Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Powiedzcie mi jak dobieraliście kolor podbitki?

Do koloru dachu, rynien czy okien i elewacji?

My zdecydowaliśmy się na dachówkę antracytowa angoba z Creatona i do tego czarne rynny,

Nie wiemy co teraz z podbitką. :(

A wykonawca chce wiedzieć na już. Proponuje nam czarną. NIe jestem pewna czy to nie za czarno będzie.

 

a macie już te dachówkę? bo wiem, że tę ktorą my wybraliśmy Futura teraz jest w kolorze szarym lub kolorze łupka - antracytowej już nie ma :D

jaki kolor elewacji?

czarna podbitka mi się wydaje za ciemna - zdecydowanie :)

powiedz jaki kolor okien wybraliście?

 

Nasza to Viva noi antracytowa angoba.

Juz zapłacona więc chyba bedzie?

No i już jasne - nie chodziło o całą podbitkę, a o belkę na której będzie przymocowana rynna...

W sumie mogłaby być w kolorze podbitkie nie?

Co do reszty się zastanawiamy...

Okna chyba orzechowe i elewacja jasy żółty kremowy, lub jasno beżowy...

Tak bym to określiła. Marzy mi się kawałek elewacji w drewnie... ale koszta ... :/

deska czołowa zdecydowanie czarna lub ciemno szara jesli rynny czarne

my mamy grafitowe rynny Bryza i do tego ciemno-szarą deskę czołową

podbitka zdecydowanie jaśniejsza - nie ma to jak widok drewna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 68,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8062

  • Didi

    3934

  • bodekku

    3712

  • bryta

    3364

Najaktywniejsi w wątku

No wlasnie - elewacja - zaraz Alien na mnie naskoczy . Dobrze ze jestem tak daleko bo bym dostala kopa w tylek :).

Mialam mu podac kolor elewacji z etykietki na puszce juz dawno ale sie nie dostalam do garazu bo mam przed nim jezioro .

Kolor elewacji jest z palety kolorow tynkow FAST. Jest to najjasniejszy kolor z linii takich szaro-bezowych. Bo sa tam i fioletowe, i zielone i zolte i rozowe i wszystkie te linie zaczynaja sie od takiej zlamanej bieli. Nasz jest wlasnie z tych bezowo szarych. Ale numer koloru - zabijcie nie pamietam a na fakturze mam jedynie "tynk akrylowy fast 1,5 baranek" - bez koloru :(

Tynk bralismy z Wodkanu w Dobrej Szczecinskiej.

 

Podbitka jest drewniana - kolor dab (drewnochron z castoramy)

Okna i drzwi - zloty dab

dach - braas - grafitowy

elewacja - hm......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do okien - sa to okna na profilu Veka a firmy z jakiej kupilam nie chcialabym polecac :evil: Dalej mi skora cierpnie na sama mysl o wspolpracy.

Okna sa plastikowe w okleinie . Niestety jedno jest w narozniku pekniete i juz od 2 miesiecy czekam na odpowiedz na moja reklamacje. Takie plastikowe nakladki na zawiasy popekaly i poodpadaly bo byly zle zamontowane a okno polokragle nie chce sie wyregulowac bo nie pasuje do ramy i przy otwieraniu ciagle cos ociera. wr.....

 

A kamien to "Kamien angielski" z "nowej ery kamienia" w Legionowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie - elewacja - zaraz Alien na mnie naskoczy . Dobrze ze jestem tak daleko bo bym dostala kopa w tylek :).

Mialam mu podac kolor elewacji z etykietki na puszce juz dawno ale sie nie dostalam do garazu bo mam przed nim jezioro .

Kolor elewacji jest z palety kolorow tynkow FAST. Jest to najjasniejszy kolor z linii takich szaro-bezowych. Bo sa tam i fioletowe, i zielone i zolte i rozowe i wszystkie te linie zaczynaja sie od takiej zlamanej bieli. Nasz jest wlasnie z tych bezowo szarych. Ale numer koloru - zabijcie nie pamietam a na fakturze mam jedynie "tynk akrylowy fast 1,5 baranek" - bez koloru :(

Tynk bralismy z Wodkanu w Dobrej Szczecinskiej.

 

Podbitka jest drewniana - kolor dab (drewnochron z castoramy)

Okna i drzwi - zloty dab

dach - braas - grafitowy

elewacja - hm......

 

Super dzięki za info. Ogólnie jestem cierpliwy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis po raz pierwszy odwiedziłam tą strone ( wczesniej nie wiedzialam o jej istnieniu) .Buduje dom w słwoszewie około 280m2

stan surowy juz istnieje . szukam wykonawców tynków , elektryki , hydrauliki.

poprosze również o instrukcjie na temat listy fachowców których należy omijać szerokim łukiem . pozdrawiam Kasia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

Czy ktos robil u siebie "bardziej zaawansowany" system alarmowy ? Chodzi mi o inne rozwiazania niz nawalenie czujek wewnetrznych ruchu.

Moze jakies czujki zewnetrzne lub kontraktony na ramach okiennych ?

 

Ktora firma w Szczecinie moze zrobic tego typu rzeczy ?

 

Fantom

 

Witam,

Ja zalozylem alarm wyposazony w antene gps, ktora laczy sie z firma ochroniarska w razie wlamania, zamiast kontraktonow zastanawiam sie nad czujkami dualnymi, (mniejszy koszt od kontraktonow), oraz nad czujka przeciwpozarowa, ktora takze bedzie podlaczona do panelu alarmowego.

Mi to robil p.Jacek, nr tel moge na priv przeslac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich po dłuższej nieobecności.

 

Uprzejmie proszę o namiary na firmę, która zajęłaby się niwelacją terenu, robotami brukarskimi i wykonaniem systemu odwodnienia (odprowadzenie/rozprowadzenie wody deszczowej).

 

 

nasza forumowa Didi - napisz do niej prv....masz ich prawie pod nosem....w załomiu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Możecie kogoś polecić od kuchni. Mam zrobiony projekt i teraz szukam wykonawcy który zaproponuje mi dobrą jakość za przystępną cenę.

 

zobacz stolarza w mierzynie...nie mam tel...ale jak jedziesz do siebie skręcasz pierwsza w prawo tuż za tablicą koniec szczecina w spółdzielcza jedziesz az do końca i tam ma warsztat Pan Tomasz idzie sie z nim dogadać.

a nie zastanawiałes sie nad kuchniami z ikea??? poczytaj wszyscy sobie chwala...i są super fronty no i cena lepsiejsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...