Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Cewki Miszyna, szukam użytkowników


pkorol

Recommended Posts

Dzień 5.

 

a jestem jednym z tych, którym dolega "schorzenie królów", czyli dna moczanowa.

 

To nie jest schorzenie królów to jest grzech obżarstwa. Nie żreć w nadmiarze, unikać dużych ilości alkoholu i czerwonego mięsa, dużych ilości czekolady i mocnej herbaty. Podobno ryby są niezdrowe. Może w nadmiarze.

Wbrew bajaniom kawę pić można.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

To nie ja, to jeden z moich klientów:)

Chwila, to Ty szukasz użytkowników czy szukasz klientów na swoje urządzenia?

Może trzeba wykupić Płatny Profil albo przenieść temat do działu

 

"Ogłoszenia drobne - szukam, sprzedam, kupię, oddam, zamienię"

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwila, to Ty szukasz użytkowników czy szukasz klientów na swoje urządzenia?

Może trzeba wykupić Płatny Profil albo przenieść temat do działu

 

"Ogłoszenia drobne - szukam, sprzedam, kupię, oddam, zamienię"

 

:)

 

Tak się składa jest to relacja użytkownika nie nabywcy:) Pacjent zarezerwowano do lekarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... zgodnie z obietnicą pkorol skonstruował i przesłał mi urządzenie (magiczne kółeczko). Ja zadeklarowałem się, że mimo swojego sceptycyzmu wypróbuję ją na sobie. .... Operację miałem około rok temu, ale do końca zadowolony nie jestem. Czuję czasami lekki ból.

 

Tak się składa jest to relacja użytkownika nie nabywcy:) Pacjent zarezerwowano do lekarzy.

 

Przesłałeś bezpłatnie do użytkownika aby testował.

To się chwali :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień 5.

(...)

Przykładając do nerek, po 5 minut na każdą, wyraźnie odczuwam ciepło, choć sama cewka jest całkowicie zimna.

 

W wątku o 5G piszesz, że fale wnikają w ciało na milimetr i to jest straszne zło i koronawirus, a tu na ochotnika przykładasz generator fal do ciała i cieszysz się z efektu odczuwania ciepła, który jeśli występuje to wnikania z penetracji ciała generowanymi falami? W jednym wątku fale elektromagnetyczne to upadek cywilizacji bez argonitu to lepiej z domu nie wychodzić, a tu je sobie aplikujesz i kolano nie boli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wątku o 5G piszesz, że fale wnikają w ciało na milimetr i to jest straszne zło i koronawirus, a tu na ochotnika przykładasz generator fal do ciała i cieszysz się z efektu odczuwania ciepła, który jeśli występuje to wnikania z penetracji ciała generowanymi falami? W jednym wątku fale elektromagnetyczne to upadek cywilizacji bez argonitu to lepiej z domu nie wychodzić, a tu je sobie aplikujesz i kolano nie boli?

 

Nic takiego nie pisałem, fale 5g przechodzą przez człowieka i około 10-30% jest tracona. Dla tego tych nadajników ma być od groma. Cewka emituje sinus (5G nie), nie jest to pole elktromagnetyczne tylko elektro i magnetyczne. Magnetyczne w śladowej ilości, elektryczne tzw. statyczne. Oraz pole torsyjne. I oto głównie chodzi. Wszystkie obiekty oraz 5G emitują pole torsyjne lewo i prawoskrętne. Lewe zabija, 5G to lewoskrętne pole torsyjne (rak ma też lewoskrętne). Wystarczy zaopatrzyć odbiorniki i nadajniki w tłumiki pola torsyjnego i będzie po sprawie. W lacha 90tych takie tłumiki zostały opracowane i każdy producent telefonów komórkowych ma te raporty. A że tego nie stosują, bo nie mogą nabyć patentu a więc nie mogą na tym zarobić, nie jest to wymagane wiec nie muszą inwestować do każdego telefonu 5 gr. Bo tyle kosztuje tłumik do telefonu do nadajników trochę drożej od 500 dolarów.

 

I po drugie 5G to nadajnik, cewka Tor na poziomie pól torsyjnych nic nie nadaje tylko kasuje, jest to swoisty odkurzacz. Kasuje wszystkie pola torsyjne do których może dosięgnąć. Sama cewka niczego nie leczy, niema takiego mechanizmu. Organizm sam siebie leczy za pomocą procesów regeneracyjnych. Tor na poziomie fizycznym podbija ładunek elektryczny krwinek, erytrocyty nie mogą łączyć się w grupy co wspomaga w jej krążeniu. Nim szybciej krąży tym szybciej dostarcza budulec do uszkodzonych komórek. Czyli mówiąc po chłopsku przyspiesza regenerację. Ot i cała filozofia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic takiego nie pisałem, fale 5g przechodzą przez człowieka i około 10-30% jest tracona. Dla tego tych nadajników ma być od groma. Cewka emituje sinus (5G nie), nie jest to pole elktromagnetyczne tylko elektro i magnetyczne. Magnetyczne w śladowej ilości, elektryczne tzw. statyczne. Oraz pole torsyjne. I oto głównie chodzi. Wszystkie obiekty oraz 5G emitują pole torsyjne lewo i prawoskrętne. Lewe zabija, 5G to lewoskrętne pole torsyjne (rak ma też lewoskrętne). Wystarczy zaopatrzyć odbiorniki i nadajniki w tłumiki pola torsyjnego i będzie po sprawie. W lacha 90tych takie tłumiki zostały opracowane i każdy producent telefonów komórkowych ma te raporty. A że tego nie stosują, bo nie mogą nabyć patentu a więc nie mogą na tym zarobić, nie jest to wymagane wiec nie muszą inwestować do każdego telefonu 5 gr. Bo tyle kosztuje tłumik do telefonu do nadajników trochę drożej od 500 dolarów.

 

I po drugie 5G to nadajnik, cewka Tor na poziomie pól torsyjnych nic nie nadaje tylko kasuje, jest to swoisty odkurzacz. Kasuje wszystkie pola torsyjne do których może dosięgnąć. Sama cewka niczego nie leczy, niema takiego mechanizmu. Organizm sam siebie leczy za pomocą procesów regeneracyjnych. Tor na poziomie fizycznym podbija ładunek elektryczny krwinek, erytrocyty nie mogą łączyć się w grupy co wspomaga w jej krążeniu. Nim szybciej krąży tym szybciej dostarcza budulec do uszkodzonych komórek. Czyli mówiąc po chłopsku przyspiesza regenerację. Ot i cała filozofia.

 

Przepraszam .Dlaczego wprowadzasz opinie publiczna w błąd? Jednym zdaniem.Ot i wsio bez zbędnej filozofi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla czego bezpłatnie? Komuna good bay a ty myślisz wciąż schematami, nikt teraz za darmo nic nie robi.:) Przesłałem z obowiązkiem zapłaty xxx kwoty do najbliższego domu dziecka.:)

Bezpłatnie w sensie: "nie pobierasz opłaty" za urządzenie. To że nakazujesz zapłatę na cel dobroczynny to bardzo dobrze.

Dobro czyńmy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień 7.

 

No niestety, w kwestii obniżenia zakwaszenia mojego organizmu tym razem nie zadziałało. Rano sprawdziłem i tak jak przypuszczałem, miałem 5. Nie będę na razie ryzykował, odkwaszam się moim sposobem, żebym nie musiał doznać uroków mojej królewskiej choroby. Przyłożyłem sobie dzisiaj na kolano, bo akurat w tym miejscu, mam wrażenie, jest lepiej niż było, na przykład, tydzień temu. Co dziwne, mimo, że przykładałem pod kolano to wyraźne ciepło czułem jednak w okolicy miejsca gdzie przykładałem wczoraj i przedwczoraj, czyli na wysokości nerek. Nie wiem czy ma to coś wspólnego z tym całym przykładaniem, czy może fakt, że od ponad tygodnia jestem emerytem, ale zauważyłem, że jestem jakoś dziwnie rozkojarzony, niektóre czynności wychodzą mi inaczej, niż zazwyczaj. Na basenie nie mogę złapać rytmu i ciężko mi się pływa, wymieniając olej w samochodzie źle założyłem uszczelkę pod osłoną filtra oleju i wracałem samochodem szybko do garażu z cieknącym olejem (nie robiłem tego pierwszy raz, nie wiem dlaczego takiego babola strzeliłem). Coś tak ogólnie jakiś roztrzepany jestem.

 

Inaczej jest w przypadku mojej ...... Dzisiaj przyłożyłem jej cewkę w dalszym ciągu na tę samą nogę. Od jakiegoś czasu boryka się z kontuzją. Nie może biegać, .... Wczoraj zniknął ból biodra, a dzisiaj zniknął ból nad kolanem. Fakt faktem, bierzemy pod uwagę autosugestię, ale jak minął to problemu nie ma. Mówiła, że czuje wyraźne ciepło w miejscu przyłożenia, choć cewka ciepła nie była. Ze spraw dziwnych, w miejscu przyłożenia, lekko, wyczuwalnie pod palcami, zapadł się minimalnie mięsień, pozostało takie lekkie wgłębienie, a cewka jakaś ciężka przecież nie jest. Tak, że odczuwalny ból był promieniujący, z trzema punktami bardziej wrażliwymi na dotknięcie, reagując bólem. Po dwóch seansach, wczoraj i dzisiaj, pozostało tylko jedno miejsce - na jutro :D. Zobaczymy.

 

Cewka pracowała dzisiaj na bardziej intensywnym zakresie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień 7.

 

No niestety, w kwestii obniżenia zakwaszenia mojego organizmu tym razem nie zadziałało. Rano sprawdziłem i tak jak przypuszczałem, miałem 5. Nie będę na razie ryzykował, odkwaszam się moim sposobem, żebym nie musiał doznać uroków mojej królewskiej choroby. Przyłożyłem sobie dzisiaj na kolano, bo akurat w tym miejscu, mam wrażenie, jest lepiej niż było, na przykład, tydzień temu. Co dziwne, mimo, że przykładałem pod kolano to wyraźne ciepło czułem jednak w okolicy miejsca gdzie przykładałem wczoraj i przedwczoraj, czyli na wysokości nerek. Nie wiem czy ma to coś wspólnego z tym całym przykładaniem, czy może fakt, że od ponad tygodnia jestem emerytem, ale zauważyłem, że jestem jakoś dziwnie rozkojarzony, niektóre czynności wychodzą mi inaczej, niż zazwyczaj. Na basenie nie mogę złapać rytmu i ciężko mi się pływa, wymieniając olej w samochodzie źle założyłem uszczelkę pod osłoną filtra oleju i wracałem samochodem szybko do garażu z cieknącym olejem (nie robiłem tego pierwszy raz, nie wiem dlaczego takiego babola strzeliłem). Coś tak ogólnie jakiś roztrzepany jestem.

 

Inaczej jest w przypadku mojej ...... Dzisiaj przyłożyłem jej cewkę w dalszym ciągu na tę samą nogę. Od jakiegoś czasu boryka się z kontuzją. Nie może biegać, .... Wczoraj zniknął ból biodra, a dzisiaj zniknął ból nad kolanem. Fakt faktem, bierzemy pod uwagę autosugestię, ale jak minął to problemu nie ma. Mówiła, że czuje wyraźne ciepło w miejscu przyłożenia, choć cewka ciepła nie była. Ze spraw dziwnych, w miejscu przyłożenia, lekko, wyczuwalnie pod palcami, zapadł się minimalnie mięsień, pozostało takie lekkie wgłębienie, a cewka jakaś ciężka przecież nie jest. Tak, że odczuwalny ból był promieniujący, z trzema punktami bardziej wrażliwymi na dotknięcie, reagując bólem. Po dwóch seansach, wczoraj i dzisiaj, pozostało tylko jedno miejsce - na jutro :D. Zobaczymy.

 

Cewka pracowała dzisiaj na bardziej intensywnym zakresie.

 

Przepraszam .Dlaczego wprowadzasz opinie publiczna w błąd? Jednym zdaniem.Ot i wsio bez zbędnej filozofii.:mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak po chłopsku, o co chodzi? :)

 

Jest chore kolano i odprysk łękotki.Stwierdzony rtg i usg to nie pisz nieprawdy ,że tu twoja cewka pomoże. Po chłopsku inaczej nie umiem.:mad:

 

Od jakiegoś czasu boryka się z kontuzją. Nie może biegać, .... Wczoraj zniknął ból biodra, a dzisiaj zniknął ból nad kolanem. Fakt faktem, bierzemy pod uwagę autosugestię,

 

Autosugestie w tej obłudzie dopuszczam i nic po za tym.

Edytowane przez niktspecjalny
autosugestia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic takiego nie pisałem, fale 5g przechodzą przez człowieka i około 10-30% jest tracona. Dla tego tych nadajników ma być od groma

 

Jak nie pisałeś?

Badania nad tłumieniem fal EM przez organizm ludzki z kolei wskazują na to, iż głębokość wnikania

(czyli głębokość, na której gęstość mocy penetrującej ciało spada do ok. 10% poziomu mocy

wnikającej przez jej powierzchnię) waha się od wartości 2-3,3 mm dla częstotliwości 15 GHz do

0,45–0,6 mm dla częstotliwości 100 GHz [Rappaport, 2015]. Oznacza to, że fale radiowe z tego

zakresu będą oddziaływać bezpośrednio głównie przy powierzchni organizmu (w ok. 90%), tj. na

warstwę naskórka i skóry właściwej oraz oko [Wu i wsp., 2015b].

Mógłbyś przynajmniej starać się zrozumieć to co bezmyślnie przeklepujesz.

 

 

Cewka emituje sinus (5G nie), nie jest to pole elktromagnetyczne tylko elektro i magnetyczne. Magnetyczne w śladowej ilości, elektryczne tzw. statyczne. Oraz pole torsyjne. I oto głównie chodzi. Wszystkie obiekty oraz 5G emitują pole torsyjne lewo i prawoskrętne. Lewe zabija, 5G to lewoskrętne pole torsyjne (rak ma też lewoskrętne).

Fizyka legła w gruzach, a fale torsyjne przysypały te gruzy żwirkiem i przykryły sinusem.Pole elektromagnetyczne jest układem pól magnetycznego i elektrycznego.

 

Wystarczy zaopatrzyć odbiorniki i nadajniki w tłumiki pola torsyjnego i będzie po sprawie. W lacha 90tych takie tłumiki zostały opracowane i każdy producent telefonów komórkowych ma te raporty. A że tego nie stosują, bo nie mogą nabyć patentu a więc nie mogą na tym zarobić, nie jest to wymagane wiec nie muszą inwestować do każdego telefonu 5 gr. Bo tyle kosztuje tłumik do telefonu do nadajników trochę drożej od 500 dolarów.

 

5 groszy za tłumik czegoś co nie występuje, to całkiem sporo.

 

I po drugie 5G to nadajnik, cewka Tor na poziomie pól torsyjnych nic nie nadaje tylko kasuje, jest to swoisty odkurzacz. Kasuje wszystkie pola torsyjne do których może dosięgnąć. Sama cewka niczego nie leczy, niema takiego mechanizmu. Organizm sam siebie leczy za pomocą procesów regeneracyjnych. Tor na poziomie fizycznym podbija ładunek elektryczny krwinek, erytrocyty nie mogą łączyć się w grupy co wspomaga w jej krążeniu. Nim szybciej krąży tym szybciej dostarcza budulec do uszkodzonych komórek. Czyli mówiąc po chłopsku przyspiesza regenerację. Ot i cała filozofia.

 

No jeśli nic nie "nadaje" to czy w pierwszym wpisie wprowadzasz nas wszystkich w błąd?

Biorezonans magnetyczny stanowi skuteczną i bezpieczną formę leczenia oraz profilaktyki wielu różnego rodzaju schorzeń. Jest to także potoczna nazwa urządzenia emitującego impulsowe pole magnetyczne, które poprzez wysyłanie sygnałów o ekstremalnie niskiej częstotliwości,

 

i jeszcze kontynuujesz powielanie nieprawdy

Cewka emituje sinus (5G nie), nie jest to pole elktromagnetyczne tylko elektro i magnetyczne.

 

To w końcu ta cewka emituje, czy nie emituje? Gdzie leży prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magnez z witaminą B6 mam w apteczce.

Magnes na półce. Dobry. Neodymowy.

Zagrypiłem się.

Kupiłem flaszkę. Wypiłem. Flaszką natarłem płucka kaszlące i - POMOGŁO!

Chyba będę żył!

Nacieranie świerzą flaszką naprawdę pomaga.

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nacieranie świeżą flaszką ale zaraz pod osobistym opróżnieniu za pomocą osobistego otworu gębowego...

Tak, to często pomaga :)

Nie podałeś tylko przepisuj jaką pojemność miała ta flaszka i i % miał ten płyn powinien posiadać aby nacieranie pomogło. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nacieranie świerzą flaszką naprawdę pomaga.

 

Adam M.

:lol2:

Jak na tak wybitnego myśliciela, człowieka tylu talentów i nadludzkich dokonań (w dodatku absolwenta "fizyki uniwersyteckiej"), to jednak trochę wstyd.

Świerzy i znany to był Waldemar, który niestety już nie żyje.

Ale i wówczas powinno być : " nacieranie flaszką Świerzego".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nacieranie świeżą flaszką ale zaraz pod osobistym opróżnieniu za pomocą osobistego otworu gębowego...

Tak, to często pomaga :)

Nie podałeś tylko przepisuj jaką pojemność miała ta flaszka i i % miał ten płyn powinien posiadać aby nacieranie pomogło. :D

 

No, nasza była...Polska....

40 stka i 0,7 literka

UCZCIWE SZKŁO a nie zaden PET!

Nazcieranie świerzym szkłem pomaga!

Widzę to po sobie!

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol2:

Jak na tak wybitnego myśliciela, człowieka tylu talentów i nadludzkich dokonań (w dodatku absolwenta "fizyki uniwersyteckiej"), to jednak trochę wstyd.

Świerzy i znany to był Waldemar, który niestety już nie żyje.

Ale i wówczas powinno być : " nacieranie flaszką Świerzego".

 

Ty to masz wszystkich za idiotów? Sam będąc poza tym to tak naprawdę o co ci chodzi?.Cewkę chcesz stosować i pytasz o nacieranie flaszką Świerzego? Komiczny jesteś.:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...