pomiary i wycenę, dałam zaliczkę i jesteśmy umówieni na koniec lipca, tak mi pasuje. Ale od nich do mnie droga daleka a i jakość drogi pod moim domem jeszcze fatalna, pewnie pamiętali ją w trakcie budowy - była prawie nieprzejezdna. W każdym razie są fachowi i rzeczowi, cen nie porównywałam z innymi więc nie powiem czy są drodzy czy nie.

Dzięki za namiary.Może ktoś jeszcze podpowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety nie mogę pomóc w sprawie słupków, kupowaliśmy te standardowe na płot tymczasowy jak na razie tylko.

 

Mam jednak pytanie dotyczące budowy podłącza wody. Mam już wszystkie dokumenty potrzebne do budowy problem tylko z ekipą do budowy podłącza. Woda jest po drugiej stronie drogi polnej więc nie jest to odległość większa niż 10m. Narazie dostałam jedną wycenę - 4400zł, co wydaje mi się być dość wysoką ceną. A ile Wy płaciliście za budowę podłącza wody, może możecie kogoś jeszcze polecić?

 

Witaj

Ja również jestem na etapie poszukiwania firmy która wykona przyłacza (woda, ścieki + deszczówka). Napisz gdzie się budujesz, jeśli w gminie Dobra mogę podać kilka telefonów.

pozdrawiam Barnich

 

Jezeli w gminie Dobra to najlepiej pewnego Pana "polecanego" przez wodociagi :) Mimo tego nie ejst monopolista a ma kilk aplusow : robi tanio (zaplacilem chyba 3400) i nawet nie trzeba miec papierow wszystkich.

Co do kanalizy to podlacza sie ja chyba na sam koniec budowy - bo w trakcie nei potrzebna a kosztuje miesiecznie itp.

Fantom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

:( no i niestety , chyba się pozmieniało

 

2,5m to standard

przy dłuższych same problemy

niby mozna wyciąć ale trzeba w nadleśnictwie założyć w komputerze nową pozycję typu "kołki 3m" a to juz problem

nikt nie chce tego robić przy ilości 40-50 szt.

 

no i po co komu były komputery - jak teraz same problemy :D

 

Spróbujcie zadzwonić pod ten numer 790407082 my w tamtym roku zamawialiśmy stemple 3 i 4,5 metrowe - nie było problemów - zrobili na zamówienie. Tylko nie wiem czy numer jest jeszcze aktualny :roll:

 

Ogolnie nei mozna kupic "slupkow" 3 m i wiecej bo to juz nie sa slupki. Wtedy sa to juz ogolnie stemple budowlane i dlatego sa po prostu drozsze. Musza byc bardziej proste, grubsze itp. bo uzywa sie je w wiekszosci jako podpory a nie pod siateczke z druciku.

 

Fantom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam pytanie bo nie mogę znaleźć na stronie gminy ile kosztuje m3 wody bez kanalizacji w gminie Dobra

 

Na umowie z Wodociągami Goleniów mam 2,39 + 7%VAT

 

ArKaMa a ty przypadkiem nie budujesz Rodo 6 w Dołujach bo już nie pamiętam?

2xtak :) :)

Tak w Dołujach - Sloneczny Sad

Tak Rodo6 2g

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...