Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Filtr do odkurzacza kominkowego Parkside


marek151986

Recommended Posts

Toż napisałem: przeczytaj ze zrozumieniem tekstu

ctrl+A

ctrl+C

kursor na wiersz poleceń

ctrl+V

 

https://www.amazon.fr/FILTRE-POUR-ASPIRATEUR-CENDRES-PARKSIDE/dp/B07HP25R3J/ref=pd_sbs_79_1/258-2433115-9785550?_encoding=UTF8&pd_rd_i=B07HP25R3J&pd_rd_r=74b9e8c8-f192-11e8-b7e3-a1b7f46d2172&pd_rd_w=zh2mw&pd_rd_wg=cSAnF&pf_rd_i=desktop-dp-sims&pf_rd_m=A1X6FK5RDHNB96&pf_rd_p=5d361e0c-9e85-4b01-8261-3ff932bec9c8&pf_rd_r=Z3DQK94BA4WZ2093120M&pf_rd_s=desktop-dp-sims&pf_rd_t=40701&psc=1&refRID=Z3DQK94BA4WZ2093120M

 

Zaraz będziesz jęczał że nie masz EUR 13,99 czy inszych francuskich pieniędzy i że daleko i wogóle chgw gdzie to jest?

A ja za anielską cierpliwość dostanę bana za wyrazy.:wiggle:

 

Moze jeszcze kupić i przywieźć na złotej patenie?

Edytowane przez Bertha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzący to ja jestem, lecz szpeje zamawiam. Po .... ci kantor? Przeliczasz i wpłacasz. W twoim powiecie/gminie nie ma banku? Przesyłki przychodzą nawet z Chin. Nie słyszałeś, palisz głuppa czy jednak miałem rację pisząc "Zaraz będziesz jęczał że nie masz EUR 13,99 czy inszych francuskich pieniędzy i że daleko i wogóle chgw gdzie to jest?"

 

Nie rozumiesz najprostszej sprawy. Co tanio, to drogo. Kupiłeś odkurzacz tanio to eksploatacja jest droga. Podobnie jest z drukarkami za kilka złotych, ale kartridże kosztują po kilka stów. Na czymś producent musi zarobić. "Nie ma darmowych obiadów" - Milton Friedman

Edytowane przez Bertha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...