Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Cewki Miszyna, szukam użytkowników


pkorol

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Takie świecące zabaweczki to robiliśmy w szkole średniej za schyłkowego Władysława G. Tylko rurki próżniowe mieliśmy mniejsze, typu OG350 lub OG 280...

Emerytowani pracownicy ówczesnej Poczty Polskiej wiedzą o co biega.

 

Mieliśmy nawet opracowany czytnik myśli :D i stosowany w praktyce.

Był to plastikowy pojemnik wielkości ~~kostki masła , na górnej płaszczyźnie dwa metalowe pola do przyłożenia dwóch paluszków: jeden paluszek wskazujący ręki prawej, na drugie pole paluszek wskazujący rączki lewej. Delikwent/ka mieli się skupić i można było rozpocząć badanie naciskając dyskretnie przycisk pod spodem urzadzenia. :lol2::lol2::lol2:

W tym momencie badanie zawsze było zakończone :lol2::lol2::lol2::lol2::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga, małostkowy umysł złamiesz mózg!.

– Skoro myśl może istnieć samodzielnie i mieć formę jak przedmiot, to w jaki sposób pole torsyjne „odziewa się” w tę formę, że powstaje myśl?

 

– Równania, opisujące pole torsyjne i opisujące myśl – to są równania nieliniowe.

Oznacza to, że zarówno pola, jak i myśli, mogą oddziaływać na siebie wzajemnie.

Pole wytwarza pewne zagęszczenia – solitony. Występują one jako samodzielne istnienia mające własną strukturę, swoją własną charakterystykę.

Różnorodność tych zagęszczeń jest nieskończenie wielka, albowiem, kiedy myślimy, w naszej głowie pojawiają się one jako pewne obrazy – fizyczne, matematyczne itd. Te obrazy żyją.

Mogą wydostać się z głowy i przyjść do głowy.

Nasz mózg to idealny odbiornik i generator pól torsyjnych o bardzo subtelnej wibracji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabójczy wpływ sieci 5G na pola torsyjne organizmów żywych - dr Diana Wojtkowiak

 

Pola torsyjne są wykorzystywane np. w fizykoterapii i lekarze podobno nie lubią tego określenia, choć wiedzą, że to właśnie one mają zastosowanie, a nie pola elektromagnetyczne. Mogą one też być niebezpieczne.

Za ich pomocą można przesyłać DNA i jako pierwszy zrobił to odkrywca wirusa HIV.

 

A teraz jak ma się to do sieci 5G? Otóż za jej pomocą można przesyłać pola torsyjne. W ten sposób można wywołać epidemię nowotworów lub przesłać wirusy bezpośrednio do organizmu człowieka. W jaki sposób? Dr Wojtkowiak porównuje to do teleportacji na przykładzie dwóch szklanek z wodą. W jednej mamy dodatkowo substancje zawierające wirusy. Za pomocą pól torsyjnych można je przesłać do drugiej szklanki. Ale to nie wszystko, bo w ten sposób można też dokonywać selektywnych zabójstw.

Można namierzyć konkretną osobę za pomocą sieci 5G, a następnie zabić ją polami torsyjnymi.

https://www.telepolis.pl/artykuly/wydarzenia/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ot znalazłem po polsku to się nazywa "Pola Torsyjne":) uff, parę miesięcy mnie to zajęło:(

 

No tak masz rację.[h=1]Szkodliwe pola torsyjne[/h]

Pola torsyjne to pola informacji, przenikające - według teorii "wyklętego" rosyjskiego fizyka Giennadija Szypowa - cały Wszechświat. Stanowią także źródło istnienia materii, mimo że nie przenoszą energii ani materii, a jedynie dane. Czynią to z prędkością wielokrotnie większą od prędkości światła.

 

Ty to taki podobny do niego.Przenosisz dane zero skuteczności fizycznej. Widać tak musi być.:yes::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pola torsyjne szkodliwe są tylko w przestrzeniach zamkniętych. Trudno wywietrzyć...

:lol2: Dobre.

A tak na poważnie, to wszędzie tam gdzie pojawiają się nazwiska Szypow, Zięba, Wojtkowiak powinien szybko interweniować psychiatra i zainteresować się tym zjawiskiem fascynacji w necie socjolog.

To są ludzie wyjątkowo skompromitowani ( przyłapani wielokrotnie na mijaniu się z prawdą i kłamstwie, zmieniający swoje zeznania, operujący pseudonaukowymi pojęciami a nawet zwyczajni cwaniacy, żerujący na nieświadomych i silnie zauroczonych) Takich jest sporo tutaj, ale jest nim również i senior Macierewicz smoleński.

Żadna z teorii Szypowa, Wojtkowiak, Zięby nigdy nie potwierdziła się a wszystkie prowadzą od ezoteryki i magii do wzoru na istnienie Boga. Wspomniany Szypow i jego teoria stanów opiera się m.in. o kompletnie niezrozumiałą przez niego teorię strun i założenia pozbawione logiki).

W oparciu o sofizmaty można głupim i naiwnym śmiało udowodnić wszystko. Nawet w najprostszej algebrze , że 2=5 - polecam przykłady takowych, jest ich mnóstwo w necie i większość , nawet po szkołach, bez podpowiedzi uwierzy w nie, jak w płaską Ziemię.

Przykład wyjątkowego bełkotu pseudonaukowego jest tutaj. Jest tego znacznie więcej, chyba zacznę to czytać.

cyt.

– Równania, opisujące pole torsyjne i opisujące myśl – to są równania nieliniowe.

Oznacza to, że zarówno pola, jak i myśli, mogą oddziaływać na siebie wzajemnie.

Nobel z matmy!

Możemy równie dobrze powiedzieć inne mądre zdanie : " Opis penisa, i opis waginy to są zagadnienia z anatomii. Oznacza to, że obecna cena ziemniaków wpływa na wygląd tych narządów".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol2:

...

" Opis penisa, i opis waginy to są zagadnienia z anatomii. Oznacza to, że obecna cena ziemniaków wpływa na wygląd tych narządów".

Powyższe budzi moje skojarzenia do "łamanych" "flaczków po warszawsku," na kaczym korpusie :)

Niechybnie by warunek "po warszawsku", został spełniony, (łamanie pierwotne), korpus powinien pochodzić z Warszawy.

Łamaniem wtórnym są "dobra" pod postacią "pulpecików czosnkowo - cebulowych" :)

Tym jakże prostym "łamaniem", Warszawiacy dołożą do swego tradycyjnego dania, smak doprowadzający ich do niezwykłych doznań smakowych, które do tej pory nie były im dane :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takich jest sporo tutaj, ale jest nim również i senior Macierewicz smoleński.

 

Wierzących w cewkę Miszyna? Macierewicz też ?:D .Ktoś najwyraźniej pomylił niepomocną cewkę Miszyna z cewka moczową , dodając penisa i waginę w ten wadliwy topik:lol2::lol2::lol2: i w rzeczy samej są to zagadnienia z anatomii homo sapiens.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powyższe budzi moje skojarzenia do "łamanych" "flaczków po warszawsku," na kaczym korpusie :)

Niechybnie by warunek "po warszawsku", został spełniony, (łamanie pierwotne), korpus powinien pochodzić z Warszawy.

Łamaniem wtórnym są "dobra" pod postacią "pulpecików czosnkowo - cebulowych" :)

Tym jakże prostym "łamaniem", Warszawiacy dołożą do swego tradycyjnego dania, smak doprowadzający ich do niezwykłych doznań smakowych, które do tej pory nie były im dane :D

Sorry Winnetou, ale łamanie flaczków wybiega zbyt mocno poza strefę mojej skromnej wyobraźni. Opis łamania, który zaserwowałeś może IMO co najwyżej doprowadzić warszawiaków do łez a nie doznań smakowych. Nie moja to jednak broszka, ja tam prosty człowiek jestem, zjadam niełamane.

Ale!...łamanie gnatów, zwłaszcza tym nieprawdziwym Polakom, to co innego. To przynajmniej widziałem i wiem , że skutecznie działa bez cewki i jonizatora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się w ogóle czy w/w persona żartuje sobie tylko w tej chwili , czy jednak rzeczywiście można w jakiś sposób zobiektywizować pojęcie "łamania gnatów " przy użyciu cewki Miszyna ? Pomijam tu ludzką ciekawość , występującą wszędzie dla gatunku ludzkiego , ponieważ sam doświadczyłem próbując wygarbować skórę złośliwemu przestępcy. Pomogło.:yes::)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...