Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Cewki Miszyna, szukam użytkowników


pkorol

Recommended Posts

Kiedyś ziołolecznictwo było jednym z przedmiotów na uczelniach medycznych.

Zlikwidowano ten przedmiot.

Ciekawe czemu?

Nie działało?

Teraz znowu się zastanawiają czy by nie wprowadzić, kto, jak, po co...

I teraz ziołolecznictwa uczą NIE NA STUDIACH MEDYCZNYCH!

Znachorzy?

No... tak!

Tu: Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie oraz w Bydgoszczy.

 

https://healthcaremarketexperts.com/aktualnosci/fitoterapia-na-studiach-medycznych-czyli-ziola-od-lekarza/

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Może dlatego, że w odróżnieniu od Ciebie ja po prostu ROZUMIEM, co Zięba mówi?

Tak samo rozumiem kawoławizm Jaśkowskiego.

 

Twoje ograniczenia nie pozwalają zauważyć, że nie naśmiewam się i nie z cewek!

Zadziwia mnie tylko bardzo "swobodne" podejście pkorola do tego tematu.

Dlatego nie rokuję sukcesów, ale jak SUBIEKTYWNIE je odnosi to tylko dobrze.

Krzywdy nikomu nie robi.

Powiedz więc co Zięba mówi.

I napisz co z tego ROZUMIESZ.

JA ROZUMIEM CO Z TEGO MA.

Twoje ulubione KASA

KASĘoczywiście robią tylko ci których Ty nie akceptujesz, nie pochwalasz.

 

Czy pkorol robi lub zrobi komuś krzywdę to życie pokaże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"JA ROZUMIEM CO Z TEGO MA.

Twoje ulubione KASA"

 

No właśnie o tym piszę!

MAŁO rozumiesz...

Skupiasz się na nieistotnych aspektach problemu.

Skoro tak zazdrościsz mu tej kasy, którą robi - rób to samo!

Albo , lepiej, NIE!!!

Bo Ty widzisz w tym tylko kasę.

O reszcie, jak sam piszesz, nie masz pojęcia.

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Powiedz więc co Zięba mówi."

 

LOGIKA się kłania!

Zięba wystarczająco jasno mówi, i jak ktoś posłucha to zrozumie.

Tłumaczy chyba nie potrzebuje, bo tu bariery językowej nie ma.

A za Twoją barierę poznawczą odpowiadać nie muszę.

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla czego nie, jak cię stać zamawiaj śmiało

 

Ha, ha, wiedziałem, że to się tak skończy - zwykły naganiacz.

 

Zamówię, jak ktoś przeprowadzi na tym randomizowane, podwójnie zaślepione badania, a ich wyniki potwierdzą skuteczność odpowiednio nawiniętego drutu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"JA ROZUMIEM CO Z TEGO MA.

Twoje ulubione KASA"

 

No właśnie o tym piszę!

MAŁO rozumiesz...

Skupiasz się na nieistotnych aspektach problemu.

Skoro tak zazdrościsz mu tej kasy, którą robi - rób to samo!

Albo , lepiej, NIE!!!

Bo Ty widzisz w tym tylko kasę.

O reszcie, jak sam piszesz, nie masz pojęcia.

 

Adam M.

 

Nie jestem oszustem żerującym na ludzkiej naiwności i niewiedzy.

Ty takich popierasz.

Koncerny farmaceutyczne zarabiają kasę i to im wytykasz. \Jakoś nie widzisz tego samego u wspomnianego Zięby.

Kasa dla Zięby jest nieistotnym aspektem problemu ? :)

 

Pojęcie masz ale tylko z własnego punktu siedzenia.

Życzę więcej obiektywizmu.

Ziębowy naganiacz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha, ha, wiedziałem, że to się tak skończy - zwykły naganiacz.

 

Zamówię, jak ktoś przeprowadzi na tym randomizowane, podwójnie zaślepione badania, a ich wyniki potwierdzą skuteczność odpowiednio nawiniętego drutu.

 

Skąd taka śmieszna filozoficzna wyobraźnia?

Na pierwszej stronie pokazałem jak zrobić cewkę, niema tam nic, żadnych skomplikowanych podzespołów które doszukiwał się Adam i nie znalazł. Jeżeli nie potrafisz to wykonać to dla czego ja miałbym poświęcić swój czas i ci to zrobić za darmo? A że nie mam oporów i mogę wykonać to proszę bardzo, zrobię w bardzo śmiesznej cenie 1500 za 20 mb skrętki nawiniętej na patyk i zabezpieczonej kawałkiem taśmy izolacyjnej.:)

Nie doczekasz się żadnych badań, bo autor tego wynalazku nie jest zainteresowany wręcz zniechęcił innych bo udostępnił wszelkie informacje i pokazał jakie to jest proste. Nikt nie będzie prowadził kosztownych badań technologii na której nie zarobi ani grosza, której autorstwa nie może ukraść i zaszufladkować by inni nie mogli z tego korzystać, bo bardziej się opłaca produkować aspirynę bo popyt na to nigdy nie wygaśnie. .:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ASPIRYNA czasem działa.

Kwas acetylosalicylowy działa ZAWSZE.

ASPIRYNA to nazwa handlowa i nie jest jednoznaczna z kwasem acetylosalicylowym.

Wiedziałeś o tym?

Najlepsza aspiryna jest firmy BAYER.

CYKLON "B" TEZ najlepszy jest firmy BAYER !!!

To taki środek insektobójczy, jakbyś nie wiedział....

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ASPIRYNA czasem działa.

Kwas acetylosalicylowy działa ZAWSZE.

ASPIRYNA to nazwa handlowa i nie jest jednoznaczna z kwasem acetylosalicylowym.

Wiedziałeś o tym?

Najlepsza aspiryna jest firmy BAYER.

CYKLON "B" TEZ najlepszy jest firmy BAYER !!!

To taki środek insektobójczy, jakbyś nie wiedział....

Mylisz aspirynę z ASPIRIN BAYER

 

Aspiryna to nazwa zwyczajowa a nie nazwa handlowa.

 

Aspiryna zawsze działa. Nie wiedziałeś?

Tak, wiem co to jest aspiryna (Aspirin) i wiem co to jest kawas salicylowy.

Na jakiej podstawie twierdzisz że aspiryna firmy BAYER jest najlepsza?

Zrobiłeś badania? :D

 

Zyklon B - czy ty możesz normalnie pisać w temacie ??

Czy chcesz być mądrzejszy niż normalnie jesteś?

 

Zyklon B produkował IG Farben a nie BAYER.

Nie wiedziałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jej tyle znawców chemików:) Najnajleprza "aspiryna" to moja herbatka z malinami upichconymi własnoręcznie, żadna aspiryna jej nie dorówna, sprawdzono osobiście.

 

p.s: to nie jest temat o lekach więc przestańcie te świństwa reklamować

Edytowane przez pkorol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero teraz zauważyłem

Gdy moja córeczka nie narodzona konała, to lekarka co uzyskała korzyści majątkowych kilka tys nawet nie wylazła z nad biurka, bo wszystko odbywa się zgodnie ze sztuką. Więc gdyby mnie tam nie było to zabiliby moją córeczkę zgodnie ze sztuką.

 

Widzę że łatwo rzucasz oskarżenia. Jeśli to ty wręczałeś te korzysci majątkowe to jesteś współwinny, jeśli powtarzasz plotki to jesteś elegancko mówiąc oszczercą. Miałem i mam medyków w rodzinie i wiem jak łatwo lud rzuca oskarżenia. Szczególnie jeśli skończy się zgonem. A często tak się kończy, bo lekarza się szuka gdy pacjent jest w stanie cieżkim czy wręcz beznadziejnym. Jakies badania okresowe czy profilaktyka to dobre dla mięczaków. to co się dzieje w szpitalach i przychodniach, to rak toczący ochronę zdrowia w najjaśniejszej RP. Brak pieniędzy to tylko jedna z przyczyn tej choroby, reszta to organizacja.

Więc czemu potem zdziwienie że kto może s......la za granicę, do pracy bez dyżurów i nadgodzin na zakładkę? Wyjeżdżają do NORMALNEJ pracy, w której jest czas na doskonalenie zawodowe, na rodzinę i na urlop. W której nie ma miejsca na prostacką nagonkę "pokaż ...... w garażu itp. Na zachodzie takie szczucie po prostu się w głowie nie mieści. Tam pracę, jej owoce i czlowieka się SZANUJE a nie szczuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszę wyłącznie o tym co sam przeżyłem, jeżeli pępowina dusi dziecko a matka jest podłączona do aparatu który drukuje na bieżąco stan bicia serca matki i dziecka. A serca dziecka już niema od dziesięciu minut i nikt nie reaguje, no to o czym my mówimy o jakim braku finansowania i braku rąk od pracy. To było jedyne dziecko co się urodziło tej nocy. A lekarka uzyskała korzyści majątkowe w sposób oficjalny, bo prowadzi poradnię i przez rok sobie kasowała słono. A że pracuje w szpitalu no to najlepiej być nie może a no jednak pomyłka. Dla czego u mojej babci żadne dziecko nie zmarło a były to lata 40-80? Pewnie przypadek:)

 

Pokazałem na pierwszej stronie tego tematu jak ukręcić bata na raka. Koś skorzystał? Śmiech na sali:)

Podłączyłem w koniec końców cewkę pod generator, przyszedł gość przyłożył sobie na głowę i powiedział O kur.....!?

Pozdrawiam wszystkich nieudaczników z wyboru!

 

nieudacznik: https://synonim.net/synonim/nieudacznik

 

baba,cherlak,cherlawiec,chuchrak,chuchro,ciamajda,ciapa,ciapciak,cielę,ciemięga,ciemna masa,ciemny żłób,ciepłe kluchy,ciepłe kluski,cztery litery,ecie-pecie,faja,fajtłapa,fujara,gamajda,gamoń,gapa,grzebała,grzebuła,guzdralski,guzdrała,kaleka życiowa,kapcan,lebiega,łamaga,mameja,marnota,maruda,mięczak,mimoza,mizerak,mizerota,mydłek,niedojda,niedołęga,niedorajda,niemota,niezdara,niezgraba,niezgrabiasz,niezguła,noga,oferma,ofiara losu,osioł,patafian,patałach,pierdoła,platfus,safanduła,sierota,słabeusz,ślamazara,trąba,wymoczek,wypierdek,wyskrobek,zdechlak,zgniłek,pipa,popapraniec,beksa,beksa-lala,cykor,mazepa,płaczek,płaczka,płaksa,strachajło,tchórz,trzęsidupa,boże cielę,cielę na niedzielę,frajer,jeleń,kaleka,łajza,naiwniak,ofiara,pośmiewisko,ciamcia,ciamcia-ramcia,palant,bałwan,baran,bezmózgowiec,bęcwał,błazen,cymbał,czub,debil,dureń,dzięcioł,głąb,głupek,głupi,głupiec,głupol,idiota,imbecyl,kiep,kretyn,łoś,muł,oszołom,pacan,pajac,pomyleniec,pomylony,półgłówek,półgłupek,półwariat,przygłup,przygłupek,psychiczny,psychol,szajbus,świr,świrnięty,świrus,tuman,wał,wariat,antytalent,dyletant,fuszer,partacz,pokraka,bidula,biedactwo,biedaczek,biedaczyna,biedaczysko,biedak,biedota,biedula,biedulka,kopciuszek,mizeractwo,mizeraczek,mizerotka,nieboga,nieboraczek,nieborak,niebożątko,niebożę,nieszczęśliwiec,nieszczęśnica,nieszczęśnik,pechowiec,rozbitek życiowy,rozpacz w kratkę,zmora,buła,ciaptak,ciećwierz,ciemniak,frajer-pompka,głuptak,gryncbuła,guła,lebioda,naiwniaczek,neptek,nicpoń,roztrzepaniec,ślepota,bachor,barania głowa,cap,cep,cienias,ciołek,człowiek,którego za mało tłukli,ćwok,durnota,durnowaty,dzieciak,fajansiarz,głupi klarnet,głupieć,głuptas,głuptasek,hochsztapler,ignorant,kapuściana głowa,kołek,łajdak,małpa,matoł,matołek,młot,młotek,niemądry,niemrawiec,nieuk,nowicjusz,oszust,porąbaniec,prawiczek,prostak,przymuł,świnia,tępa strzała,tępak,tłuk,tłumoczek,tłumok,trep,kuciapa,łach,łachudra,neptyk,śpiąca królewna,ułom,zero,człowiek mierny,miernota,misiewicz,nikt,nikt wybitny,przeciętność,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Czy Ty byłeś przy narodzinach córki i przez 10 minut nie reagowałeś?

2. "Korzyści majątkowe" to ta lekarka miała za prywatną praktykę a nie za służbę przy narodzinach córki.

Sam jej płaciłeś i chyba się na taką zapłatę dobrowolnie zgodziłeś.

3. Dopiero po 10 minutach lekarka zareagowała czy inaczej to przebiegło?

4. Przy porodzie była tylko ta lekarka i nikt więcej czy nikt też nie reagował?

5. Ty pracujesz w tym szpitalu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...