Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Chiński "tajemniczy wirus", kto na tym zarobi? =JA!


pkorol

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 287
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Zastanów się dlaczego napisałem tak jak napisałem.

Wiesz na czym polega "zarabianie na nieszczęściu" ?

To jest zupełnie coś innego niż zarabianie na handlu.

 

To lekarze mają mieć wyrzuty sumienia, że zarabiają na życie pomagając ludziom w nieszczęściu? Farmaceuci? Ratownicy medyczni? Strażacy straży pożarnej też? Powinni pracować za darmo i umierać z głodu?

 

Karygodne jest dawanie ludziom placebo (nawet za darmo) w postaci cewek, zipperów, wody święconej, witaminy C itd. itp. budując wiarę, że to im pomoże gdy nie ma na to żadnych dowodów naukowych a może spowodować rezygnację czy opóźnienie leczenia o udowodnionej skuteczności.

 

 

To tak, jakby zarejestrowali aspirynę. Pewnie pomaga. Tylko jakoś wszyscy o tej chlorochinie wiedzą, pewnie stosują a jakoś ludzie ciągle umierają. Więc ma skuteczność dosyć ograniczoną o ile jakąkolwiek (to się okaże na podstawie badań klinicznych zgodnie z metodologiami gdy na to przyjdzie czas - teraz tego czasu nie ma i tonący brzytwy się chwyta a spółki z takimi newsami notują kosmiczne wzrosty).

Edytowane przez Kaizen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mądry jesteś? To mi napisz jakie leki odstawi chory na covin2019 podłączając się do Zappera? Z jakiego leczenia zrezygnuje? Myśl chociaż trochę. Zapper niszczy wirusy ani kaszel ani gorączkę ani katar ani cokolwiek jeszcze nie dotyka. Więc dalej będziesz kaszlał i smarkał. Co najgorsze to zostaniesz zakażony na covin2019 znów tuż po procedurze, jeżeli nie zmienisz miejsca zatoczenia. Bo Zapper nie nadaje immunitetu. Daje tylko poślizg na parę dni organizmowi do regeneracji. Nu chyba, że tak jak ja będziesz go używał codziennie.

I kto ma zaświadczyć skuteczność Zapperów? Kościół, lekarze, rząd, wróżki? Ja osobiście nie znam żadnej instytucji zainteresowanej w zdrowych obywatelach.Więc nie głoś głupot, bo ktoś może ci uwierzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To lekarze mają mieć wyrzuty sumienia, że zarabiają na życie pomagając ludziom w nieszczęściu? Farmaceuci? Ratownicy medyczni? Strażacy straży pożarnej też? Powinni pracować za darmo i umierać z głodu?

 

Karygodne jest dawanie ludziom placebo (nawet za darmo) w postaci cewek, zipperów, wody święconej, witaminy C itd. itp. budując wiarę, że to im pomoże gdy nie ma na to żadnych dowodów naukowych a może spowodować rezygnację czy opóźnienie leczenia o udowodnionej skuteczności.

 

 

 

To tak, jakby zarejestrowali aspirynę. Pewnie pomaga. Tylko jakoś wszyscy o tej chlorochinie wiedzą, pewnie stosują a jakoś ludzie ciągle umierają. Więc ma skuteczność dosyć ograniczoną o ile jakąkolwiek (to się okaże na podstawie badań klinicznych zgodnie z metodologiami gdy na to przyjdzie czas - teraz tego czasu nie ma i tonący brzytwy się chwyta a spółki z takimi newsami notują kosmiczne wzrosty).

 

Święta racja , to nawet jest karalne . Leczenie bez uprawnień jest w tym kraju karalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Covin-19 ma następne częstotliwości: 9918, 760.9, 619.9, 608.7, 464.9, 456.5, 309.9, 304.4, 155, 774.8, 1217.5, 9740, 4959, 4870, 2479.5, 2435, 1394.7, 1369.6, 1239.7, 152.2 Hz.

Mam audio wersję tego rezonansu oraz rezonansu grupy grypy około 600 częstotliwości. Czyli audio plik z tymi częstotliwościami, wystarczy go odtwarzać cały czas a żaden wirus nie wytrzyma takiej kakofonii:) Niebawem powstanie wersja podprogowa czyli taka co się da słuchać z przyjemnością. Nie mogę przesłać tego pliku bo dużo warzy a ja mam ograniczony internet. Proszę zainstalować w telefonie albo komputerze komunikator Telegram, wpisać znajdź grupę https://t.me/zapperpl tam będę udostępniał różne nagrania.

p.s: na bezrybiu i rak ryba:)

Edytowane przez pkorol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Covin-19 ma następne częstotliwości: 9918, 760.9, 619.9, 608.7, 464.9, 456.5, 309.9, 304.4, 155, 774.8, 1217.5, 9740, 4959, 4870, 2479.5, 2435, 1394.7, 1369.6, 1239.7, 152.2 Hz.

Mam audio wersję tego rezonansu oraz rezonansu grupy grypy około 600 częstotliwości. Czyli audio plik z tymi częstotliwościami, wystarczy go odtwarzać cały czas a żaden wirus nie wytrzyma takiej kakofonii:) Niebawem powstanie wersja podprogowa czyli taka co się da słuchać z przyjemnością. Nie mogę przesłać tego pliku bo dużo warzy a ja mam ograniczony internet. Proszę zainstalować w telefonie albo komputerze komunikator Telegram, wpisać znajdź grupę "Zapper" tam będę udostępniał różne nagrania.

p.s: na bezrybiu i rak ryba:)

 

Wiesz o tym że te forum czyta spora cześć naszego kraju, żerowanie na ludzkim nieszczęściu czy to z pobudek finansowych czy żeby zaistnieć jest nie etyczne. W dodatku udzielanie porad medycznych bez uprawnień tak jak pisałem wcześniej jest karalne . Mam nadzieję że administrator szybko usunie kontrowersyjne posty i zawiadomi prokuraturę bo zwyczajne zwracanie uwagi nie działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli istnieje jakaś inna interpretacja? Robisz zarzuty że ludzie zarabiają na epidemii. O co konkretnie chodzi?

 

o to, że czym innym jest normalne zarabianie jak np sprzedaż maseczek do szpitali po 0,18zł, a czym innym sprzedaż tych samych maseczek po 5 zł do szpitali bo jest na nie zapotrzebowanie(o takich cenach mówił jeden z lekarzy). Koszty produkcji się nie zwiększyły, tylko ludzka pazerność i widmo zysku na ludzkim nieszczęściu :rolleyes: dlatego ceny poszybowały.

 

 

Maseczki na alledrogo kosztowały kilka zł, po pojawieniu się Covid'a w Polsce ceny poszybowały do z tego co widziałem do nawet 100zł i dlatego rząd zakazał handlu takimi rzeczami. Koszty produkcji maseczek nie wzrosły bo ktoś te maseczki już miał na stanie magazynowym .

 

Tak samo z innymi środkami do higieny...

 

 

Polski płyn dezynfekcyjny Orlenu z tego co mo gdzieś mignęło kosztuje 90zł/5L czy to dużo czy mało nie wiem, niby mało ,ale koszty produkcji pewnie są śmieszne...

 

 

o, znalazłem na szybko jakiś komentarz

Orlen wyprodukował płyn na bazie etanol który kupił bez akcyzy. Kosz etanolu za litr wynosi ca 4 zł.Więcej niż połowę w składzie płynu do dezynfekcji stanowi etanol bo musi być minimum stężenie 60 % aby płyn dezynfekował. Proszę sobie policzyć ile na nas zarabia Orlen.

 

 

Naprawdę nie widzicie z Kaizenem różnicy :confused:

Edytowane przez cuuube
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę nie widzicie z Kaizenem różnicy :confused:

 

Wiesz ile kosztuje produkcja mikroprocesora? To przecież trochę taniego krzemu.

Na czym polega różnica, że na procesorze wielokrotna przebitka jest moralna, a na maseczce nie?

 

Komuniści regulowali ceny - i dlatego ten system upadł. Chociaż... Czy oby na pewno upadł?

 

Potrafisz produkować maseczki, płyn do dezynfekcji, procesory - produkuj. I sprzedawaj po tyle, po ile chce ktoś kupić. Jedyne, o co państwo powinno zadbać to o warunki konkurencji - żeby nie powstał monopol czy oligopol. Bo wtedy ceny przestają być rynkowe a brak konkurencji hamuje postęp i optymalizację kosztów.

Edytowane przez Kaizen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze słyszę

 

Zakazali sprzedaży w 1 litrowych opakowaniach.

Można czasem gdzieś dostać ze starych zapasów.

Cenę litra znasz...

100ml + kwasek cytrynowy na Allegro 99 zł kosztuje.

20 litrów w każdej chemicznej hurtowni dostaniesz.

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli istnieje jakaś inna interpretacja? Robisz zarzuty że ludzie zarabiają na epidemii. O co konkretnie chodzi?

 

To lekarze mają mieć wyrzuty sumienia, że zarabiają na życie pomagając ludziom w nieszczęściu? Farmaceuci? Ratownicy medyczni? Strażacy straży pożarnej też? Powinni pracować za darmo i umierać z głodu?

Macie poniżej odpowiedź

o to, że czym innym jest normalne zarabianie jak np sprzedaż maseczek do szpitali po 0,18zł, a czym innym sprzedaż tych samych maseczek po 5 zł do szpitali bo jest na nie zapotrzebowanie(o takich cenach mówił jeden z lekarzy). Koszty produkcji się nie zwiększyły, tylko ludzka pazerność i widmo zysku na ludzkim nieszczęściu :rolleyes: dlatego ceny poszybowały.

 

Maseczki na alledrogo kosztowały kilka zł, po pojawieniu się Covid'a w Polsce ceny poszybowały do z tego co widziałem do nawet 100zł i dlatego rząd zakazał handlu takimi rzeczami. Koszty produkcji maseczek nie wzrosły bo ktoś te maseczki już miał na stanie magazynowym .

 

Tak samo z innymi środkami do higieny...

 

 

Polski płyn dezynfekcyjny Orlenu z tego co mo gdzieś mignęło kosztuje 90zł/5L czy to dużo czy mało nie wiem, niby mało ,ale koszty produkcji pewnie są śmieszne...

 

 

o, znalazłem na szybko jakiś komentarz

 

Naprawdę nie widzicie z Kaizenem różnicy :confused:

 

Kaizen udajesz, że nie rozumiesz o czym piszę czy jednak masz problemy z logiką?

Porównujesz ludzi żerujących na pandemii z lekarzami, pielęgniarzami ratownikami... ?

Nie rozumiesz prostych zdań?

Edytowane przez d7d
edycja cytowanego tekstu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakazali sprzedaży w 1 litrowych opakowaniach.

Można czasem gdzieś dostać ze starych zapasów.

Cenę litra znasz...

100ml + kwasek cytrynowy na Allegro 99 zł kosztuje.

20 litrów w każdej chemicznej hurtowni dostaniesz.

 

Adam M.

 

Podaj podstawę prawną . U mnie 100g zarejestrowanego środka który wystarcza na 5 - 10 litrów gotowego do dezynfekcji roztworu 15 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...