Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Cewki Miszyna, szukam użytkowników


pkorol

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Bardzo dobra wiadomość! Jest szansa sprawdzić w boju czy drucik i wzmacniaczyk na 3,5W działa. Byłem wczoraj u periodontologia uff jakoś tak. Usuwali jakiś kamień z pod dziąseł, masakra takich tortur jeszcze nie miałem. Dowiedziałem się o tym, że większość zębów kwalifikuje się do usunięcia bo jakaś kość coś tam, brr. A więc super okazja sprawdzić moc cewki:)Raczej kości nie wyleczysz placebem? Muszę przyspieszyć zdobycie generatora. Założę się, że gdybym miał pozytywny wynik to i tak domagali byś cię cudownych dowodów.

Kolega a. wolę się deklarować, że jestem debilem i degeneratem bo puszczają płazem moje teksty niż ....:)

Nie wiem czy rozumiem dla czego tu jesteście? Ani nie szukacie dowodów ani nie szukacie odpowiedzi o co tu chodzi czy nie warto sięgnąć do źródła. Nie, was to nie interesuje, jedyne co to dążycie do udowodnienia, że to coś nie działa i w ogóle nie istnieje. Późno, mleko się rozlało, niema znaczenia jakiego jesteście zdania, ten drut istnieje i ja go mam a wy macie tylko i wyłącznie teorię i swoje zdanie. I to mają być argumenty? Nie śmiesz mnie.

 

p.s: Właśnie mówię żonie, że słyszę lodówkę i trzeba by coś z nią zrobić bo mnie przeszkadza, doradziła ściągnąć cewkę z ucha i wszytko wróci do normy. Będzie to najlepsze rozwiązania niż wymiana "hałaśliwej" lodówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tu Alex u Taratajcio.

To jest nawet z sensem.

Tyle, że bardzo ogólne.

 

Adam M.

 

No dobrze napracowałeś się, już udowodniłeś sobie i sobiepodobnym wszystkie dowody, co dalej? Jakaś z tego konkluzja, zdanie podsumowujące?

 

p.s: ja kolegę podziwiałem przez te lata i chętnie czytałem odpowiedzi, o mówiłem sobie to dopiero mądry gość. Co z tobą się stało, dla czego nie rozumiem twoich tekstów? Dla mnie był zaszczyt, że raczyłeś wypowiedzieć się w moim temacie .....

Możesz publikować jakie zechcesz dowody i opracowania naukowe, Ja ten drut mam i wiem jak to działa. I tyle i aż tyle nas różni:) . Ukręć kawałek skrętki i głoś że to nie działa, będziesz bardzie wiarygodny dla takich jak ja, dla takich jak ty wystarczą badania pseudonaukowe by odpuścić.

 

Podkreślam, że nie mam zamiaru komukolwiek udowadniać, że ten drut działa. Więc nie znajdziecie w tym temacie cudownych dowodów chyba, że ukręcicie kawałek skrętki i to sobie udowodnicie na własną odpowiedzialność:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrozum!

Ty masz tylko ten drucik i bajeczki - że skręcony zadziała.

TAK! To MOŻE zadziałać, co już kiedyś pokazano, ale Tobie brak wiedzy o tym czym się zajmujesz.

Dla mnie - tracisz czas, ale skoro Tobie to pomaga - mogę się mylić.

W końcu.... Ekstaza po mszy czy po druciku skreconym w spiralkę to i tak ekstaza.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Odmienne_stany_%C5%9Bwiadomo%C5%9Bci

 

Rife wydał dziesiątki tys.$ i wsadził lata pracy i doświadczeń w swe dzieło.

A Ty? Ten drucik i ploty?

I oczekujesz sukcesu?

Ale... ja nie jestem tu od dołowania kogokolwiek za metafizykę.

Za fizykę - no, raczej TAK!

:lol:

 

Rób co uważasz, ale staraj się uważać co robisz. :lol:

 

Adam M.

Edytowane przez adam_mk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie strzelać do posłańca!

Te wiadomości są dostepne powszechnie. Ja je tu tylko przyniosłem...

 

Adam M.

 

Ludzie trzymajcie mnie! Pisałem o tym i chyba na pierwszej stornie, że sam Mishin twierdzi, że jego cewki nie są potrzebne by być zdrowym, wystarczy siły woli ale z czegoś trzeba zaciąć, więc cewki są punktem oparcia. "Δος μοι πα στω και ταν γαν κινήσω." Czy na pewno nie mieliście tego w szkole? Zacznijcie używać swojej wiedzy do analizy a nie do histerii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dowód na to co opisałem?

- Ależ , proszę!

https://www.taniaksiazka.pl/podrecznik-rife-a-nenah-sylver-p-471464.html

 

https://biorife.pl/terapia-generator-plazmowy-metoda-BioRife

 

Teraz nic tylko książkę kupić, drucik i wzmacniaczyk 3,5W. Ceweczkę zwinąć, przyłożyć gdzie trzeba i - pomoze albo nie.

Za to wydana kasa jest prawdziwa!

 

Adam M.

 

 

O zapperach też wspominałem, działają na innej zasadzie i wykorzystują inne widmo częstotliwości. Zasada działania znana w 18 wieku.

Wystarczy zwykła bateria i kawałek drutu by powtórzyć eksperyment R. i działa i pomaga.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idzie kolega śladem moich postów, w jakim celu by podawać homogenizowaną papkę, bo towarzystwo nie potrafi osobiście sprawdzić o czym ten gość napisał o jakimś zepperze? ale nie podał żadnego linku, więc dalej nie wiemy o co chodzi? uprzedzałem, że nie będę nikogo nauczał sami poszerzajcie swoje horyzonty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie zacytować sms co dostałem przed chwilą ale zanim to zrobię uprzedzam, że:

"... Uprzedzam wszystkich, że piszę antynaukowe brednie których nie da się udowodnić, nie posiadające stosowne certyfikaty. Nie wierzcie ani jednemu mojemu słowu. Wszytko o czym piszę jest wyłącznie moim zdaniem i może nie pasować do zdań czytelników moich tematów. Jeżeli wam coś nie pasuje to idzie lasem, nie marnujcie czasu i miejsca w temacie. Bo mnie wasze zdanie nie wnoszące nic do tematu NIE INTERESUJE"

 

" Działa! Dałem dziewczynie to położyła sobie na głowie i zaczęła ją boleć, ogólnie czasami ma bile głowy ale po tym jak potrzymała to na bani już nic się nie działo od tamtej pory"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś z internetu...

"

t.....k 5 lat 4 mies. temu

 

 

 

Chłopak zabrał dziewczynę do zoo. Przechodzą obok klatki goryla, który na widok dziewczyny zerwał się i zaczął ryczeć.

- Ty, zobacz jaki napalony. Pokaż mu kawałek cycka, zobaczymy co zrobi.

Dziewczyna odsunęła lekko dekolt, na co goryl zaczął szarpać za kraty i ryczeć.

- Ale się podjarał. Weź się wypnij, to chyba oszaleje.

I faktycznie, dziewczyna wypięła się w kierunku wielkiej małpy, która wpadła w szał. Goryl rozbijał się po całej klatce, prawie ją rozwalając. Bił wielkim łapami w kraty, skakał i ryczał.

Nagle chłopak złapał dziewczynę i wrzucił do środka.

- A teraz wytłumacz mu, że boli cię głowa."

 

O tym piszesz?

Stare jak ten swiat...

:lol:

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo przypomina mi to bandę, która "tylko wykonywała rozkazy"...

Szli do przodu. Nieważne czy dobrze czy zle...

LOGIKA...

Słyszałeś, że coś takiego istnieje i czym jest?

 

Adam M.

 

Jeżeli wiesz co robisz i wiesz czego chcesz to niby jak się zachowujesz? Słuchasz nieudaczników i rezygnujesz i zasilasz ich szeregi? co nie tak, co nie logiczne? Wiesz, że cewka leczy, robisz i faktycznie leczy. Co się nie zgadza z jaką logiką? A no, że według waszej teorii wszystkiego, ona nie powinna leczyć, no cóż można powiedzieć: Wasze problemy:)

Rok temu dałem na analiz krew jakiś tam wynik był kiepski dostałem leki chyba na obniżenie cholesterolu jakoś tak, dziś byłem na odczycie kolejnego badania, wszytko w normie, lekarka powiedziała coś takiego: O widzę, że Pan dostał rok temu leki i coś tam. To jej mówię bezczelnie, że żadnych leków nie brałem. I zapadła cisza, nic Pani się nie odezwała:) A cóż miała powiedzieć, wyłamałem się z systemu, zachowałem się nie logicznie, skoro dostał leki to trzeba było brać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli przyznałeś sie ze jesteś kłamcą a kłamstwo jest twoim sposobem na życie.

Zero refleksji o własnym postępowaniu tylko pieprzenie o wyłamaniu się z systemu. Bohater za dychę!

Lekarka z którą rozmawiałeś jest od leczenia a nie ma czasu na doktoryzowanie się z postępowania pacjentów.

Obecnie tak to właśnie wyglada: z nieprawości czyni się cnotę.

Kariera przed tobą stoi otworem.

 

Klasyczny przykład jak punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż kolega B... postępowanie idzie klasycznym torem (kolejność mogłem pokręcić):, najpierw ośmieszanie i drwienie, potem żądanie cudownych dowodów, potem przedstawianie naukowych dowodów i na koniec najsmaczniejsze oskarżenia o kłamstwo. Wiadomo delikwent nie da rady się obronić, bo niema jak. Od półtora roku każdy mój temat atakowany. Nawet taki najbardziej blachy jak dogrzewanie domu żarówkami tradycyjnymi od razu trafił do kosza mimo że ludzie pisali, że faktycznie dogrzewali na przykład miejsca pracy żarówkami, i potrzeba było ingerencji właściciela portalu by adminy pozwolili tematowy "żyć".

Niedawno gość opublikował moją prywatną korespondencję, nie wiem co chciał osiągnąć? Moim zdaniem się ośmieszył bo nie znał ani Sokratesa ani tego że posługując się cytatami nie wyrażamy swojej opinii wprost tylko nadajemy smaku naszym wypowiedziom.

Kłamstwo to grzech, nie uczyłeś się tego w szkole? Mnie togo rodzice i życie nauczyły, moja mama miała nawet wypisane na kartce A4 33 grzechy "śmiertelne" według jej autopsji i nie było ani jednej jej koleżanki ani klientki co tych grzechów nie znały. Szukasz pomocy, pragniesz być zdrowym zapoznaj się najpierw z tym co cię niszczy a potem poznasz co cię wzmocni.:)

 

p.s: nie wiem czy ten ząb rozdrażniony przez dentystkę co usuwała kamień przestał boleć sam z siebie czy jednak cewka zadziałała? Bul był taki, że byłem pewny, że będzie konieczna wizyta u dentysty. Atu niespodzianka od rana, uff kolejny problem pokonany.

Edytowane przez pkorol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...