Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Cewki Miszyna, szukam użytkowników


pkorol

Recommended Posts

Nie zazdroszczę tym co muszą korzystać z tak mocno zachwalanej tu publicznej lub prywatnej służby zdrowia. Czwarty miesiąc jestem na L4 a nawet nie przystąpiłem do rehabilitacji i chyba będzie dopiero w październiku. Strach pomyśleć, że trzeba konać z bólu pół roku aż ci pomogą. A podatki lecą i musisz je płacić cały czas.

I tu macie rację, jakaś opatrzność na de mną czuwa, Bo gdyby nie cewki to dawno by mnie szlag trafił z bólu. A tak siedzę sobie, czekam i obserwuję jaka ta służba opieszała. Przeciekawy jestem na czym te rehabilitacje będą polegać? Ktoś próbował się zrehabilitować za pomocą publicznej służby zdrowia? Wiem, że nawet prywatne przeróżne metody medyczne mało skuteczne.

Cała moja rehabilitacja polega na przykładaniu cewek. Przykładam cewki i nie boli przez dobę, co za dziwactwo, jak ta wiara potrafi uczynić cuda wianki. A wy co korzystacie z publicznej służby zdrowia, jak tam wasza wiara naważyła wam cuda? Zbędne pytanie, bo odpowiedź znana z góry.

 

Pisałem jakiś czas temu, że u córki całe ręce suche. Zapper i cewki tylko powstrzymują chorobę, jakoś jej ta rehabilitacja nie idzie. Trzeba się dowiedzieć co jej dolega by dopasować częstotliwości, bo na razie korzysta z podstawowych, uniwersalnych częstotliwości biorezonansu. Próbowaliśmy czegoś więcej dowiedzieć, prywatna wizyta i dermatologa za 90zł skończyła się orzeczeniem alergia na wodę. Smarować, smarować i smarować, jakby krem do smarowania rąk miałby ją uzdrowić? No w takie cuda nie wierzę. Nie zlecono żadnych badań. Wysłałem żonę do ośrodka by pobrali córce krew na obecność pasożytów czy grzybów we krwi i limfie. To babka w ośrodku tak zamąciła w głowie, że to nie jest potrzebne, że to bzdury, wystarczy banie krwi czy jest alergia. No i skończyło się na niczym. Jutro żona jedzie drugi raz z nakazem oddania krwi córki na obecność pasożytów, ma nikogo nie słuchać tylko robić swoje. Masakra. No i czego ja mam być patriotą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Za wiki:

Opatrzność /łac. providentia, gr. πρόνοια (pronoja)/ – w teologii nieustanna opieka wszechwiedzącego i wszechmocnego Boga nad dziejami świata i poszczególnych ludzi, poprzez którą pokazuje On swą mądrość, dobroć i miłość. Dokonuje się bezpośrednio, przez aniołów lub przez innych ludzi...100477744_133049585033473_7775785990144131072_n.jpg?_nc_cat=101&_nc_sid=8024bb&_nc_ohc=LW5cUEKLlnAAX_pozp7&_nc_ht=scontent.fpoz1-1.fna&oh=be9d6c242c660f0e2269b8064be3e18e&oe=5EF23C68

 

Tak własnie wygląda opaczność w praktyce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Samo życie pisze scenariuszy. W czwartek córka złamała prawą rękę, przewróciła się na deskorolce. Nie mogła ruszać ręką ani paluszkami, twierdziła, że nic nie boli, faktycznie nie było ani spuchnięcia ani zaczerwienienia. Odpuściliśmy sobie wizyty u lekarza. Córka na noc korzystała z cewki i posocha, w dzień z ceppera. W sobotę zaczęła ruszać paluszkami a w niedzielę jeździła z nami na rowerze. Córka cały czas chodziła do szkoły. W poniedziałek jednak zaczęliśmy coś podejrzewać, bo jednak nie mogła podnieść ręki do góry. W szpitalu się okazało, że ma złamaną rękę z przemieszczeniem, lekarz jednak doszedł do wniosku, że nic nie będzie robił, że samo się zrośnie (a może samo się już zrosło?), zalecił temblak i kazał wracać do domu.

Właśnie widzę, że już pisze tą ręką :)

 

cu22.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:rolleyes:

 

Zont, armia , szpitale etc. się jeszcze nie zainteresowały?

 

Chyba żartujesz czy na serio? W wyżej wymienionych instytucjach siedzicie wy albo wam podobne. Moje dzieci 9 i 6,5 myślą inaczej, nic im nie potrzeba, korzystają z cewek czy zappera kiedy im są potrzebne. Gość co ledwie zdążył zaliczyć pół zerówki sam siebie leczy kiedy to jest mu potrzebne, żaden z was tego nie zrozumie. Nie potrzebują do tego ani armii ani rządu ani szpitale.Więc czekajcie dalej, nikt wam tego łaskawie nie przyniesie na tacy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Gość Konto zamknięte

Właśnie widzę, że już pisze tą ręką :)

 

Dziś, sama posmarowała sobie kanapki do szkoły, widzę, że coś wycina nożyczkami:) to wszystko robi oczywiście złamaną ręką

 

... sama się ubiera oprócz skarpetek. Wczoraj pobiła się z bratem, wiec jest ok:)

 

Bo złamała rękę dwa tygodnia temu:)

 

Ewidetnie pogorszenie stanu, slaba reklama dla cewek.

 

A skarpetke mozna zalozyc jedna reka. Proponuje ta zdrowa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zazdroszczę tym co muszą korzystać z tak mocno zachwalanej tu publicznej lub prywatnej służby zdrowia. Czwarty miesiąc jestem na L4 a nawet nie przystąpiłem do rehabilitacji i chyba będzie dopiero w październiku. Strach pomyśleć, że trzeba konać z bólu pół roku aż ci pomogą. A podatki lecą i musisz je płacić cały czas.

Płacisz podatki od dochodu w czasie kiedy jesteś na L4 ?

Z jakiego tytułu masz dochód??

Masz i stosujesz cewki ... dlaczego jesteś na L4 ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...