Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Cewki Miszyna, szukam użytkowników


pkorol

Recommended Posts

Jakaż to umowa wiąże cię z telewizorem?

Gdybym miał telewizor któren odbiera tylko sygnał DVB-T z multipleksa, to dawno bym wyrzucił. Tak było w DDR. Telewizory miały tylko wkładki na kanały Deutscher Fernsehfunk,przełącznik kanałów posiadał zalutowną obudowę z cechą montażysty. :o Na niepokornych były specgrupy z radiopelengatorem, brygada podjeżdżała pod blok i spuszczała charty do gonitwy po klatkach. Jeśli taki spokój ci się marzy?

Zamiast ściemniać o chorobie XXI wieku, wróć do lektury Orwella, "1984" na początek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Inna wersja to ŻP

 

ŻRYJ POŁOWĘ, tego co wcześniej jadłeś.

 

Ruch to zdrowie!

 

Wodzenie palcem po pilocie i przełączanie kanałów sportowych a nawet noszenie zgrzewki z piwem to nie jest aktywność fizyczna.

 

No ja to znałem pod nazwa dieta dłoni . Kładziesz rękę na talerzu. Co pod ręką wyjadasz, resztę zostawiasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nic już nie pamiętasz.

 

Możliwe, przeczytałem kilka tysięcy książek (w samej Jagiellonce 1500), nie jednemu łeb strzeli. Tata ma bibliotekę 6 tys woluminów. Ja mam w swojej biblioteczce tylko jedną książkę ale swoją (mojego autorstwa):)

 

Przyłożyłem gościu na CPNie co niema pojęcia co to jest do głowy cewkę i ups szczęka mi opadła.... obiecał, że to opisze osobiście:). Powiem, że mistrz reiki to pikuś w porównaniu z mocą kawałka drutu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Witam wszystkich zainteresowanych, ciąg dalszy moich bajek i produktów mojej chorej wyobraźni. Uprzedzam wszystkich, że piszę antynaukowe brednie których nie da się udowodnić, nie posiadające stosowne certyfikaty. Nie wierzcie ani jednemu mojemu słowu. Wszytko o czym piszę jest wyłącznie moim zdaniem i może nie pasować do zdań czytelników moich tematów. Jeżeli wam coś nie pasuje to idzie lasem, nie marnujcie czasu i miejsca w temacie. Bo mnie wasze zdanie nie interesuje:)".

 

Bul łokcia powracał (dziś już nie) w mniejszym stopniu ale jednak. Skoro nie mogę wyeliminować przyczyn bólu, czyli feralnego oparcia, to postanowiłem mieć tą cewkę w zasięgu łokcia jak najczęściej:)

cewka1.jpg

 

A tak dziecko leczy paluszek:)

cwka2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Witam wszystkich zainteresowanych, ciąg dalszy moich bajek i produktów mojej chorej wyobraźni. Uprzedzam wszystkich, że piszę antynaukowe brednie których nie da się udowodnić, nie posiadające stosowne certyfikaty. Nie wierzcie ani jednemu mojemu słowu. Wszytko o czym piszę jest wyłącznie moim zdaniem i może nie pasować do zdań czytelników moich tematów. Jeżeli wam coś nie pasuje to idzie lasem, nie marnujcie czasu i miejsca w temacie. Bo mnie wasze zdanie nie interesuje:)"

 

Szczęka opada: Jeżeli wdrożyć systemy ogrzewania oparte na technologii Torsional Dynamics czyli takiej samej zasadzie co i działa cewka na paluszku córki, to będzie nie tylko ogrzewanie "COP 2" no i będzie przebywać zdrowia użytkowników:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczęka opada: Jeżeli wdrożyć systemy ogrzewania oparte na technologii Torsional Dynamics czyli takiej samej zasadzie co i działa cewka na paluszku córki, to będzie nie tylko ogrzewanie "COP 2" no i będzie przebywać zdrowia użytkowników:).

Nie mylisz pojęć i zjawisk ?

Jak ma wyglądać ten system ogrzewanie w praktyce?

Cewka na paluszku córki jest podłączona do "czegoś" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mylisz pojęć i zjawisk ?

Jak ma wyglądać ten system ogrzewanie w praktyce?

Cewka na paluszku córki jest podłączona do "czegoś" ?

 

Nie bądź taki naiwny. Do czego podłączona elektrownia atomowa? 70 lat temu było to nie do pomyślenia. Dla czego twierdzisz, że cewka na paluszku córki nie działa? Gdzie dowody na to, że to nie działa. Zrobiłeś, sprawdziłeś? Nie. No to na jakiej podstawie zaprzeczasz moim słowom? Skoro mówię, że zrobiłem i działa, znaczy tak jest.

Pole torsionne na paluszku u córki nie jest nośnikiem energii i nic nie może zasiać. Cewka Miszyna jest generatorem Torsional Dynamics. Miszyn za pomocą tego generatora .. hola hola nie tak prędko!, to niema nic wspólnego z tematem.

 

 

 

Tak, tak, "indukcyjna pompa ciepła".

Juz bylo tacy, co próbowali to naiwnym wciskać....

 

Gdzie było, jest i są już w Polsce. Jeden z klientów mnie namawiał a żebym mu taki zrobił. Odmówiłem, bo niema jak zrobić badania pola, może być nie bezpieczna.

U siebie również chciałem zrobić byłaby zainstalowana 20 metrów od domu ale "pole torsionne" nie da się ekranować zwykła blachą. Dopiero teraz kiedy pojawił się MIszyn który wytłumaczył i pokazał jak to działa, staje się jasne jak to pole bezpiecznie używać.

 

Gość co twierdził, że grzałkami będziemy się leczyć w 2007 roku został zabity. Był akademikiem fizykiem. No i gdzie jego prace? Niema, zostało dwa nagrania w lokalnej telewizji. Więc pytanie gzie to wszytko i dla czego nie dławimy się w dobrobycie jest zbędne. Nikt nie przyjdzie i nas nie uszczęśliwi. Ja nie czekam na "Boską manę", biorę i robię i se chwalę:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile tzreba wsadzić energii aby rozpędzić wir wody do 100 Hz i ile tej wody potrzeba do ogrzewania domu?

O to pytałem we wcześniejszym wpisie w nawiązaniu do ceki na paluszku ...

Jeżeli wdrożyć systemy ogrzewania oparte na technologii Torsional Dynamics czyli takiej samej zasadzie co i działa cewka na paluszku córki, to będzie nie tylko ogrzewanie "COP 2" no i będzie przebywać zdrowia użytkowników:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interesu to kolegę, to proszę założyć temat na elektrodzie a ja przyjdę i udzielę informacji. Sporo na elektrodzie dzielnych ludzi, więc ktoś coś będzie wiedział. Ja tak by zrobił ale mojego autorstwa temat trafi na bank do kosza.

p.s; To na zdjęciu ma 20 lat.

Edytowane przez pkorol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...