Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Cewki Miszyna, szukam użytkowników


pkorol

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Tu czas sie liczy a zderzak dla pociągu miałby masę powyżej tony do czterech i wtedy starczyłby na te 4000 ton przeciętnego pociągu licząc na wagon 100 ton. W dodatku w opracowywaniu był hamulec łągiewki na analogicznej zasadzie działania.

 

Czyli

no dobra, niestety działa, ale niezgodne z obowiązująca teorią zatem z gruntu błędne, nie nieprzydatne. A hasełko przestarzałe o dekadę. Nic o procesie z paserami z Anglii nic o WSI , rabunku instytutu i ich prezencie dla towarzyszy z Izraela, nic o perspektywach wynalazku....... np kompensatorze odrzutu

Sądzisz że to działa .

I twierdzisz że to zajumali paserzy z Anglii, agenci WSI przekazali do Izraela (tak twierdzi syn Łagiewki) itp.

I ci co zajumali nie wykorzystali tego i nie trzepią kasy ?

Nie wykorzystali bo zabroniło lobby motoryzacyjne i kolejowe.

 

Co do pociągu (przez analogię do zderzaka F126p) - taki zderzak = pochłaniacz energii zatrzymałby pociąg o masie 4.000 ton na ilu centymetrach?

Masz wykształcenie techniczne ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj naszło mi przebadałem wszystkie wody w domu i się okazało kranówka ma 6,5pH nawet po ugotowaniu, porażka. Zrobiłem kolejny TOR i wstawiłem na niego dzbanek z herbatą (nie piję wody) zobaczymy co z tego wyjdzie.

Pijesz wodę tylko o tym nie wiesz ... :D

Dzbanek z herbatą jest szklany ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj naszło mi przebadałem wszystkie wody w domu i się okazało kranówka ma 6,5pH nawet po ugotowaniu, porażka. Zrobiłem kolejny TOR i wstawiłem na niego dzbanek z herbatą (nie piję wody) zobaczymy co z tego wyjdzie.

 

Lol, a kurzajki też zgania ?

:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do pociągu (przez analogię do zderzaka F126p) - taki zderzak = pochłaniacz energii zatrzymałby pociąg o masie 4.000 ton na ilu centymetrach?

Masz wykształcenie techniczne ?

 

Tak z wykształcenia jestem technokratą , a przypadkiem, kolejowym . Tak jest w stanie zatrzymać nie na centymetrach jak malucha ale na 100 m owszem przy założeniu hamulca Łągiewki i zderzaków Łągiewki przy każdym wagonie . Bo przy uderzeniu lokomotywy w przeszkodę jest 40 razy wbijana z każdym wagonem w kolidujący obiekt. Może nawet faktycznie na 2 m przy prędkości do 70 km/h. Ale ja miałem przyjemność kilkakrotnie rozmawiać z Łągiewką i wysłuchiwać rozmów i wyjaśnień na czynnych modelach w czasie Forum wynalazków - coś takiego było organizowane a potem przeniesiono do stolycy.

 

No cóż proces z paserem/plagiatorem zostawił w GB ślady dostepne dla każdego obcykanego z netem.

A co do zaboru to też, panowie wylegitymowali się i zabrali co się dało. A Ziemia jest mała , a kto pyta nie błądzi, pewnie były problemy do wyjasnienia i wyszło szydło z worka.

 

A w zastosowaniu wynalazku... barierą jest klasyczne/dogmatyczne wykształcenie, zwyczajnie w głowie się nie mieści . Czego jesteś przykładem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do pociągu (przez analogię do zderzaka F126p) - taki zderzak = pochłaniacz energii zatrzymałby pociąg o masie 4.000 ton na ilu centymetrach?

Masz wykształcenie techniczne ?

 

Tak z wykształcenia jestem technokratą , a przypadkiem, kolejowym . Tak jest w stanie zatrzymać nie na centymetrach jak malucha ale na 100 m owszem przy założeniu hamulca Łągiewki i zderzaków Łągiewki przy każdym wagonie . Bo przy uderzeniu lokomotywy w przeszkodę jest 40 razy wbijana z każdym wagonem w kolidujący obiekt. Może nawet faktycznie na 2 m przy prędkości do 70 km/h. Ale ja miałem przyjemność kilkakrotnie rozmawiać z Łągiewką i wysłuchiwać rozmów i wyjaśnień na czynnych modelach w czasie Forum wynalazków - coś takiego było organizowane a potem przeniesiono do stolycy.

...

A w zastosowaniu wynalazku... barierą jest klasyczne/dogmatyczne wykształcenie, zwyczajnie w głowie się nie mieści . Czego jesteś przykładem

 

Ad. 1

Co da zatrzymanie pociągu 4.000 ton na 100 m po uderzeniu w samochód ??

Chyba że sugerujesz, że dzięki temu wynalazkowi (zderzak lub hamulec) jesteś w stanie zatrzymać 4.000 tonowy pociąg na 100 metrach.

Ponieważ z fizycznego punktu widzenia nie jest to możliwe to ten wynalazek nie stosuje się do znanych zasad fizyki i dlatego działa.

 

ad.2 Zatrzymasz pociąg na 2 metrach z 70 km/h?? Ty lub ten zderzak / hamulec?

 

Ad.3 Są znacznie mądrzejsi ode mnie i jakoś nie zastosowali tego anie w praktyce. Nic nie słychać o dalszych losach tego zderzaka.

Ty też, nie zastosowałeś mimo że rozumiesz temat i działanie zderzaka, rozmawiałeś z Autorem i działasz w kolejnictwie.

Dziwne !!

 

Ad. 4 "... z wykształcenia jestem technokratą"

Co to jest wykształcenie technokratyczne ??

 

Technokracja jako nowy rodzaj biurokracji

Technokracja postrzegana jest również jako nowa forma biurokracji. Bowiem koncepcja ta poniekąd służy uprzedmiotowieniu człowieka. Ma jednak nieco subtelniejszy sposób działania. Wyraża się “w tworzeniu teorii, które bez odniesienia do praktyki stawać się mogą władzą techniczną”

(A. Jakonis, 2010, s. 56).

??

https://mfiles.pl/pl/index.php/Technokracja ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Przypomniałem sobie jak prosiłem IPN/Kartę zabierzcie ode mnie gigabajty dokumentów z zastrzeżonych archiwów rosyjskich dotyczących polaków 1941-1945. Nikogo to nie zainteresowało. Bo nikt tym się nie zajmował, nikt nie weźmie dokumentów których nie będzie mógł opublikować jako swoje. Jeden dysk już padł, szkoda gadać. Było minęło.

...

...

... Ale ja miałem przyjemność kilkakrotnie rozmawiać z Łągiewką i wysłuchiwać rozmów i wyjaśnień na czynnych modelach w czasie Forum wynalazków - coś takiego było organizowane a potem przeniesiono do stolycy.

...

Cóż za niezwykłe szczęście spotkało tutaj uczestników tego forum, iż mieli zaszczyt dostąpić poznania opinii tak wybitnych osobistości (wyróżniających się nie tylko znajomością szeroko pojętych zagadnień społecznych, wiedzą medyczną, zagadnień specjalistycznych nauk fizycznych, wybranych form ściśle strzeżonych tajemnic ... oraz totalnemu brakowi znajomości ortografii w języku, w którym próbują przekazać bezinteresownie pospólstwu, swą wybitną wiedzę) :)

... nie tylko w tych dziedzinach, zresztą.

 

Mamy tutaj również (na forum choć nie w tym temacie) eksperta w dziedzinie kulinarnej, "miszcza" który sam siebie porównał do poziomu Chefa Amaro ... i kilku pomniejszych w zakresie tematu szczepień, energii itp, ... być może nawet "płaskoziemia" ... no i wreszcie mamy zawsze niezawodnego "Włodka" (publikującego "swe przemyślenia" kiedy tylko jest na przepustce) :) ;)

 

Polecam wypowiedzi powyższych autorów tym wszystkim, którzy pragną rozrywki w szarej dnia codzienności.

Zabawa zawsze jest przednia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Witam wszystkich zainteresowanych, ciąg dalszy moich bajek i produktów mojej chorej wyobraźni. Uprzedzam wszystkich, że piszę antynaukowe brednie których nie da się udowodnić, nie posiadające stosowne certyfikaty. Nie wierzcie ani jednemu mojemu słowu. Wszytko o czym piszę jest wyłącznie moim zdaniem i może nie pasować do zdań czytelników moich tematów. Jeżeli wam coś nie pasuje to idzie lasem, nie marnujcie czasu i miejsca w temacie. Bo mnie wasze zdanie nie interesuje:)"

 

Dla wszystkich zainteresowanych ciąg dalszy "cudów". Od parę dni męczę na potęgę TORem, łokieć prawej ręki. Boli mnie 1,5 roku od kiedy mam auto z oparciem do ręki. Nie wiem dla czego, bul się pojawia zawsze gdy opieram się łokciem o oparcie w samochodzie czy kanapę:) poza tym raczej tego bólu niema. Smarowałem ten łokieć rożnymi cuda wiankami i nic. Bul odpuszcza!

Zrobiłem 3 sztuki TORy. jeden nie ładowałem. Wykorzystuję syna do ich testowania, bo on pieron jeden od razu mówi czy to działa. Ja coraz mniej wyczuwam działanie TORów co nic nie oznacza. Raczej, że jestem zdrowy i nie wiele może TOR zemną podziałać. Aczkolwiek 40% użytkowników cewek twierdzi, że nic nie czują ale odnotowują poprawę zdrowia.

Edytowane przez pkorol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Jeżeli wam coś nie pasuje to idzie lasem, nie marnujcie czasu i miejsca w temacie. Bo mnie wasze zdanie nie interesuje:)"

...

Zawsze możesz założyć prywatnego bloga i tam dzielić się swymi "epokowymi odkryciami" :)

Próba nawinięcia uzwojenia na własną cewkę może być również ciekawa (szczególnie po "podłaczeniu do wyższego natężenia") :)

Owocnych badań życzę :) ;)

 

ps - z "elektrody" pogonili za te "zmagania" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps - z "elektrody" pogonili za te "zmagania" ?

 

Pkt 3.1.17. Obniżanie poziomu forum.

A tak na prawdę, dla świętego spokoju użytkowników bo im mózg wynosi od takich tematów. Najpierw zaczynają kląć na mnie a potem na wzajem:)

 

Nawet omawianie generatora do cewki Miszyna, całkiem technicznej rzeczy skończyło się:

 

Temat wyczerpany i wystarczy już tego bełkotu.

Regulamin, pkt 3.1.11. Nie wysyłaj wiadomości, które nic nie wnoszą do dyskusji. Wprowadzają w błąd, są niebezpieczne czy nie rozwiązują problemu użytkownika.

3.1.17. Nie wysyłaj pytań bardzo podstawowych, na które odpowiedzi można znaleźć w instrukcji obsługi lub ogólnie dostępnych źródłach. Nie prezentuj postawy, że mi się należy. Dbaj o poziom pytań i dyskusji. Dziękujemy.

Edytowane przez pkorol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Półtorej setki postów i pacholę jeszcze nie zajarzyło, że źle szuka użytkowników cewki M.? Z elektrody pogonili ( mieli rację i regulamin za sobą ), to musi się produkować na fm. Podałem kiedyś 1/2 serio adres gdzie szukać użytkowników, lecz jak ktoś się zafiksował na cudach, to wszelkie argumenty są daremne.

Zgroza!

"Cewka leczy, cewka radzi, cewka nigdy cię nie zdradzi!"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Półtorej setki postów i pacholę jeszcze nie zajarzyło,

"Cewka leczy, cewka radzi, cewka nigdy cię nie zdradzi!"

 

Szczerze, byłem przekonany że poniższa zapowiedź zniechęci do pisania takich jak kolega, niestety wygląda na to, że nadajemy na tych samych falach:(

 

"Witam wszystkich zainteresowanych, ciąg dalszy moich bajek i produktów mojej chorej wyobraźni. Uprzedzam wszystkich, że piszę antynaukowe brednie których nie da się udowodnić, nie posiadające stosowne certyfikaty. Nie wierzcie ani jednemu mojemu słowu. Wszytko o czym piszę jest wyłącznie moim zdaniem i może nie pasować do zdań czytelników moich tematów. Jeżeli wam coś nie pasuje to idzie lasem, nie marnujcie czasu i miejsca w temacie. Bo mnie wasze zdanie nie interesuje"

 

Do kolegi nie dociera, że kawał drutu to nie to samo co cudowny obrazek do którego się modli obdarza zaufaniem i wiarą mocy. Zrobiłem urządzenie które uzdrawia nie wiem jak, bo nie posiadam urządzenia do jego zbadania. Ja do tego kawałka drutu się nie modle i w niego nie wierzę. Mówiłem o tym, że nie posiadam "chorób" które mnie przeszkadzają w życiu. Więc nie pragnę ich się pozbyć. Że szukam i czytam w pierwszej kolejności komentarzy negatywne użytkowników tego urządzenia. A więc każdy wykształcony osobnik zrozumie, że nie ma warunków na placebo.Jest to tylko urządzenie które w jakiś sposób pomaga. Jest kilka wersji jak to działa ja nie mam zamiaru tych wersji przetaczać. Bo nikt na 100% tego nie wie.

Edytowane przez pkorol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm taaaak.

https://www.mp.pl/pacjent/neurologia/choroby/151141,lagodne-zaburzenia-poznawcze

 

Drogi betonie mam nadzieję że syndrom Diogenesa jeszcze was nie dotyczy?

 

Co do regulaminu jest przestrzegany:

ForumNie samą budową człowiek żyjeNie tylko budowaCewki Miszyna, szukam użytkowników

 

Wszak umieścił w odpowiednim dziale. A czy pisze o nieznanej cewce czy o wyrażeniu siebie malując po ścianie wytworami swych wnętrzności to tak samo je spełnia.

A taka postawa to początek tej jak ci obrońcy nauki opisani w tym artykuliku: https://forum.muratordom.pl/redirector.php?url=https%3A%2F%2Fwww.granicenauki.pl%2Fhistoria-mycia-rak-czyli-trudne-narodziny-antyseptyki-151490

Co do pojęcia technokracji używam szerszego tj zgodnie z wykształceniem technicznym badam świat nabytym aparatem umysłowym tj. Jak widzę głaz 1000 ton to zakładam użycie odpowiedniego sprzętu do przeniesienia a nie tysięcy ludzi, lin etc. przy tym kamieniu południa w Baalbek . Mimo że w zasadzie do dziś nie mamy odpowiedniego sprzętu do transportu tegoż.

 

Jak widzę coś takiego https://www.google.pl/search?client=opera&q=wir+oregoński&sourceid=opera&ie=UTF-8&oe=UTF-8

https://joemonster.org/filmy/19777

 

To jako technokrata dziwię się że obok nie ma kilkunastu instytutów badawczych

 

A wasi duchowi pobratymcy wiedzą lepiej , co robić i tną koszty . Wpiszcie hasełko wir or... w polską wiki...... i wielki brak

a w angielskiej : https://en.wikipedia.org/wiki/Oregon_Vortex. Dziwne jest

To może lepiej opuścić przynajmniej umysłem to swojskie ciepłe błotko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj naszło mi przebadałem wszystkie wody w domu i się okazało kranówka ma 6,5pH nawet po ugotowaniu, porażka. Zrobiłem kolejny TOR i wstawiłem na niego dzbanek z herbatą (nie piję wody) zobaczymy co z tego wyjdzie.

 

A jakiego ph się spodziewałaś? Czy może inaczej, jakie chciałbyś mieć i dlaczego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkwaszam organizm po technologii produktami LR. Po dwóch tygodniach miałem mieć 7pH, mija drugi miesiąc a 7pH miałem tylko raz. Nie mogę przejść do drugiego etapu do puki nie będę miał przez tydzień 7pH. Przy temacie cewek przewijają się również inne tematy, między innymi temat wody i że ma mieć 7ph i wyżej bo jest lepsza. Nie wnikam w to mnie to nie interesuje. Ale naprowadziło mnie to na myśl skoro mam wodę 6.5pH to jak mam mieć mocz 7pH ? Eksperyment z cewką i herbatą niestety nic nie wniósł herbata dalej 6.5pH. Będę musiał zrobić rezonator, bo jestem ciekawy co ta cewka jeszcze potrafi jak dostanie zasilanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...