Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 68,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8062

  • Didi

    3934

  • bodekku

    3712

  • bryta

    3364

Najaktywniejsi w wątku

Czy ktoś z Was posiada odkurzacz centralny Univac i ile kosztowało położenie samej instalacji. Dostałam wycenę 240 za pkt.(4 w tym 2 szufelki). Całość instalacji 960zł.

Dzięki za wszelkie uwagi.

Za 6 pkt 1900 PLN

Przy okazji podaje ostatnie notowania:

Tynk gipsowy 24 PLN z materialem

Tynk CW 27 PLN z materialem

Odgromowka 6500 (w ogole ktos z Was sie do tego przymierza?) z 4 sondami (bez otoku)...

Wymurowanie okna 120x150 luksferami (2 rzedy po 2) 900 PLN...taniej bylo okno wstawic ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich

Czy ktoś z Was budował dom w Gryfinie lub okolicach Gryfina?

Zabieramy się z żonką za budowe i mamy mnóstwo pytań, watpliwości i obaw

Może nie jestem oryginalny ale liczę na wszelką pomoc

Jeżeli macie namiary na tanie matriały to będę wdzięczny za informację

Budujemy z Porotehrmu, styropian,wełna, dachówka ceramiczna

Domek Diuna III z domusa

Pozdrawiam

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was posiada odkurzacz centralny Univac i ile kosztowało położenie samej instalacji. Dostałam wycenę 240 za pkt.(4 w tym 2 szufelki). Całość instalacji 960zł.

Dzięki za wszelkie uwagi.

Za 6 pkt 1900 PLN

Przy okazji podaje ostatnie notowania:

Tynk gipsowy 24 PLN z materialem

Tynk CW 27 PLN z materialem

Odgromowka 6500 (w ogole ktos z Was sie do tego przymierza?) z 4 sondami (bez otoku)...

Wymurowanie okna 120x150 luksferami (2 rzedy po 2) 900 PLN...taniej bylo okno wstawic ;)

 

 

Nas odkurzacz centarlny kosztował 1100 zł (4 punkty w tym 1 szufelka)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy uważacie że cena 3,99 zł/netto za 1 szt bloczku Porothermu 24 cm jest OK?

Jest to cena przy własnym rozładunku (czyli trzeba załatwić koparke albo sztaplarkę)

Będę wdzięczny za odpowiedź

Szukam też taniego betonu do ław i stropu?

Jeżeli macie namiary to z góry dzięki za info

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy uważacie że cena 3,99 zł/netto za 1 szt bloczku Porothermu 24 cm jest OK?

Jest to cena przy własnym rozładunku (czyli trzeba załatwić koparke albo sztaplarkę)

Będę wdzięczny za odpowiedź

Szukam też taniego betonu do ław i stropu?

Jeżeli macie namiary to z góry dzięki za info

Marcin

 

Myślę, że cena atrakcyjna ja płaciłem 4,90zł netto z transportem za Wienerberger

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche mniej typowe pytanko : macie namairy na jakas ekipe z mlotem pneumatycznym ? Musze rozwalic prawie caly chudziak i chyba bez tego typu sprzetu kucie 10 cm B2 mija sie z celem. A moze mozna gdzies pozyczyc ? Duzy elektryczny chyba tez wystarczy ?

 

Fantom

Można pożyczyć, np na Słonecznym, za Castoramą. Elektryczny wystarczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pilne

Ile płaciliście za rozprowadzenie rur kanalizacyjnych pod chudziakiem?

Płaci się za punkty czy za całość?

Bo mi wycena 2000-2500 za 5 punktów w piwnicy wydaje się ciut barbarzyńska...

 

Pomóżcie!

 

zapłaciłem 2000zł i uważam, że przepłaciłem.

 

Czy możecie polecić jakąś firmę działającą w okolicach Szczecina która specjalizuje się w POŚ bezdrenażowych

 

O dżizasss jaka cena :o , ja co prawda nic nie zapłaciłem 0 bo rozłożyłem sobie sam ale spotkałem sie z wyceną ok 10 zł mb rury. Swoją drogą przecież taka czynnośc powinna być wliczona w cenę wykonania stanu surowego chyba , że jakoś tam inaczej się rozliczasz firmą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche mniej typowe pytanko : macie namairy na jakas ekipe z mlotem pneumatycznym ? Musze rozwalic prawie caly chudziak i chyba bez tego typu sprzetu kucie 10 cm B2 mija sie z celem. A moze mozna gdzies pozyczyc ? Duzy elektryczny chyba tez wystarczy ?

 

Fantom

Można pożyczyć, np na Słonecznym, za Castoramą. Elektryczny wystarczy :)

.

Wypozyczenie i kucie własnoręczne to mordęga i ekonomicznie bez sensu. Koszt wynajęcia koparki typu caterpillar z młotem to ok 100 zł/godz. Wynajęcie młota w wypozyczalni to koszt ok 70 zł/dobe + uwaga 8 zł za dłuto. Sam to przerabiałem. teraz sobie wystarczy policzyć w jakim czasie wykuje to maszyna a w jakim samemu i jakie będa koszty.

U nas jest firma STĘPOL co ma taką maszynę tel 501243351 operator Robert, można podpytać, ale też i każdy w tamtej okolicy kto ma taka koparkę powinien mieć końcówkę z młotem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...