Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Cewki Miszyna, szukam użytkowników


pkorol

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Koniec się zbliża?

 

Adam M.

 

No, chyba wasz. Ci u kogo dzwoni w uchu wiedzą jakie to uciążliwe, ja już nie wiem, zapomniałem:) a wy dalej dzwońcie. Bo żaden lekarz wam nie pomoże. Da zapomniałem powiedzieć, że zatoki zostały całkowicie pokonane, odzyskałem słuch. Więc dzięki wynalazkowi Mishina nie zatrułem się kolejnymi dwoma (dwie sztuki) dawkami świńskich leków na receptę. Żaden lekarz nie dorówna kawałku drutu i mojemu zielonemu pudełeczku:)

 

p.s kolega Be.. szacun, widzę że śledzisz moje temaciki :hug:

 

slask.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szumy mijają natychmiast, o ile nie ma przeciągu między uszami. Jeśli jest pusto, to przeciąg jest jak w tunelu pod Małym Wołowcem

https://polska-org.pl/547626,Walbrzych,Tunele_kolejowe_pod_Wolowcem.html

 

akustyka

https://www.youtube.com/watch?v=fBjvmcgy204

Edytowane przez Bertha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Medycyna udowodniona naukowo! Ale przez kogo? A no przez koncerny farmaceutyczne:) Więc biorezonans to żadna medycyna przyszłości, bo on leczy i nie pozwala skubać obywatela koncernom farmaceutycznym. Więc wszyscy ci co siedzą i czekają na dowody naukowe skuteczności biorezonansów, zapomnijcie:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty coś z tego co Jaśkowski opowiada - rozumiesz?

Bo on ciekawie gada...

 

Adam M.

Jaśkowski to Twój "guru" ? :) ... gratuluję.

HARP Jaśkowskiego = depopulacja :) pola elektromagnetyczne = depopulacja :)

... Adam przestań używać komputera i przestaw się na przedstawianie swych "prawd objawionych" za pomocą sygnałów dymnych :) ...

... przestań również kompromitować "fizykę uniwersytecką" :) ;)

 

ps - wiem, wiem ... jesteś uznanym "wynalazcą" w wielu dziedzinach (taki prawie jak współczesny "Michelangelo") :) ... dlaczego jednak nikt Twej "wynalazczości" nie docenia ? :)

Edytowane przez Chef Paul
ps
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ot szczypta tłumaczenia jak działa technologia Mishina. Krew przechodząc przez pole "elektromagnetyczne" cewki zmienia ładunek. Cewka bije prądem 300 tys razy na sekundę, czyli ujednolica ładunek kwi. Jak to tłumaczy moje uzdrowienie? cholera wie bo średnio z tego cokolwiek rozumiem.:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaśkowski to Twój "guru" ? :) ... gratuluję.

HARP Jaśkowskiego = depopulacja :) pola elektromagnetyczne = depopulacja :)

... Adam przestań używać komputera i przestaw się na przedstawianie swych "prawd objawionych" za pomocą sygnałów dymnych :) ...

... przestań również kompromitować "fizykę uniwersytecką" :) ;)

 

ps - wiem, wiem ... jesteś uznanym "wynalazcą" w wielu dziedzinach (taki prawie jak współczesny "Michelangelo") :) ... dlaczego jednak nikt Twej "wynalazczości" nie docenia ? :)

 

Nie jest moim guru.

Czasem nieco bredzi, to fakt, ale na wielu rzeczach się zna.

Sporo osób nawet z tego forum korzystało i korzysta z zaproponowanych przezemnie rozwiązań problemów, jakie napotkali.

Siedzisz na forum równie długo jak ja i tego nie zauważyłeś?

A Ty jaki problem budowlany pomogłeś rozwiązać?

Bo coś nie kojarzę Twoich wypowiedzi w co bardziej "technicznych" wątkach...

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...