Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Reorganizacja działu „O WAS”


Redakcja

Recommended Posts

do czego przyznać?

Określenie "putinowski troll" to komplement, nie wyzwisko?

Wiesz co, Elfir. Kiedyś cię szanowałem, choćby za to, że próbowałaś zaprowadzić jakieś normy w wątku politycznym. Teraz jednak, kompletnie straciłem dla ciebie szacunek. Określenia, które cytujesz nie użyłem w tym wątku wobec nikogo, o czym doskonale wiesz. Nie używałem też żadnych obraźliwych określeń wobec kogokolwiek. Wymyślasz, coś co nie istnieje, tylko po to, by się usprawiedliwić. Żenujące to. Rozumiem, że ktoś, może ty, z rozpędu dał mi bana. Ludzką rzeczą jest się mylić. Dorabianie jednak do tego filozofii i dalsze kłamstwa nie mieszczą się już w moim pojęciu i dobrego wychowania i kogoś na poziomie. Sorry ale ze mną już nie porozmawiasz. Nie mam przyjemności. Napisz jeszcze parę kłamstw i dobrze się z tym czuj.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 227
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

zacytuję Redakcję, która m.in. moderowała twoje wypowiedzi w tym wątku:

"Nie ma natomiast zgody na przytyki do innych użytkowników i dyskusje, która ze stron jest ta gorsza."

 

Nawet nie widzisz w którym momencie obrażasz.

Popierałam aktywnie likwidację wątku politycznego właśnie z powodu takiego podejścia niektórych uczestników. Po próbie zwiększenia kultury dyskusji dostałam twarde dowody, że jakakolwiek poprawa jest niemożliwa.

Edytowane przez Elfir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pełni się z Tobą zgadzam :)
No, byłbym niesprawiedliwy. Nie warto ale są wyjątki czyli ty, pepeg, i jeszcze parę innych sympatycznych osób. Zdziwisz się pewnie ale do nich zaliczam też NS-a. Wiem, co napiszesz, i zgadzam się z tobą ale... coś w nim jest. Miałem tu nie pisać. :) No nic, mordy zdradzieckie będą u mnie miały zawsze specjalne względy. Edytowane przez perm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, byłbym niesprawiedliwy. Nie warto ale są wyjątki czyli ty, pepeg, i jeszcze parę innych sympatycznych osób. Zdziwisz się pewnie ale do nich zaliczam też NS-a. Wiem, co napiszesz, i zgadzam się z tobą ale... coś w nim jest. Miałem tu nie pisać. :) No nic, mordy zdradzieckie będą u mnie miały zawsze specjalne względy.

Na tym forum (przez tyle lat) nic mnie już chyba nie zdziwi :)

Pepeg jednak, już zrezygnował w zabawę tutaj, (parę innych osób również) i sam się zastanawiam czy podobnego kroku nie uczynić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...