Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Szalone ceny budowy domu


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

No jakaś beznadziejna dziunia hipochondryczka poluje na lajki i wszystkich ocenia słabe to.

 

Hipochondryczka?

Zamknięta na 4 dni w jakieś kanciapie szpitalnej bo laboratorium wynik który miało 18 godzin zrobiło po 80 godzinach.

W ogóle jak tu wierzyć w taki wynik badania.

A teraz oczywiście krotoszyński szpital najgorszy, że spanikowali. Może i spanikowali ale dziewczynie nie zazdroszczę, a teraz jeszcze wylewa się na nią fala hejtu. Ciekawe co by było jakby wynik wyszedł pozytywny? Pewnie minister by poleciał. A tak - szpital winny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Värmepumpsägare - ban ostrzegawczy na 3 dni za personalne ataki i regularne wrzucanie tekstów politycznych.

To, że po chwili usuwasz własne wpisy, świadczy wyraźnie, że celowo podpuszczasz rozmówców i doskonale sobie zdajesz sprawę, że robisz źle.

 

zyhu - będziesz następny, nie chce mi się już twoich politycznych wpisów usuwać.

Edytowane przez Elfir
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fabryki w chinach stoją 2 tygodnie i już ogłoszono, że powietrze na świecie jest najczystsze od dekad

 

lewacy, od mojego kominka wara !

 

Co ty gadasz od ponad miesiąca stoją. Planowane dostawy to kwiecień ale znając życie to będzie poślizg. Nie wiadomo jak w Chinach jest może nie wszystko mówią co ma iść w świat. Faktem jest że na dostawy trzeba poczekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Värmepumpsägare - ban ostrzegawczy na 3 dni za personalne ataki i regularne wrzucanie tekstów politycznych.

To, że po chwili usuwasz własne wpisy, świadczy wyraźnie, że celowo podpuszczasz rozmówców i doskonale sobie zdajesz sprawę, że robisz źle.

 

zyhu - będziesz następny, nie chce mi się już twoich politycznych wpisów usuwać.

 

nie ma problemu, natomiast po 1.

 

dyskutujesz ze mną to co zrobić po 2

. hmm że nie mamy o czym gadać i jest maskotką wypowiedzi a po 3

napisałem dzis prawdę o wczorajszyej wypodzieci polityka PO. czy ja coś zakłamuje ?

 

co ja mogę na to, że pisząc prawdę usuwasz mi posty ?

Edytowane przez Elfir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro to ósma klasa, to na pewno nie jesteś jedyny, który to widzi, więc co obnażać? Oczywistość?

 

mam wątpliwości, czy odbiorcy choć w połowie widzieli manipulację dlatego takie coś trzeba pokazywać czy to prawa czy środkowa strona sejmu

 

bo ja za żadną opcją nie jestem, mówiłem to wielokrotnie i każdą manipulację trzeba obnażać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam wątpliwości, czy odbiorcy choć w połowie widzieli manipulację dlatego takie coś trzeba pokazywać czy to prawa czy środkowa strona sejmu

 

Owszem, ale nie na forum budowlanym, jeśli masz innych użytkowników internetów na osoby poniżej ósmej klasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wporządku, ale przypomnę ci to niebawem.

 

poza tym, forum budowlane ale piszemy o szalonych cenach budowy domu a te łączą się ściśle z polityką i ekonomią

nie da się pisać o cenach skoro te uzależnione są od popytu brajanów a brajanowie popyt robią zachodnimi rękami kredytu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arturo72

Skoro mowa o szalejacych obecnie cenach budowy domu a jako, że dzisiaj po raz pierwszy od dawna przejechałem się równoległa uliczka to coś napiszę.

Była sobie tam kiedyś rozpoczęta budowa, rok po mnie czyli chyba 2012r,gość rozpoczął z animuszem, do SSO równo szliśmy, potem mnie wyprzedził, na elewacji od razu klinkier, dom na oko dwa razy większy. I co?

Pozostał od 2013r w stanie SSZ i aktualnie aż żal na to patrzeć jak niszczeje, i działka i sam dom.

Niedługo chwasty zarosna cały dom ale klinkier na elewacji musiał być i ze 300m2.

Wniosek jakiś?

Ja mam swój, łatwa i lekka kasa przyszła to się zaszalalo bezmyślnie...

Adekwatna sytuacja do dzisiaj bo pincet plus nie jest wieczne, dojdzie mądra partia do władzy to zlikwiduje to i bardzo dobrze zrobi...

Edytowane przez Arturo72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arturo72
Niedaleko mnie też stoi taki niedokończony dom.

Nie ma tu żadnego podtekstu ekonomicznego.

Zwyczajnie inwestor zmarł na raka w trakcie budowy.

Wniosek jakiś?

Jak zmarł przed chwilą to ma pecha,dom o którym pisze stoi od 2013r w takim stanie i myślę, że po tym co inwestor tam wpakował kasy jest nie sprzedawalny, nawet jakby chciał go opchnac bo straci nie dziesiątki tysięcy a a setki tysięcy zł, dlatego dalej stoi i niszczeje i może szuka jelenia co to mu dają moją i Twoją kasę.

Edytowane przez Arturo72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedaleko mnie też stoi taki niedokończony dom.

Nie ma tu żadnego podtekstu ekonomicznego.

Zwyczajnie inwestor zmarł na raka w trakcie budowy.

Wniosek jakiś?

 

3 wnioski

budować według możliwości jak Arturo,

budowac szybko

zbadać się przed budową i bardzo dobrze ubezpieczyć w razie czego :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w szoku, "analizujecie" wszystkie światowe giełdy, kursy walut, wirusy, pierdnięcia polityków i rynku i to 500+ rozwaliło system. Gratuluję horyzontów.

 

Skoro mowa o szalejacych obecnie cenach budowy domu a jako, że dzisiaj po raz pierwszy od dawna przejechałem się równoległa uliczka to coś napiszę.

Była sobie tam kiedyś rozpoczęta budowa, rok po mnie czyli chyba 2012r,gość rozpoczął z animuszem, do SSO równo szliśmy, potem mnie wyprzedził, na elewacji od razu klinkier, dom na oko dwa razy większy. I co?

Pozostał od 2013r w stanie SSZ i aktualnie aż żal na to patrzeć jak niszczeje, i działka i sam dom.

Niedługo chwasty zarosna cały dom ale klinkier na elewacji musiał być i ze 300m2.

Wniosek jakiś?

Ja mam swój, łatwa i lekka kasa przyszła to się zaszalalo bezmyślnie...

Adekwatna sytuacja do dzisiaj bo pincet plus nie jest wieczne, dojdzie mądra partia do władzy to zlikwiduje to i bardzo dobrze zrobi...

 

Ciekawe czy jeśli jakaś mądra władza dojdzie i to zlikwiduje pińcet to czy pomniejszy nasze podatki o to, czy pewnie zostaną tak jak są. :p

 

A , co do taki budów na każdym większym osiedlu takie są... u mnie po kilku latach nawet potrafiły w końcu ruszyć. A były z przestojami po 3 lata.

Sytuacja jest jaka jest, aktualna drożyzna zaskoczyła wszystkich ale... chyba nie widać nadzieji na jej koniec więc trzeba robić co się da z tego co się da...

I tak byle zamieszkać, nawet bez ocieplenia. Też są takie budowy.... eh i to ma być taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 months później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...