Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam

 

Czy możecie polecić jakiś sklep w Szczecinie lub internetowy z ofertą mebli łazienkowych?

 

Alien

a ja polecam berlinska ikeę, pooglądaj watek we wnetrzach maja super mebelki i do tego umywalki - naprawde dobra jakosć.

Moi sasiedzi maja od 6 lat drewniane mebelki i piękna duża umywalkę....

Jak cos słuze katalogiem na 2010 rok.

 

Ok dzięki za info "sąsiadko" z Dołuj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 68,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8062

  • Didi

    3934

  • bodekku

    3712

  • bryta

    3364

Najaktywniejsi w wątku

Witam

 

Czy możecie polecić jakiś sklep w Szczecinie lub internetowy z ofertą mebli łazienkowych?

 

Alien

a ja polecam berlinska ikeę, pooglądaj watek we wnetrzach maja super mebelki i do tego umywalki - naprawde dobra jakosć.

Moi sasiedzi maja od 6 lat drewniane mebelki i piękna duża umywalkę....

Jak cos słuze katalogiem na 2010 rok.

 

Ok dzięki za info "sąsiadko" z Dołuj :)

 

do berlińskiej ikei masz około 150 km, droga prosta jak drut- my jezdzimy do Ikei przy lotnisku Schoenefeld.( waltersdorf ) nie można placić kartą Visa...ale jak coś bankomat jest.oprócz ikeii jest tam pare ciekawych sklepów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie

 

Potrzebuje kupic siatke lesna, nie wiecie gdzie w zachodnioporskim najtaniej??

 

chodzi o ogrodzenie budowy ?

Ja w Casto kupowalem chyba za rolke (50 m) cos kolo 100 zz jak dobrze pamietam

 

Fantom

 

Dokladnie tak, chodzi o ogrodzenie dzialki budowlanej

 

A nie pamietasz jaka wysokosc??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie

 

Potrzebuje kupic siatke lesna, nie wiecie gdzie w zachodnioporskim najtaniej??

 

chodzi o ogrodzenie budowy ?

Ja w Casto kupowalem chyba za rolke (50 m) cos kolo 100 zz jak dobrze pamietam

 

Fantom

 

Ja też za 100 (dokładnie 99 pln) ale za 25 mb x 160 wys., oczka 15x30cm, w LM. W tej samej cenie za mb, tylko pakowane po 50 m była w Teleporcie 2000 na Chopina, choć mi polecano, że tam najtaniej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki

 

Dzwonilam do Casto i maja 50 mb po 240 zl- drogo

 

Sprawdze na Chopina

 

Dzieki

 

No to juz pamietam. Byly po 200 zl a nie po 100 zl. Tylko sa rozne wysokosci i wielkosci oczek. Na potrzeby budowy mam cos chyba 160 cm wysokosci

 

Fantom

ps. Tak swoja droga mam chyba jedna rolke cala nieuzywana - moge odsprzedac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Tak swoja droga mam chyba jedna rolke cala nieuzywana - moge odsprzedac.

 

Ja w Casto kupowalem chyba za rolke (50 m) cos kolo 100 zz

 

:D :wink:

 

No tak.

Kupilem 3 rolki (4 boki po 30 pare metrow). Ale ogrodzilem tylko 2,5 boku :)

na trzecim boku sasiad ma juz plot stawiac, a z przodu wjazd sobie zostawilem zupelnie otwarty - wygodniej.

 

Fantom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wlasnie na razie chce tylko i wylacznie instalacje bez zadnych dalszych zobowiazan.

Co do cen (dla potomnych) kazdy mniej wiecej za punkt chce 250 zl

Ja mam 5-6 punktow (duzo ale tak wychodzi)

 

Fantom

5-6? to sporo!

Duży dom chyba budujesz. Ja na swoich 220m mam 3 w domu + 1 w garażu

 

dwie szufelki (kuchnia i wiatrolap)

jedno gniazdo na dole

dwa na gorze (rozpietosc domu to 19 m)

i dodoatkowe gniazdo w garazu (nie w odkurzaczu ktory edzie z tylu ale z przodu, aby moc sobi enp posprzatac auto przed domkiem.

 

Fantom

Zrób dokładny obmiar. My rozpiętość domu mamy 15m. Rurę 8m - dochodzi w każdy kont. Ta 8m rura jest rurą średniej długości.

Z 5 letniego doświadczenia:

- to szufelkę używam rzadko wolę wyciągnąć odkurzacz, bo i tak muszę od razu odkurzyć nie tylko kuchnię, ale i jadalnię a i łącznik zda się przelecieć

- szufelki w wiatrołapie nie mam i nigdy mi jej tam nie brakowało

- 8m rura przy jednostce centralnej u mnie w garażu w zupełności wystarcza, nie ma problemu z odkurzeniem auta

Na początku też liczyliśmy, że będzie potrzeba więcej punktów ale Pan B. z ul. Zachodniej podszedł bardzo rzetelnie do sprawy i zostały nam 3 punkty (ten w jednostce centralnej jest gratis).

Żałuję tylko, że od razu nie dokupiłam separatora (czy jakoś tak) do czyszczenia kominka.

 

No to macie szczescie, ze tak mozecie rozprowadzic. Choc jak rura 8 m siegacie dom o rozpietosci 15 m ? To na styk. Ja przy rozpietosci 19 m i szrerokosci 9 m nie mam szans. Nawet jakbym nie mial scian i punkt centralnie - rurua z 11 m by musiala byc.

Co do szufelki w wiatrolapie - zastanowie sie - ale akurat aby ja tam zrobic to 1 m rury potzrebny :)

W garazu OC bedzie na koncu. Garaz wiec z ledwoscia obejme (jakies 6x7 m), ale juz przed garaz nie mam szans siegniecia.

Jedyne wiec z czego moge zrezygnowac to ta szufelka jedna (lub dwie)

 

Fantom

 

U mnie są dwa gniazda w domu, jedno w garażu, dwie szufelki (kuchnia i wiatrołap). Wszystko ogarnięte łącznie z tarasami. Rura 9 m. Dom 220 m kw. pow. całkowitej. Szufelki sprawdzają się bardzo dobrze. Cieszę się, że dałem się przekonać panu z Zachodniej. Jedynym zaskoczeniem jest ich głośna praca, coś zbliżone do startu odrzutowca, ale przecież tylko przez kilka sekund. Na pewno fajnym ułatwieniem jest przełącznik w rączce i na to warto zwrócić uwagę. Rura wtedy jest trochę droższa, ale warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie

 

Potrzebuje kupic siatke lesna, nie wiecie gdzie w zachodnioporskim najtaniej??

Cześć

Ja kupowałem na wiosnę tego roku w LM. 90pln za rolkę 25 m, 160wysoka.

Jak do tej pory to najlepiej zainwestowane pieniądze hi hi ( dopiero jestem na etapie projektu) ale dzięki ogrodzeniu działki nie mam sterty śmieci z pobliskich budów. Sąsiedzi którzy nie ogrodzili plują sobie teraz w brodę. Mają pełno gruzu, śmieci i rozjeżdżone działki.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !!!

 

mam pytanie czy macie namiary na sprawdzonego architekta wnętrz ???

podajcie tez jakie teraz sa ceny za m2 .?????

 

czy cena 90zl/m2 netto to duzo czy malo ??

 

Według mnie mega dużo, taka stawka w przeliczeniu za metr to jest realna ale w przypadku całego projektu budowlanego domu a nie wnętrz.

Np. dom 180m2 wyniesie 16200zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...