Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Cewki Miszyna, szukam użytkowników


pkorol

Recommended Posts

Ibuprofen to środek przeciwbólowy i przeciw zapalny o szerokim spektrum działania. Stosowanie go na problemy z zatokami to skutki agresywnego marketingu i łatwości użycia. Łatwiej łykać pigułki niż używać zestawu do irygacji zatok. :(

 

Ibuprom pierwszy się napatoczył pod rękę. Nie wiem czy się nie skuszę i nie wygrzebię ze śmietnika receptę na zatoki co laryngolog mi wcisnął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ibuprom pierwszy się napatoczył pod rękę. Nie wiem czy się nie skuszę i nie wygrzebię ze śmietnika receptę na zatoki co laryngolog mi wcisnął.

Po co chodzisz do laryngologa i zajmujesz mu czas i miejsce dla następnych pacjentów ?

Chodzisz prywatnie czy na NFZ ?

Laryngolog wcisnął Tobie na siłę receptę ?? Mogłeś powiedzieć, że nie chcesz recepty bo masz lepsze metody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jej za szybkie tempo w tym wątku:) Oczywiście, że słyszę coraz lepiej. Tor to urządzenie, możesz mieć tonę nadziei kilo niewiary i może wiary a i tak będzie miał cię w nosie i zrobi swoje skutecznie i bezwzględnie:) Tylko ibuprom może cię wyleczyć na raz, Tor potrzebuje czasu, bo jak choroba nie trafia cię nagle tak i Tor nagle cię nie wyleczy, bo z niczego nawet Tor nie naleje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i znów pudło. Rada co najmniej spóźniona o 3 dni, piszę wyraźnie, że śpię na Torze i pomaga. Czy wy czytacie tylko swoje wypowiedzi w tym temacie?

 

No, Twoje przestały mieć sens po paru wpisach, a kiedy zacząłeś przekładki po rosyjsku, to już w ogóle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wniosek prosty:

symulant pkorol ma za dużo czasu, szweda się po laryngologach, marnuje ich czas, zabiera miejsce w kolejkach naprawdę chorym, wykupuje niepotrzebnie leki których brakuje dla naprawdę ich potrzebujących, apteki gonią resztkami zapasów medykamentów.

Czyli to szkodnik społeczny. Trza sie określić: wierzysz w nauke i adekwatnie się leczysz stosując zalecenia lekarza albo trzymisz się kawałka druta udającego aureolę czy cóś podobnego.

Sytuacja analogiczna gdy biskup wyleczony w klinice i wznosi modły dziękczynne za uleczenie przed ołtarzem dziekując komuś tam na górze. Bo przecież personel kliniki ma obowiązek leczyć!

Personel może i ma, lecz co do wyleczenia ma jakiś facet którego nikt nigdy nie widział?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez cały ten czas byliście dla mnie motywatorem, czerpałem natchnienie dla dalszych prac w waszym zaangażowaniu ale teraz, nie będę z wasz kpił, bądźcie jak wam tu pasuje. W końcu ktoś musi podbijać temat. A ja ładuje kolejny czosnek w reprinter i idę spać i kolejny dzień na pewno będzie najpiękniejszy ze wszystkich:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czosnek jest dobry na wszystko.

No, prawie na wszystko.

Czosnek też leczy!

 

https://sprzedajemy.pl/reprinter-amscan-vs-gdynia-2-4a1708-nr56555626

 

Dzięki za linka, bardzo mnie wyręczyłeś (druknę w twojej intencji parę mA czosnku). Nie miałem czasu sprawdzić, rzeczywiście są bardzo drogie no i nie umieją "drukować" na człowieka, tylko na pośrednika (wodę).

Edytowane przez pkorol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Największy mętlik to Ty wprowadzasz używając znanych terminów do opisywania nieznanych zjawisk.

Stek bzdur wychodzi z tego.

Czytać się bez kielicha tego nie da.

Wrzące lody, kondensatory plazmowe, drukowanie właściwości itp bzdury.

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby Tor umiał czytać to by się uśmiał albo ten ząbek czosnku co tera tkwi w reprinterze:)

 

Reprinter: który jest przeznaczony do energetycznego oraz informacyjnego przenoszenia (ponownego zapisu) właściwości preparatów na różne nośniki takie jak: woda, alkohol, roztwór fizjologiczny, wosk, granulki, w celu ich dalszego wykorzystania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urządzenie Reprinter służy do tworzenia informacyjnych kopii materiałów wzorcowych. Z dokładnością 1:1 dokonuje się zapisu kodu informacji na nośnik powszechnie stosowany w informoterapii (woda, granulki homeopatyczne, miód i inne). Preparaty informacyjne mają powszechne zastosowanie w pracy z klientami, gdzie kopia informacyjna nie wywołuje skutków ubocznych zastosowania preparatu w organizmie. Dzięki urządzeniu możemy zastosować nie tylko prosty zapis informacji, ale w odpowiednich sytuacjach dostosowujemy ustawienia do stworzenia odwrotnych częstotliwości. Odwrócone wibracje są najczęściej wykorzystywane w wypadku terapii anty-alergicznych, terapii uzależnień oraz oczyszczaniu organizmu z różnego typu trucizn.

https://www.ensoel.pl/urzadzenia-voll-vegatest/metody-informacyjne/reprinter

Dobre!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...