Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Niechemiczne katalityczne zapobieganie powstawaniu kamienia kotłowego


Innov_

Recommended Posts

Pomyłki w przelogowywaniu, dyskusje z samym sobą, identyczny styl wypowiedzi - bardzo łatwo to wyłapać, niestety, nie moderatorom tego Forum. Takie przypadki zostały już przez nas zgłoszone, podobnie jak kryptoreklamowcy, których nie stać na płatne profile lub wolący działać jako nigby obiektywni eksperci, hejtujący wszystkie rozwiązania inne niż własne i piszący, że nie mogą publiczne ich reklamować, zapraszając jednocześnie potencjalnych klientów na pogaduszki w wiadomościach prywatnych. To wszystko sprawia, że to Forum stało się ściekiem, który coraz więcej fachowców i normalnych użytkowników omija szerokiem łukiem.

 

Ale konkretnie kto ?

I uważaj, bo to może być potraktowane, jako pomówienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 413
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Gdzie tu logika, gdzie sens?

 

Gdzie tu sens wierzyć jednemu sprzedawcy, zamiast zarejestrować się i zapytać na forum? Za to zarejestrować się po to, żeby pochwalić i zniknąć na parę lat?

 

Znakomicie - nasi hejterzy budują sobie tutaj piękne, długie historie

 

A tak. Lata temu sobie płatni hejterzy i trolle zakładali konta na FM, budowali wiarygodność tysiącami merytorycznych postów, bo wiedzieli, że w listopadzie 2019r pojawi się innovenergy za które mieli zapłacone, żeby shejtować. Ale światłość i radość wreszcie zagościła w naszych sercach, bo po tych latach trudu i znoju w końcu możemy wywiązać się z umowy :rotfl: :lol2:

Edytowane przez Kaizen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak. Lata temu sobie płatni hejterzy i trolle zakładali konta na FM, budowali wiarygodność tysiącami merytorycznych postów, bo wiedzieli, że w listopadzie 2019r pojawi się innovenergy za które mieli zapłacone, żeby shejtować. Ale światłość i radość wreszcie zagościła w naszych sercach, bo po tych latach trudu i znoju w końcu możemy wywiązać się z umowy :rotfl: :lol2:

 

Prosimy jeszcze coś więcej napisać o braku szkodliwości kamienia kotłowego dla instalacji grzewczych - to zdecydowanie wzmocni Pańską wiarygodność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosimy jeszcze coś więcej napisać o braku szkodliwości kamienia kotłowego dla instalacji grzewczych - to zdecydowanie wzmocni Pańską wiarygodność.

 

A ja poproszę nie wkładać nic w moje usta, co z nich nie wyszło. To płatna manipulacja, pomówienie i obelga albowiem nic nie pisałem o nieszkodliwości kamienia kotłowego dla instalacji grzewczych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja poproszę nie wkładać nic w moje usta, co z nich nie wyszło. To płatna manipulacja, pomówienie i obelga albowiem nic nie pisałem o nieszkodliwości kamienia kotłowego dla instalacji grzewczych.

 

A kto pisał tu wyżej, że grzałka odda tyle samo ciepła, także całkowicie obrośnięta kamieniem, bo tak wg Pana mówi zasada zachowania energii?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Zostali zaszczuci przez tych samych przedstawicieli konkurencji i patologicznych hejterów oraz troli, którzy nadal usiłują działać przeciwko nam. Nie wszyscy chcą czy - ze względów zawodowych - muszą taplać się w takim szambie, więc nie dziwi nas, że sobie te pyskówki odpuścili.

 

Gdzie Ty widzisz konkurencję i hejterów . My piszemy o tym co wiemy i dzielimy się naszym doświadczeniem . Są tu inżynierowie ,hydraulicy i klienci. My nie mamy interesu aby tobie dokuczać . To Ty masz ineres finansowy aby wprowadzić w błąd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto pisał tu wyżej, że grzałka odda tyle samo ciepła, także całkowicie obrośnięta kamieniem, bo tak wg Pana mówi zasada zachowania energii?

 

I to jest niby o "braku szkodliwości kamienia kotłowego dla instalacji grzewczych"? To polecam zapisać się na kurs języka polskiego.

Bo na fizykę, przy kwestionowaniu tego co napisałem, to już za późno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie Ty widzisz konkurencję i hejterów . My piszemy o tym co wiemy i dzielimy się naszym doświadczeniem . Są tu inżynierowie ,hydraulicy i klienci. My nie mamy interesu aby tobie dokuczać . To Ty masz ineres finansowy aby wprowadzić w błąd

 

Instalatorzy, inżynierowie i hydraulicy mają teraz w sezonie grzewczym pełne portfele zamówień na całe miesiące naprzód i siedzą do późnej nocy u klientów, często także w weekendy - przynajmniej ci, z którymi my współpracujemy - a nie trolują w godzinach pracy na Forum. Chyba, że właśnie to jest ich praca.

Edytowane przez Innov_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to jest niby o "braku szkodliwości kamienia kotłowego dla instalacji grzewczych"? To polecam zapisać się na kurs języka polskiego.

Bo na fizykę, przy kwestionowaniu tego co napisałem, to już za późno.

 

Voila: /https://forum.muratordom.pl/showthread.php?359860-Niechemiczne-katalityczne-zapobieganie-powstawaniu-kamienia-kotłowego&referrerid=266531

 

Naprawdę nie widzi Pan tego, co wie każda gospodyni domowa korzystająca z zakamienionego czajnika?

Edytowane przez Innov_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Voila: /https://forum.muratordom.pl/showthread.php?359860-Niechemiczne-katalityczne-zapobieganie-powstawaniu-kamienia-kotłowego&referrerid=266531

 

Naprawdę nie widzi Pan tego, co wie każda gospodyni domowa korzystająca z zakamienionego czajnika?

 

Link nie działa.

Napisałem niby coś o nieszkodliwości?

Zazwyczaj czajnik to nie grzałka zanurzona w wodzie i może oddawać ciepło nie tylko do wody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link nie działa.

Napisałem niby coś o nieszkodliwości?

Zazwyczaj czajnik to nie grzałka zanurzona w wodzie i może oddawać ciepło nie tylko do wody.

 

Skoro tamten link nie działa, to prosimy sobie samemu sprawdzić, co Pan wcześniej pisał i koniecznie wejść na ten link: https://www.wsip.pl/oferta/cykle/szkola-podstawowa/fizyka-sp/swiat-fizyki/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę od Ciebie korepetycji bo i tak niczego się od Ciebie nauczyć nie można.

Trzeba coś wiedzieć żeby innym udzielać korepetycji.

Charakterystyczną cechą ludzi którzy nie wiedzą, jest nieodpowiadanie na pytania.

 

Proszę wybaczyć, ale nie jesteśmy tu po to, żeby tłumaczyć dlaczego i w jaki sposób kamień kotłowy jest niekorzystny dla instalacji wodnych i grzewczych, trzeba w tym zakresie wyedukować się samemu, źródła podaliśmy - podręcznik do fizyki dla klasy 7 i 8 szkoły podstawowej oraz dwa artykuły w Muratorze. Tu jeszcze wpis z Wikipedii:

 

https://pl.wikipedia.org/wiki/Kamie%C5%84_kot%C5%82owy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...