Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Szalone ceny budowy domu


Recommended Posts

nie no wybacz chłopie

ja cudzych pieniędzy nie dotykam

 

pieniędzy od banku nie chce a Ty mi swoje ciśniesz ?

 

zobaczysz za jakiś czas, po ile będą akcje co niektórych spółek a po ile za parę miesięcy \ rok \ dwa

 

Nie no kasa jest kasa ,nie śmierdzi jak uczciwie zarobiona. Na giełdzie się nie znam,ale jak to mówią nie trzeba mieć krowy aby mleka się napić. Myślałem ,że parę pln zarobię w sposób łatwy i przyjemny :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Twój kominek to ciekawy temat, możesz mieć rację ale co z tego? Skoro mamy demokrację. Demokracja = kapitalizm. Kapitalizm = bogaci muszą być bogatsi.

Jak w każdym ustroju, musisz się dostosować. Kominek będzie ciężko w czasach które nadchodzą. Na szczęście są jeszcze inne formy ogrzewania pasujące kapitalistom i które można jeszcze po swojemu opanować, nie bankrutować i nie dawać zarobić zbyt wiele innym :lol2:

 

Chcesz walczyć z systemem i forumowiczami, sam siebie w błędne koło wprowadzasz i co z tego, że wytłumaczysz im iż twój kominek jest eko.

drewno, węgiel a za parę lat również gaz, będzie generować znacznie większe koszty ogrzewania niż np. zwykły prąd.

Zyhu po twoich postach widać, że jesteś sado-maso - lubisz kopać się z koniem.

 

Jest popyt są szalone ceny, ja wolałem olać kominki i iść pod prąd, nie idę też z nurtem - czyli z gazem, lepiej go przeskoczyć.

 

Teraz kredyty będą trudniejsze w spłatach oby tylko przez chwile i oby nie na długo. Nie życzę tym dupeczkom żegnania się z marzeniami o domu, chociaż to było by na rękę wielu forumowiczom ale tylko tym wypaczonym którym nic w życiu za dobrze nie wychodzi. Jest dobra koniunktura jest lepiej dla większości.

Jest jakiś kryzys jest bosko dla mniejszości.

 

Trzeba się dostosować i tyle. Ceny pewnie jeszcze będą rosnąć i wątpię, że wrócą do wcześniejszych.

 

odpowiem bardzo w skrócie.

nie. nie lubie się kopać z koniem, bo koń zawsze wygra. z idiotami się nie dyskutuje, bo:

1. sprowadzą Cię do swojego poziomu

2. pokonają doświadczeniem

 

natomiast jak widzę, jak społeczeństwo jest upodlone, jak ktoś się wypowiada, nie mając zielonego pojęcia o temacie,

 

jak ktoś mi mówi, że nie będę palił w kominku przy szklanecce brendy czy burbona to zapala mi się czerwony wykrzyknik i tego nie można puścić tak ot

 

bo jak dziś to puścisz tak ot, to idioci za chwilę ci odbiorą prawo do zapalenia papierosa na własnym tarasie, prawo do seksu przy otwartym oknie, bo sąsiad usłyszy !

 

tak, trzeba walczyć z idiotyzmami, bo zaraz Ci na głowe wejdą i trudno, trzeba pokopać się z mułami, ale nie dać za wygraną. bo to ciche przyzwolenie, żeby idioci decydowali za ciebie, co dla ciebie lepsze

 

NIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kominkiem to przypomniała się akcja z sąsiadem czyli ON,, wieczorami nie idzie okna otworzyć bo śmierdzi spalinami z komina" ja do niego mówię,że z rana słyszę klekot diesel i ciekawe czy ten niemiecki szmelc nie jest jakiś przekłamany. Do dziś tylko dzień dobry sobie mówimy :lol2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To czasami bywa niebezpieczne :D

 

Tzn. brak telewizora - "tam" czasami podają "wiadomości" na temat zagrożeń.

Adam nie potrzebuje żadnych "wiadomości" ... on wyczuwa zagrożenia i spiski poprzez swoje "myślenie".

To zupełnie "inna liga" :) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, że o wiatrach (dokładnie to o huraganie z imieniem w liczbie pojedynczej) ostrzegali wszystkich na danym obszarze smsami w komórkach (komunikat RCB=Rządowe Centrum Bezpieczeństwa, nie mylić MBP). O jakimś królewskim wirusie ostrzegają tylko przyjezdnych łączących się z operatorem na granicy zasiegu lub lotnisku. Reszty siedzących w polu lub zarobionych w lesie nie ostrzega się, nie przypomina się o MYCIU RĄK i nie kichaniu na lewo, na przód i prawo. Bo po co? Rodak jest niereformowalny w zakresie kichania na odległość, w zakresie smarkania w rękaw, itd, itp, resztę szczegółów pominę. Czy to taki element tradycji lokalnej? Pewnie tak...

O łazienkach z królikami w wannie już kiedyś pisałem.

Najważniejsze że widelec pierwsi trzymaliśmy w ręcach :lol2:

 

A wirusa jeszcze nie mamy, bo skoro na północ od nas Bałtyk nie zarejestrował wirusa, to my razem z nim.

Reszta tzw. sąsiadów zapewne idzie na pasku wrażych sił skoro paskudztwo zarejestrowali.

Wirus z nimi!

Edytowane przez Bertha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koronawirus ma wolne po 15...

https://wiadomosci.onet.pl/kraj/koronawirus-krotoszyn-pacjentka-opowiada-jak-wygladaja-badania-w-szpitalu/qfv20d7

Koronawirus - media a rzeczywistość.

Aktualizacja: 30 minut po zamieszczeniu tego filmu, PZH z Warszawy przekazał do szpitala informacje o ujemnym wyniku badania na obecność koronawirusa.

Liczba godzin potrzebnych do uzyskania wyniku: 88.

https://www.facebook.com/anna.morawska.566/videos/10223016490864474/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jakimś królewskim wirusie ostrzegają tylko przyjezdnych łączących się z operatorem na granicy zasiegu lub lotnisku. Reszty siedzących w polu lub zarobionych w lesie nie ostrzega się, nie przypomina się o MYCIU RĄK i nie kichaniu na lewo, na przód i prawo.

 

Akurat tu się mylisz, kilkakrotnie słyszałem w radiu ogłoszenie o koronawirusie, było o kichaniu i myciu rąk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat tu się mylisz, kilkakrotnie słyszałem w radiu ogłoszenie o koronawirusie, było o kichaniu i myciu rąk

 

Wczoraj byłem w popularnym markecie budowlanym. Jedna klientka w masce (chyba przyjezdna sądząc po karnacji), i kilka ..... (mend, delikatnie mówiąc) smarkających na lewo, prawo, górę w dół. Najbliższej zaproponowałem grzecznie paczkę chusteczek, odzywka była tak czystopolska, że nie uzyskałaby akceptacji adminów.

W streszczeniu dziesięciokrotnym: "Jezdem na zakupach i ..uj ci chamie do tego!"

 

Czyli lepiej siedzieć cicho?

Nie ze mną te numery Brunner!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fabryki w chinach stoją 2 tygodnie i już ogłoszono, że powietrze na świecie jest najczystsze od dekad

 

lewacy, od mojego kominka wara !

Zaraz wszystko "spryskają" i wróci do normy ... (należy uważnie obserwować niebo i "myśleć") :)

Tylko nie daj borze* żadnych szczepionek bo "zdepopulują" i nie będzie miał kto w tych fabrykach pracować ;)

 

ps - *od wyrazu "bór" ... żeby nie było, że ort

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro temat wspomniany :

 

Ustawa o obowiązkowych szczepieniach przeciw odrze w Niemczech wejdzie w życie w marcu 2020 roku. Nowe prawo mówi, że rodzice, którzy nie zaszczepią swoich dzieci, zostaną ukarani grzywną w wysokości 2500 euro. Niezaszczepione dzieci będą mogły także zostać wydalone ze żłobka, przedszkola czy szkoły.

 

Zgodnie z ustawą nowe przepisy będą dotyczyć zarówno dzieci, jak i personelu placówek opieki nad nimi, w tym przedszkoli, szpitali, domów dla osób ubiegających się o azyl i obozów wakacyjnych. Osoby pracujące w takich miejscach będą musiały zostać zaszczepione i przedstawić na to dowód.

 

Niedługo przeciwnikom szczepionek pozostanie dzika Azja.

 

Tak w temacie przewodnim i tych nieszczęsnych "brajanków i dżessik" chwilę się zastanowiłem, bo miałem jednakoż niejednoznaczną sytuację i dwuosiowy punkt widzenia :D ale... trzymam za nich kciuki ,za banki dające im kredyty również i oby ich przybywało i im nie brakowało. Owszem, budując od kilkunastu miesięcy dom, płacę za materiały więcej itd, Powinienem psioczyć lecz nie będę, bo to owa mityczna para i jej podobne, pozwalają mi zarabiać netto minimum 6k/mc za 5 dni pracy w tygodniu. Dzięki nim nie mam motywacji jechać za granicę choćby na miesiąc a nawet krócej, rodzinka zadowolona, no, może poza psem, bo zmuszam go do biegania :D

Cóż, takie mam samolubne podejście do tematu ;p

Edytowane przez Pytajnick
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...