Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

post pochwalny


ciężkiprzypadek

Recommended Posts

Po czterech może być. Zresztą - przecież nie jest tak, źe kominek nudzi się każdemu.

 

Po czterech też już uważałem kominek za zbędny gadżet.

Teraz, kiedy do jego budowy trzeba będzie doliczyć obowiązkowy elektrofiltr sądzę, że wielu inwestorów na starcie będzie sądziło tak samo.

 

Dlaczego wszyscy mają uważać tak jak ty? Wałkowane umiłowanie kominka skreślasz poprzez swoją niechęć którą odkryłeś dopiero po 5 latach.W takim razie co z twoim , postrzelam sobie .............. samochodem , sypialnią , ogrodem , grillem ,kosmetykami - perfumami męskimi ,itp itd.Te np. wymienione zmieniasz ? Ciekaw jestem na jakie.. Naucz się proszę ,że kominek nie jest żadnym gadżetem. Twoje reku bo włączać nie muszę chyba ,że auto.To także gadżet.:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 198
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Dla tych "tworzących historie" Mam 55 calowy telewizor w sypialni wrzucam sobie na niego nagrania palącego się ognia (najlepszy jest ten z wyjącymi wilkami w tle") Niezapomniny sex . Polecam. Też jest gorąco a nic się nie pali :lol2:

 

taaa ja tez lubię lizać lizaka przez folię:stirthepot:

Wszystko się da! Każdy ma inną wrażliwość, co widać ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Post pochwalny, bo rzeczywiście jest czym się pochwalić:)

Jako że sami niedługo staniemy przed wyborem jaki kominek dorzucam Twoje zdjęcia do listy inspiracji.

 

Nie o to mi chodziło, ale bardzo dziękuję:)

Jakby chodziło o samą obudowę, to bym ją przynajmniej wymyła:cool:

Ale cieszę się bardzo, że nawet w takim wydaniu się podoba.

Tylko muszę dodać, ze po mimo pięknego kamienia, kominek zachwyca dopiero jak się pali:) Żyje!

 

A to kamień, może fatalne zdjęcia z telefonu i te co pocięte tez są zakurzone, ale jest piękny z bliska, taki nieoczywisty.

 

IMG_20190904_151201 (425x800).jpg

 

IMG_20191029_114101 (800x600).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po czterech może być. Zresztą - przecież nie jest tak, źe kominek nudzi się każdemu.

 

Po czterech też już uważałem kominek za zbędny gadżet.

Teraz, kiedy do jego budowy trzeba będzie doliczyć obowiązkowy elektrofiltr sądzę, że wielu inwestorów na starcie będzie sądziło tak samo.

Elektrofiltr to Twój pomysł?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie o to mi chodziło, ale bardzo dziękuję:)

Jakby chodziło o samą obudowę, to bym ją przynajmniej wymyła:cool:

Ale cieszę się bardzo, że nawet w takim wydaniu się podoba.

Tylko muszę dodać, ze po mimo pięknego kamienia, kominek zachwyca dopiero jak się pali:) Żyje!

 

A to kamień, może fatalne zdjęcia z telefonu i te co pocięte tez są zakurzone, ale jest piękny z bliska, taki nieoczywisty.

 

[ATTACH=CONFIG]436901[/ATTACH]

 

[ATTACH=CONFIG]436902[/ATTACH]

Szczota w różnych miejscach inaczej wybrała? Skład mineralny powierzchni kamienia na to wskazuje...To dodatkowy efekt na plus...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Współczesne samochody mają filtry.

Niektórzy je wycinają BO TAK.

 

Masz na myśli filtr cząsteczek stałych?

Te filtry działają jak szambo. Jak się zapełni - to się wylewa. I co z tego, że się nie wylewa cały czas, tylko od czasu do czasu (za to dużo bardziej)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wylewają (wyrzucają) czy wypalają?

 

Co za różnica, jak to nazwiesz? Wyrzucają do atmosfery.

 

Elektrofiltry na kominkach lub na kominach elektrowni też wywalają czy "coś" z tym robią?

 

Coś robią. Przynajmniej z elektrowni. Sprzedają to nawet. Może nawet ten syf (popioły) masz w swoim betonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, jeżeli wypalają to wyrzucają inny syf.

Kominkarze wypalają w swoich "ekologicznych" kominkach drewno wyrzucając syf do atmosfery.

Podobnie gaziarze (inny syf w innych ilościach) i ci od PC. Też wyrzucają syf do atmosfery. Tylko pośrednio i generalnie nie w swojej okolicy. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, jeżeli wypalają to wyrzucają inny syf.

Kominkarze wypalają w swoich "ekologicznych" kominkach drewno wyrzucając syf do atmosfery.

Podobnie gaziarze (inny syf w innych ilościach) i ci od PC. Też wyrzucają syf do atmosfery. Tylko pośrednio i generalnie nie w swojej okolicy. :)

 

Ja dziś jadłem fasolę to też dorzucę to i owo :-x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...