Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Reorganizacja działu „O WAS”


Redakcja

Recommended Posts

Trudno przejść do porządku dziennego nad tym, ze z usunięcia wątku politycznego cieszą się jedynie zwolennicy "dobrej zmiany". Cokolwiek Redakcjo napiszesz, to jest to niestety inicjatywa jednej strony wsparta autorytetem moderatora. Niewątpliwie porządnego, co do tego nie mam wątpliwości, finlandia może być przykładem jak powinno się moderować ale jednak. Piszę o bobiczku, bo z jego postów aż bije niekłamana satysfakcja. Takie nabijanie się. No i co? Teraz możecie sobie pisać na Berdyczów. Udało się nam, zwolennikom Kaczyńskiego a wy pocałujcie się w nos. Nie chciała Redakcja spróbować rozmowy wg dosyć surowych zasad, bo??? "Dobrej zmianie" nie pachnie krytyka? Trzeba się tłumaczyć a tu nie ma jak? Nie przekonaliście mnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 227
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Piszę o bobiczku, bo z jego postów aż bije niekłamana satysfakcja

Bobiczek ma w tym wątku 3 (słownie: trzy) posty, z czego dwa są o treści "Amen"

 

Cokolwiek Redakcjo napiszesz, to jest to niestety inicjatywa jednej strony wsparta autorytetem moderatora.

Zatem nie wdaje się w dalsze dyskusje, skoro nie ma to sensu i niczego nie zmieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz ja usunęłam Twoje posty.

Za chwilę będzie ban za wyzwiska.

Nie odróżniasz przeciwników politycznych od ludzi, którzy po prostu mają inne zdanie niż ty.

Tylko potwierdzasz, że usuniecie wątku politycznego miało sens.

Wiesz co? Mam to gdzieś. Nie mam zamiaru pisać na komunistycznym forum.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

perm - ty nie potrzebujesz wątku politycznego (bo ciebie zupełnie nie interesuje zdanie i poglądy innych osób) tylko miejsca do wylewania swoich własnych frustracji.

Próbujesz obrażać teraz ludzi na forum (w dodatku kompletnie bez sensu), tylko dlatego, że się obraziłeś, bo zabrano ci zabawkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps. Proszę o spokój. Tym razem to ja usunąłem posty nie związane z tematem.

 

Wątek ,który o dziwo jeszcze istnieje zaznaczasz i jak wynika z Twojej odpowiedzi reorganizujesz go poprzez usuwanie postów tych co są niezwiązane z tematem.Jak w takim razie odpowiadać w w/w wątku ,który dokładnie mówi :

Reorganizacja działu „O WAS”
.Zamknijcie go w pin-eche i po kłopocie.Sypia się bany zupełnie niepotrzebne jak zwyczajnie można go wywalić i nie dawać ludziom witaminy w jakąś bzdurną reorganizacje ,która nie ma nic wspólnego ze zdrowym rozsądkiem i poprawianiem dobrego imienia FM.Tyle.Powiem amen bo to przylgnęło do kończących się wypowiedzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niktspecjalny - żaden mod nie ma technicznych możliwości reorganizowania działów.

 

To robi Redakcja.

 

 

Natomiast połowa wpisów z ostatnich dni to albo oskarżenia, że jesteśmy "czerwoną agenturą PiS" lub żalenie się na pracę moderacji. Nie ma nic wspólnego z dyskusją o wprowadzonych przez redakcję zmianach, dlatego zostało usunięte. Bany zostały dane za wyzwiska, które w tych usuniętych postach się znalazły.

 

Skargi na pracę moderatorów należy składać do Redakcji (ewentualnie założyć do tego osobny watek).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Bany zostały dane za wyzwiska, które w tych usuniętych postach się znalazły...
Moderator kłamie? Nikogo nie "zwyzywałem" mimo zaczepek ale bana dostałem. Za co? Najwyraźniej za krytykę "słusznych" działań finlandii, który, w obronie swojego politycznego idola walnie przyczynił się do likwidacji wątku politycznego. Nie przeszkadzały mu wyzwiska w kulinariach, jakoś nie chciał działu likwidować ale tu... Bronić działań Kaczyńskiego nijak się nie da, więc w ogóle zlikwidujmy wątek w którym pisano głównie o jego oczywistych błędach. Brawo!!! Brawo Elfir za kłamstwa! Wstyd!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

perm - to, że tobie się wydaje, że nikogo nie obrażasz, nie oznacza, że ludzie nie czują się obrażeni.

Przy takiej retoryce pewnie nie dotrwasz do niedzieli bez bana...

Rozumiem, że na tym ci zależy. Nikogo nie obrażałem, nikogo nie "zwyzywałem" jak napisałaś. Ładnie tak kłamać?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie kłamię. Ty nie rozumiesz.

Skargi na moderację pisz do redakcji.

Pokazałaś swoja prawdziwa twarz.

...Bany zostały dane za wyzwiska, które w tych usuniętych postach się znalazły...
To nie twoje słowa? Jakie wyzwiska??? Wstyd!!! Tak kłamać. Nawet nie potrafisz się przyznać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...