Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Odpływ liniowy - czy ma znaczenie z jakiej firmy?


Artur___

Recommended Posts

fakt wygląda fajnie, niemniej ja używam ceramicznego włoskiego brodzika i w chałupie nie zrobię niczego innego, naprzyglądałam się na odpływy liniowe gościnnie, zupełnie mnie to nie przekonuje, ale każdy robi przecież dla siebie Edytowane przez bri
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...
  • 3 months później...
Też chętnie usłyszałbym opinię - toć to tani chińczyk, ale muszę przyznać że przemawia do mnie prosta konstrukcja, minimalistyczny syfon który wyciągany jest w całości. Drugą alternatywą jest również cały stalowy Kesmet. Ale syfon już nieco gorszy... ...i droższy czterokrotnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years później...
Jak sprawuje się Mexen?Jakieś uwagi z użytkowania?

 

Gorąco.. nie polecam. Syfon tragedia - składa się z dwóch elementów produkowanych wtryskowo i klejonych - nieszczelnie. Dzięki temu nie ma prawidłowego "podciśnienia" i woda "sprzed" syfonu ucieka powolutku - efekt? Po 24 godzinach smród, bo woda z syfonu spłynęła.

 

W dodatku kupiłem czarny - spodziewałem się anody, okazało się że dziadostwo lakierowane na czarny mat. Ale cóż - pewnie wiedzą co robią, zapewne jest to jakiś mocny lakier epoksydowy, a może lakierowanie proszkowe.

 

Tiaaa.... Po zamontowaniu czarny widocznej krawędzi odpływu liniowego zszedł razem z taśmą malarską.

 

Tragedia. Elementy syfonu nieszczelnie klejone zalałem żywicą epoksydową. Oryginalną uszczelkę wymieniłem na silikon (bo też dawała nieszczelność, przez którą spływała woda z syfonu). Ze słabą wydajnością już nic nie zrobię.

 

Żeby teraz to wymienić to popłynąłbym parę tysięcy na remoncie łazienki.

 

Także ludziska... Nie oszczędzajcie. Kupcie coś markowego, jakiś geberi czy grohe. A nie chińskie dziadostwo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...