Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Cewki Miszyna, szukam użytkowników


pkorol

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Jeden właśnie wyleczyłem nie wiem do końca co to było, czy jakiś grzyb czy jakaś wada się zrobiła parę lat temu przy jednej krawędzi. Mówię o paznokciu lewej nogi. Na rękach bym tego nie zniósł. Teraz wygląda jak reszta, przykładałem do niego cewkę ze trzy razy, parę miesięcy temu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden właśnie wyleczyłem nie wiem do końca co to było, czy jakiś grzyb czy jakaś wada się zrobiła parę lat temu przy jednej krawędzi. Mówię o paznokciu lewej nogi. Na rękach bym tego nie zniósł. Teraz wygląda jak reszta, przykładałem do niego cewkę ze trzy razy, parę miesięcy temu.

 

Sorki nóg nie pokazuj bo się nie zmieszczą na talerzu.Zadałbym pytanie czy przykładałeś tam ..........cewkę ale mnie mod bananem poczęstuje.:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jednak cuda się zdarzają ale tylko dla wybranych:)

Znalazłem w samochodzie: "Fanipos (Flix) - Fluticasoni propionas" jest to lek prawie że na zatoki. Poniewierał się w samochodzie z zeszłego roku kiedy również miałem problem z zatokami.

Wykonałem dziś nowy reprinter o bardziej "brutalnym" działaniu. Nie jedzie sinusem jak poprzednik, tylko sieje poszarpanym przebiegiem coś podobnego do piły. Boli głowa od przedawkowania ale to jedyna możliwość by przełamać chorobę. Zaaplikowałem w niego ten aplikator z lekiem i po pół godziny, nie uwierzył własnym uszom:) słyszałem wyraźnie!. Słucham tego gościa, by pobudzać słuch no i ładnie gra, słucham go gadzinami:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę bardzo, nie chcecie robić sami możecie kupić podobne urządzenie, posiada wszelkie certyfikaty i takie tam: https://arstechnica.com/science/2017/04/brain-cancer-patients-live-longer-wearing-electric-cap-designed-to-zap-tumors/

 

 

Tłumaczenie

 

Elektryczna nasadka czaszki zaprojektowana do niszczenia komórek rakowych próbujących rosnąć w mózgach użytkowników okazała się przydatna w poprawie przeżycia pacjentów w pięcioletnim badaniu klinicznym .W połączeniu ze standardową chemioterapią limit ponad dwukrotnie pięcioletni wskaźnik przeżycia pacjentów z rakiem mózgu - z 5 do 13 procent - badacze zgłosili w niedzielę na dorocznym spotkaniu American Association for Cancer Research w Waszyngtonie. W badaniu wzięło udział 695 pacjentów z nowo zdiagnozowaną agresywną postacią raka mózgu zwaną glejakiem wielopostaciowym.

Naukowcy twierdzą, że skromna poprawa przeżycia jest ekscytująca w przypadku tak paskudnej postaci raka. „Glejak jest najbardziej śmiercionośnym pierwotnym nowotworem ośrodkowego układu nerwowego dla dorosłych” - powiedział dr Roger Stupp, profesor chirurgii neurologicznej w Northwestern w komunikacie prasowym . „Ostatni raz jakakolwiek forma leczenia poprawiająca przeżycie pacjentów z tą chorobą miała miejsce ponad 10 lat temu”.

Ale chodzi o stromych cenie około 700 $-dziennie, AP donosi . Większość ubezpieczycieli w USA pokrywa takie ograniczenia, które uzyskały już aprobatę FDA. Bill Doyle, dyrektor generalny Novocure, odpowiedzialny za proces i urządzenie, Novocure, obsługuje te w Medicare.

[h=2]Opłata za leczenie[/h]Czapka zwana Optune działa poprzez wysyłanie naprzemiennych pól elektrycznych o średniej częstotliwości (200 kHz) do mózgów pacjentów z rakiem. Chodzi o to, że pola elektryczne zakłócają podział komórek, uniemożliwiając komórkom prawidłowe ustawienie ich chromosomów podczas podziału komórkowego. Firma twierdzi, że to zakłócenie jest śmiertelne dla komórek. Ale ponieważ komórki rakowe stanowią większość komórek dzielących się w mózgach dorosłych pacjentów z rakiem, leczenie jest bardziej szkodliwe dla nowotworów niż mózg.

Device-photo-300x200.jpgPowiększać

Novocure

Pacjenci powinni nosić czapkę przez co najmniej 18 godzin każdego dnia, a także kontynuować standardową chemioterapię zwaną temozolomidem. Optune ma paski elektrod podłączone do małego generatora, który pacjenci mogą nosić w torbie. Pola elektryczne powodują łagodne ocieplenie, ale w przeciwnym razie nie zakłócają normalnego codziennego życia. I pacjenci mogą nosić czapkę na futurystycznych czapkach medycznych.W pięcioletnim badaniu klinicznym fazy III - od lipca 2009 r. Do listopada 2014 r. - 466 pacjentów z glejakiem zostało losowo przydzielonych do wypróbowania leku Optune podczas leczenia temozolomidem, podczas gdy 229 innych zażywało tylko temozolomid.

Naukowcy odkryli, że mediana ogólnego przeżycia skoczyła z 16 miesięcy wśród pacjentów stosujących standardową chemioterapię do 21 miesięcy dla osób również stosujących Optune. Przez pierwsze dwa lata Optune wydawało się zwiększać wskaźnik przeżycia pacjentów z 31 do 43 procent. Po trzech latach przeżycie wzrosło z 16 do 26 procent. Po czterech latach pacjenci ze standardowym leczeniem mieli 8-procentowy wskaźnik przeżycia, podczas gdy osoby noszące czapki miały 20-procentowy wskaźnik. Po pięciu latach wskaźnik przeżycia skoczył z 5 do 13 procent.

„Nie można dyskutować z nimi-Oni są doskonałymi wynikami,” Antonio Chiocca, szef neurochirurgii w Brigham and Women Hospital w Bostonie, powiedział AP . (Chiocca nie był zaangażowany w Novocure ani Optune.) Dodał, że jest mało prawdopodobne, aby efekty były spowodowane efektem placebo.

Novocure pracuje nad leczeniem innych form raka za pomocą pól elektrycznych, w tym zaawansowanego raka trzustki .

 

https://arstechnica.com/science/2017/04/brain-cancer-patients-live-longer-wearing-electric-cap-designed-to-zap-tumors/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetnie, firma uzyskała wszelkie certyfikaty więc ubezpieczenie pokrywa terapię, która kosztuje dziennie 700d. I teraz popatrzcie, nowoczesne sposoby leczenia, które uwaga przedłużają życie pacjenta dopóki nosi czapeczkę. Czy firma nie wie o tym, że podniesienie częstotliwości do 280 kHz zabija raka:)

i po drugiej stronie wagi Miszyn z jego bida cewkami, które każdy może zrobić i które leczą raz na zawsze. Zestaw Miszyna w produkcji masowej będzie kosztował 30 zł. Zestaw który można stosować na wszelkie dolegliwości bez ograniczenia.

 

Słyszę coraz lepiej:)!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...