Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 68,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8062

  • Didi

    3934

  • bodekku

    3712

  • bryta

    3364

Najaktywniejsi w wątku

Polecam dwie osoby. Nazwiska moge przekrecic a namiarow juz nie posidam (padl mi telefon) :

- Kobus - drozszy, ale przylacze wody zalatwi od reki w Goleniowei itp

- Jacek Pracoń - fajny gosc z ktorym mozna wszytsko dobrze zalatwic. Zrobi wode, kanalize, deszczowke itp

 

Obaj u mnie robili w Dobrej.

 

Fantom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję solidnego gościa co zrobi przyłącze wod-kan w Dobrej. Jaki jest teraz u nas rozsądny koszt z materiałem? Rury są przy działce.

 

miesiąc temu w Dołujach za wode, deszczówkę, kan. sciekowa zapłaciłem 7.800 zł (w tym geodeta odbiory etc.) wszystkie media były w drodze przy działce cena była liczona od metra, ale nie pamietam ile za metr, pracę wykonywał Pan Piotr z listy - super gościu i fachowiec, jakby co moge przesłać tel na priv.

pzdr Bartek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję solidnego gościa co zrobi przyłącze wod-kan w Dobrej. Jaki jest teraz u nas rozsądny koszt z materiałem? Rury są przy działce.

 

Jeśli dobrze pamiętam, to w Dobrej polecali firmę POLDEK, oni uzbrajali wszystkie działki, więc podobno najszybciej można z nimi te sprawy załatwić, sami sobie też odbiory robią bez problemu ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Miałbym prośbę o przesłanie listy. Do kogo mógłbym się zgłosić o jej przesłanie?

Z góry dzięki

 

 

 

 

 

Drodzy Forumowicze,

 

czy Azalka rozsyłała już aktualną listę? Bo do mnie nie dotarła, a mam nadzieję, że może jakieś nowe kontakty będą na liście jeśli chodzi o wykonawców SSO. Chyba, że ktoś chce się tutaj na forum podzielić swoimi namiarami. Szukam ekipy na wrzesień, górale są pozajmowani w większości...

 

Pozdrawiam

Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałam się zapytać, czy ktoś z Was mógłby powiedzieć mi coś więcej o osiedlu Dolina Słońca? Muszę przeprowadzić się do Szczecina i przeglądając oferty trafiłam na okazyjne ceny właśnie na tym osiedlu. Ale jestem z innego miasta i nie wiem, czy w ogóle jest sens dzwonić i dowiadywać się o szczegóły. Wszystko wygląda bardzo ładnie, a jak z okolicą?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałam się zapytać, czy ktoś z Was mógłby powiedzieć mi coś więcej o osiedlu Dolina Słońca? Muszę przeprowadzić się do Szczecina i przeglądając oferty trafiłam na okazyjne ceny właśnie na tym osiedlu. Ale jestem z innego miasta i nie wiem, czy w ogóle jest sens dzwonić i dowiadywać się o szczegóły. Wszystko wygląda bardzo ładnie, a jak z okolicą?

 

Teren podmokły, potencjalnie zalewowy. Chyba będzie dwa lata temu jak tam zalało na wiosnę. Dlatego ceny okazyjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sluchajcie, gdzie mozna kupic jakies tanie drzwi wewnetrzne drewniane ?

Bo jak na razie, wszystko co znajduje to rzad 2-2,5 tys zl :(

 

Fantom

 

ja zamawiam drzwi drewniane u stolarza, koszt takich drzwi bedzie wynosil 1400zl, drzwi sosnowe, bejcowane na kolor jaki bede chcial, z szybami i oscieznica, bez klamek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zamawiam drzwi drewniane u stolarza, koszt takich drzwi bedzie wynosil 1400zl, drzwi sosnowe, bejcowane na kolor jaki bede chcial, z szybami i oscieznica, bez klamek.

 

No to juz troszke lepiej.

Dostalem namairy na sklepik w Pilchowie.

Maja te drzwi : http://www.drzwilj.pl

Jutro pojade i zerkne. Jakosciowo podobno dobre.

Cenowo jeszcze nie wiem (tylko wiem, ze bejcowanie na dowolny kolor to rzad 300 zl).

 

Fantom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może ktoś poratuje namiarami na Pana z traktorkiem i pługiem/bronami?Pan Bogdan z okolic Dołuj stwierdził, że na 400 - 500 m2 nie chce u się wyciągać sprzętu..... Ile płaciliście za przeoranie i zabronowanie działeczek???Pzdr. i z góry dzięki za informacje

 

ja w zeszlym ropku szukalem kogos w Dobrej i znalazlem - okazalo sie, ze jest jeden Pan "rolnik" z ciagnikiem i bronami. Za 1300 m2 wzial 500 zl, ale trwalo mu to chyba 6 tygodni od dnia kiedy sie zgodzil do dnia kiedy wykonal. Generalnie Ci prawdziwi rolnicy maja takie ciagniki i plugi, ze jak to mi powiedziano "ja nawet na Pana dzialce nie zawroce" !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Grupę Szczecinską, jestem architektem wnętrz chętnie posłużę Państwu pomocą w zakresie szeroko pojętej architektury wnętrz. Jeżeli mają Państwo dylematy związane z wyposażeniem wnętrz, wszelkimi zabudowami regipsowymi, sufitami, rozmieszczeniem punktów świetlnych, układem posadzek, ścian działowych, kuchnią, łazienką itp. zapraszam na priv na pewno odpowiem na pytania. Zapraszam także do kontaktu mailowego [email protected] Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...