Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Cewki Miszyna, szukam użytkowników


pkorol

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Odkwaszam organizm po technologii produktami LR.

Po dwóch tygodniach miałem mieć 7pH, mija drugi miesiąc a 7pH miałem tylko raz. Nie mogę przejść do drugiego etapu do puki nie będę miał przez tydzień 7pH. Przy temacie cewek przewijają się również inne tematy, między innymi temat wody i że ma mieć 7ph i wyżej bo jest lepsza.

Nie wnikam w to mnie to nie interesuje.

Ale naprowadziło mnie to na myśl skoro mam wodę 6.5pH to jak mam mieć mocz 7pH ? Eksperyment z cewką i herbatą niestety nic nie wniósł herbata dalej 6.5pH.

Będę musiał zrobić rezonator, bo jestem ciekawy co ta cewka jeszcze potrafi jak dostanie zasilanie.

 

Ciekawa ta woda.

Masz własne ujęcie z wodą o pH 6,5 czy z sieci?

Ja mam wodą z miejskiej sieci o pH 7,7.

Norma to pH 6,5 do 9,5.

 

Pisałeś wcześniej że jesteś zdrowy a teraz że odkwaszasz organizm po produktach LR.

Może za dużo eksperymentujesz na własnym organizmie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6,5 stawiam że z własnej studni lub butelki . Z wodociągu ma zwykle trochę więcej bo dodają podchloryn sodu jako biocydu.

 

6,5pH z wodociągu:) mieszkam pod Krakowem wioska ma własne ujęcie. Ze studni nie wiem, bo dopiero do niej się dobieram. Była nie używana 15 lat, trzeba by kogoś sprowadzić by wyczyścili i dostali starą pompę.

Co do odkwaszania, no cóż nigdy nie jest za późno by żyć lepiej i zdrowiej:) Jeżeli ktoś myśli, że zdrowie ma raz na zawsze to jest w błędzie o zdrowie trzeba cały czas zabiegać i dbać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dbać nie znaczy stosować diety CUD typu LR czy podobne.

Dziwnym trafem te cudowne diety nie są cudownie tanie.

I nie są przebadane i nikt niczego nie gwarantuje poza opiniami w internecie :)

 

"Witam wszystkich zainteresowanych, ciąg dalszy moich bajek i produktów mojej chorej wyobraźni. Uprzedzam wszystkich, że piszę antynaukowe brednie których nie da się udowodnić, nie posiadające stosowne certyfikaty. Nie wierzcie ani jednemu mojemu słowu. Wszytko o czym piszę jest wyłącznie moim zdaniem i może nie pasować do zdań czytelników moich tematów. Jeżeli wam coś nie pasuje to idzie lasem, nie marnujcie czasu i miejsca w temacie. Bo mnie wasze zdanie nie interesuje:)"

.

 

Bzdura, ściema i nie kompetencja.

Znam 6 autentycznych osób które stosują LR i wszyscy zadowoleni. I ja zadowolony, -4kg. Super samopoczucie, zniknęli boczki:) Dzięki zaleceniom LR zredukowałem kawę z 6 czubatych kubków do 2-3 dziennie. Mam dobry ekspres i dobrą kawę, mleko prosto od krowy-pycha. Piję kawę jak wodę nic na mnie nie dział:( ale smakuje więc nie zdawałem sobie sprawy jak to jest nie bezpieczne. Do kawki obowiązkowo mód i cukierki, ciaciaciastka:)

Reasumując: kawa 2-3, bez cukierków, cukru i ciastek, uff udało się uszedłem z życiem. Niema żadnych problemów z tym że odstawiłem kawę.

Po drugie, chleb prawie przestałem jeść i chciałbym z niego zrezygnować całkowicie. Mięso i tak nie obdarzałem zaufaniem, chyba, że ryba tak.

Po trzecie LR ma super herbaty na bazie ulubionej herbaty super papieża Franciszka, ja ją piję odkąd siebie pamiętam. Ale trudno trafić na dobrą bo zmieniają się dostawcy i jakość ostatnio marna.

Najwięcej żałuję kiełbaskę od chłopa, byli dobre ale zbędne w moim życiu.

LR nie zmusza do żadnych diet! Zrezygnowałem lub zredukowałem połykanie tych wszystkich "świństw" z własnej nieprzymuszonej woli:)

LR zaleca jeść więcej kasz, owsianki i słusznie owsianka i zero problem z żołądkiem!.

p.s. No i zapomniałem: Niema wyżerki po 18tej, uff jakie szczęście być wolnym człowiekiem:)

 

Więc proszę nie powtarzać bzdur zaczerpniętych ze śmietnika WWW a opierać swoje zdania na wyłącznie własnych doświadczeniach. Co robię i zachęcam innych. Wtedy prawda będzie prawdą anie niewygodnym zagadnieniem o które nie warto zabiegać.

Edytowane przez pkorol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Witam wszystkich zainteresowanych, ciąg dalszy moich bajek i produktów mojej chorej wyobraźni. Uprzedzam wszystkich, że piszę antynaukowe brednie których nie da się udowodnić, nie posiadające stosowne certyfikaty. Nie wierzcie ani jednemu mojemu słowu. Wszytko o czym piszę jest wyłącznie moim zdaniem i może nie pasować do zdań czytelników moich tematów. Jeżeli wam coś nie pasuje to idzie lasem, nie marnujcie czasu i miejsca w temacie. Bo mnie wasze zdanie nie interesuje:)"

.

 

Zapomniałem napisać, że znalazłem gościa z reklamy #1 co trzyma cewkę w rękach. Okazuje się że gość pracuje cewką z czakrami, więc miałem rację przykładając cewkę na głowę, tylko tu mi działa wyraźnie, na reszcie czakr śpi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reasumując: kawa 2-3, bez cukierków, cukru i ciastek, uff udało się uszedłem z życiem. Niema żadnych problemów z tym że odstawiłem kawę.

Po drugie, chleb prawie przestałem jeść i chciałbym z niego zrezygnować całkowicie. Mięso i tak nie obdarzałem zaufaniem, chyba, że ryba tak.

Po trzecie LR ma super herbaty na bazie ulubionej herbaty super papieża Franciszka, ja ją piję odkąd siebie pamiętam. Ale trudno trafić na dobrą bo zmieniają się dostawcy i jakość ostatnio marna.

To wszystko można osiągnąć bez super diety LR.

Trzeba tylko mieć motywację i silną wolę.

Czasami powyższe zastępuje superdieta, np. LR za 1.000 PLN porcja. Dobrze motywuje.

 

PS Zgadzam się z określeniem "super papież Franciszek".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem i motywację i wolę (rzuciłem palenie w jeden dzień) i wiedzę i co ja tylko nie miałem same cudo wianki brakowało jednego LR!

I nie jest to żadna dieta, poco powielać bzdury jeszcze ktoś uwierzy. Kto jest bardziej wiarygodny? Dewagator czy Amator? Ja to mam w ręku i ja to osobiście sprawdziłem, więc prawda po mojej stronie jak by kolega nie zmyślał, to nadal będzie trzepanie językiem i po co to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spojrzałem na z stronę z dietą LR i herbatką

https://magpolska.pl/pl/odchudzanie/3-figuactiv-herbata-ziolowa-lr.html

79,90 PLN za 250 g.

Kto bogatemu zabroni :)

 

Także na taką opinię

https://www.magazynbieganie.pl/zakwaszenie-szkodliwy-mit/

Nie dajmy się nabrać na teorie mówiące o zakwaszeniu organizmu! Zakwaszenie to wierutna bzdura, porównywalna z wiarą w mityczne, atakujące zewsząd pasożyty, UFO oraz szkodliwe szczepionki.

 

Zdumiewające, jak w dobie największego w historii rozwoju nauki część społeczeństwa pozostaje irracjonalna, pełna przesądów i wiary w zjawiska nadprzyrodzone.

Istnieją teorie spisku mówiące o tym, że lekarze zamiast leczyć – trują, korporacje ukrywają dawno wynalezione lekarstwa na raka, a państwa dokonują systematycznej eksterminacji własnych obywateli przy użyciu szczepień czy oprysków z samolotów.

 

oraz na

https://www.vinted.pl/forum/fitness-cwiczenia-sport-zdrowy-styl-zycia/1219682-dieta-z-lr-health-beauty

 

 

http://networkmagazyn.pl/najgenialniejszy_biznes_swiata

https://www.lrworld.com/

Chyba że Ty używasz inne LR.

Edytowane przez d7d
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden wysyła na pliotkara.pl drugi podsuwa link na inne plotki. Co z wami się dzieje? Stamtąd przyszliście?

Tu popatrz, na mnie, trochę w lewo o,ot ja widzisz. A teraz słuchaj, ja, słyszysz, ja osobiście własnoręcznie kupiłem tego LRa. Nawet nie słuchałem tych bredni co gostek opowiadał bo to stek bzdur, napisany dla plotkarek. Ja osobiście, skup się na chwilę, bo znów ucieknie ci najważniejsze, tak. Więc biorę to i mówię że to zarąbiste i nić mi tu nie wmówisz, że odchudzanie takie tam, nie jest to żadne odchudzanie jest to sposób na życie, inne życie bez nałogów (jedzenie). Nic do kolegi nie dotrze bo to trzeba spróbować. Mam specjalną wagę co ona nie liczy strach pomyśleć, więc widzę jak tłuszczyk wędruje w mięśnie. Więc nie czytaj tych bredni a sam spróbuj. Pracujesz, zarabiasz no cię stać na zdrowe życie czy nie a że jest drogie no cóż niema na to recepty. Jestem zwykłym elektrykiem, kuje, śmieci wynoszę, maluję, szpachluję i żadnej pracy się nie boję. Wiem ile warte pieniądze i nie żałuję ani grosza co zapłaciłem za LR. Mówi ci zwykły robal którego spotkasz na budowie. 1000 zł to nic w porównaniu z wizytą u lekarza, zostawisz tam nie tylko pieniądze no i zdrowie.

Więc przestań tu ciemnotę rozsiewać. Dla czego cytujesz innych? Cytuj siebie, świeć przykładem? Ach nie możesz? a no czemu czemu? Nie stać ci?, ach nie masz co, ano tylko czytać i cytować się nauczył, ach no niema na to recepty. Nikogo nie namawiam na LRa, świat należy do zdecydowanych, wiedzących czego chcących ludzi i ja takim jestem. Więc mnie i patyk odchudzi jak się uprę. A jak nie masz ani sprytu w myślach ani wigoru to: sam sobie się domyśl co....rad rozdawał nie będę.

Edytowane przez pkorol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ot znalazłem! Brakowało mi słówka. Nie trzeba nic odkwaszać, odchudzać się, mordować na basenie czy fitness, biegać - Wystarczy uwaga! Zmienić tryb życia. Ot i całą filozofia.:) Ja zmieniłem niezdrowy tryb życia z LR, komuś wystarczy patyka:)

 

Prawie zgadzam się :)

Korzystając z Twojej wypowiedzi poniżejpodaję swoją:

 

Nie trzeba nic odkwaszać, odchudzać się, mordować na basenie czy fitness, biegać

Wystarczy uwaga! Zmienić tryb życia. Ot i całą filozofia.:)

Ja zmieniłem niezdrowy tryb życia na własne życzenie bez środków dopingujących,

diet i innych mniej lub bardziej cudownych specyfików, suplementów.

 

Odchudzanie?

Dieta CUD - system MŻ i więcej normalnej aktywności fizycznej i umysłowej.

 

 

 

 

MŻ = MNIEJ ŻREĆ :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Witam wszystkich zainteresowanych, ciąg dalszy moich bajek i produktów mojej chorej wyobraźni. Uprzedzam wszystkich, że piszę antynaukowe brednie których nie da się udowodnić, nie posiadające stosowne certyfikaty. Nie wierzcie ani jednemu mojemu słowu. Wszytko o czym piszę jest wyłącznie moim zdaniem i może nie pasować do zdań czytelników moich tematów. Jeżeli wam coś nie pasuje to idzie lasem, nie marnujcie czasu i miejsca w temacie. Bo mnie wasze zdanie nie interesuje:)"

.

 

No cóż mało brakuje a będzie tu plotkarski kącik. Jesteśmy ,,, i trzeba nam wytłumaczyć jak być i co robić by co zrobić schudną?. Do czego wasze rady zmierzają? nie zajarzyłem. Widzicie tu kogoś kto się odchudza? Ja nie widzę. Ja się odkwaszam a to nie to samo.

Acha apropos odkwaszania czy oczyszczania organizmu. To ostanie kilka dni mam ciągle 5.8pH a miałem i to parę dobrych tygodni 6.5-6.8pH. Raczej nawyki żywieniowe mam stabilne. A więc cewki z którymi się nie rozstaję są winowajcami. Czytałem o tym ale nie zwróciłem uwagi bo mam nie zasilone cewki, że zanim będziesz się terapeutował cewkami to musisz oczyścić organizm albo parę seansów poświęcić nerkom by je wzmocnić. Bowiem przy kontakcie z cewkami idzie fala oczyszczająca organizm. Do dziś nie rozumiem jak ten cholerny drut działa skoro niema zasilania to co go napędza?

A więc spadek pH świadczy o tym, że cewki działają w najlepsze.

Nie pisałem wam bo nie wiedziałem czym to się skończy. Od dwóch dni słyszałem na 50%. Przeholowałem z przekładaniem cewek do uszu. Ja się urodziłem nie słyszącym, gdy miałem rok to (na szczęście) przeżyłem śmierć kliniczną po kolejnej "życiodajnej" szczepionce. Po tym zajściu zaciąłem słyszeć, miałem jakieś wady słuchu wykrywalne wyłącznie pod czas szczegółowych badań. No i przekładając cewkę wszędzie gdzie się da trzymałem ją tez przy uszach. Pogorszenie słuchu zauważyłem na drugi dzień. Co mnie zdziwiło, bo wady wrodzone raczej nikt nie jest w stanie wyleczyć a bynajmniej nie cewka. Od dziś słuch powrócił, chyba jest taki sam jak był. Z tym że coś powinno było zajść skoro cewka wywołała utratę słuchu. Znalazłem relacji ludzi co leczyli problemy z uszami i wszyscy odnotowywali pogorszenie słuchu na początku leczenia i poprawę pod koniec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...