Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Chiński "tajemniczy wirus", kto na tym zarobi? =JA!


pkorol

Recommended Posts

DOKŁADNIE - TAK!!!

Czego nie rozumiesz?

Zerwano więzi rodzinne, sąsiedzkie.... przyjacielskie.

Takie są skutki globalizacji i SOCJALIZMU!

Kiedyś rodzina z drugiego końca kraju na łbie by stanęła aby pomóc.

To samo - sąsiedzi czy przyjaciele.

(Masz jeszcze jakich przyjaciół? Masz na kogo liczyć?)

Teraz wszystkim UBEZPIECZENIE wystarcza...

No, jak działa...

CZEGO NIE ROZUMIESZ?!

 

Adam M.

Jak zwykle bajki rozpowiadasz.

Mówiłem o przypadku obcego człowieka. Człowiek człowiekowi pomaga, często bezinteresownie.

Ale to nie pasuje do twoich wizji i teorii.

 

Powinieneś do swojej sygnaturki informacją na jakich zasadach "pomagasz".

Pytasz się czy delikwent ma ubezpieczenie na koszty "pomocy"?

Taki żart ale pasuje do twoich wizji.

Ja mam inne zasady. Moi bliscy i sąsiedzi też nie spełniają twoich czarnych i bezlitosnych wizji.

Sorry, masz pecha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 287
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Kaizen akurat z tym płynem i jego ceną to się nie zgodzę bo jeśli ma go zapewnić państwowa firma, cel jest totalnie nadrzędny decydujący o sprawach bezpieczeństwa obywateli, państwa itepe itede, to tutaj prawo podaży i popytu nie powinno być najważniejsze. Państwowa firma ma teraz psi obowiązek zapewnić taki płyn za cenę kosztów lub trochę więcej.

 

A prezio i tak wie, ze jak bez zysku puści, straci - to go wypier... no, wiesz!

A on nadal chce być prezio, bo kasa dobra...

Mało to firm w tym państwie? Akurat ON musi?

Żeby zdechł ten koronowny wirus!

Same kłopoty z nim...

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A prezio i tak wie, ze jak bez zysku puści, straci - to go wypier... no, wiesz!

A on nadal chce być prezio, bo kasa dobra...

Mało to firm w tym państwie? Akurat ON musi?

Żeby zdechł ten koronowny wirus!

Same kłopoty z nim...

 

Adam M.

 

Co ty znów pierdolisz...

 

Rozkręcenie afery w internentach wokół tego pięciolitrowego płynu to już szczyt debilizmu. Jednym słowem : pisowski płyn do odkażania rąk!

 

Że też zwolennicy wolnych sądów nie brzydzą się tankować pisowskiej benzyny na stacjach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle bajki rozpowiadasz.

Mówiłem o przypadku obcego człowieka. Człowiek człowiekowi pomaga, często bezinteresownie.

Ale to nie pasuje do twoich wizji i teorii.

 

Powinieneś do swojej sygnaturki informacją na jakich zasadach "pomagasz".

Pytasz się czy delikwent ma ubezpieczenie na koszty "pomocy"?

Taki żart ale pasuje do twoich wizji.

Ja mam inne zasady. Moi bliscy i sąsiedzi też nie spełniają twoich czarnych i bezlitosnych wizji.

Sorry, masz pecha.

 

Nie mam pecha!

Mam rodzinę i dobrych sąsiadów.

A i przyjaciół, niektórych rozsianych po całym swiecie.

Nie ja czarne wizje roztaczam - a TY!!!

 

Dla mnie obcy jest OBCY.

Jak mogę - pomogę nawet obcemu.

Jesteś wierzacy?

TO NIEJEST ON OBCY DLA CIEBIE!!!

Czego nie zrozumiałes jak w koścółku gadali?

Znak pokoju to taki pusty gest?

NIE JEST TWOIM BRATEM W WIERZE?

Bo moim - NIE JEST, co sytuacji nie zmienia, bo zdarzało się obcym pomagać!

 

Myśl i nie grzesz!

Jak jesteś wierzacy to masz wokół BRACI W WIERZE!!!

Nie - obcych.

 

To ja mam jakby co - obcych wokół.

 

Fajny z Ciebie chreścijanin!

Wygląda na to, że ja lepiej od Ciebie znam treść TWOICH świętych ksiąg...

Smutne to...

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"kupuj 5l baniak na Orlenie" - niestety nie ma tych baniaków na Orlenie.

 

O której godzinie sprawdziłeś i na której konkretnie stacji?

Pisz reklamację, jak tu kłamią:

https://polskatimes.pl/koronawirus-pkn-orlen-plyn-dezynfekcyjny-w-sprzedazy-jaka-cena-plyn-dezynfekcyjny-orlen-cena-1503/ar/c1-14857579

 

Ja się z domu nie ruszam, nie sprawdzałem. Mam ozonator, zapas nadwęglanu sodu, sody kaustycznej, octu, fipronilu, permetryny, żarcia dla siebie, kota i psa. Nawet papieru toaletowego, brewkitów i innych przydatnych rzeczy. Żelu akurat nie mam - ale mam alternatywy z których i tak niewiele korzystam siedząc w domu.

 

Jest sobie człowiek w gwałtownej potrzebie np. udania się do szpitala w celu ratowania życia.

I znajduje innego człowieka który go do tego szpitala zawiezie bo ma czas i samochód. Innego człowieka w pobliżu nie ma.

 

Jest człowiek, który ma zgodne geny - mam go utłuc, bo chce milion złotych za nerkę której potrzebuje moja żona, a miliona nie mam? Bo oferuje cenę, Twoim zdaniem, niemoralną? Jego towar, jego cena. Mogę negocjować, mogę mieć o niej swoje zdanie - jego wyrażenie może mieć skutek jak wyrażenie takiej opinii przez Krostofa w Frozen względem cen Bacy. Takie prawo Bac... tfu, sprzedającego, że wycenia swój towar/usługę. Prawo klienta to zaakcpetować/negocjować.

 

W myśl zasad Kaizen, firma Adamed powinna podnieść cenę swojego leku 100 krotnie a może 1000 krotnie albo jeszcze więcej.

Tego oczekują akcjonariusze.

 

Jak ma bezkonkurencyjny, jedyny w swoim rodzaju towar na który są chętni po takiej cenie - jak najbardziej. Inaczej, będąc udziałowcem/akcjonariuszem oskarżyłbym zarząd o działanie na szkodę spółki.

 

Kaizen akurat z tym płynem i jego ceną to się nie zgodzę bo jeśli ma go zapewnić państwowa firma

 

Orlen nie jest spółką państwową. Jest spółką o różnym akcjonariacie, notowaną na giełdzie. 59.39% to są drobni ciułacze (poniżej 5% udziałów i nie muszą się ujawniać). Nie może działać jedynie w interesie jednego z akcjonariuszy (nawet największego). Akurat w tym przypadku Skarb Państwa ma zaledwie 27.52% udziałów.

Edytowane przez Kaizen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pecha!

Masz pecha, że tak o innych myślisz.

To twój problem. Nie ma tematu.

 

Ile % / jakie stężenie / koncentrację ma mieć ten płyn do odkażania?

Dałeś kilkanaście postów wymijających i ZERO konkretnej odpowiedzi.

Cały TY :)

Może jednak nie posiadasz tej wiedzy którą się powszechnie chwalisz??

Oczywiście, mam na myśli tylko ten płyn do odkażania.

A może swojej wiedzy nie będziesz "sprzedawał" za darmo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O której godzinie sprawdziłeś i na której konkretnie stacji?

Pisz reklamację, jak tu kłamią:

https://polskatimes.pl/koronawirus-pkn-orlen-plyn-dezynfekcyjny-w-sprzedazy-jaka-cena-plyn-dezynfekcyjny-orlen-cena-1503/ar/c1-14857579

 

Ja się z domu nie ruszam, nie sprawdzałem. Mam ozonator, zapas nadwęglanu sodu, sody kaustycznej, octu, fipronilu, permetryny, żarcia dla siebie, kota i psa. Nawet papieru toaletowego, brewkitów i innych przydatnych rzeczy. Żelu akurat nie mam - ale mam alternatywy z których i tak niewiele korzystam siedząc w domu.

 

 

 

Jest człowiek, który ma zgodne geny - mam go utłuc, bo chce milion złotych za nerkę której potrzebuje moja żona, a miliona nie mam? Bo oferuje cenę, Twoim zdaniem, niemoralną? Jego towar, jego cena. Mogę negocjować, mogę mieć o niej swoje zdanie - jego wyrażenie może mieć skutek jak wyrażenie takiej opinii przez Krostofa w Frozen względem cen Bacy. Takie prawo Bac... tfu, sprzedającego, że wycenia swój towar/usługę. Prawo klienta to zaakcpetować/negocjować.

 

 

 

Jak ma bezkonkurencyjny, jedyny w swoim rodzaju towar na który są chętni po takiej cenie - jak najbardziej. Inaczej, będąc udziałowcem/akcjonariuszem oskarżyłbym zarząd o działanie na szkodę spółki.

 

 

 

Orlen nie jest spółką państwową. Jest spółką o różnym akcjonariacie, notowaną na giełdzie. 59.39% to są drobni ciułacze (poniżej 5% udziałów i nie muszą się ujawniać). Nie może działać jedynie w interesie jednego z akcjonariuszy (nawet największego). Akurat w tym przypadku Skarb Państwa ma zaledwie 27.52% udziałów.

 

1. Nie byłeś i nie kupiłeś. Osobiście nic nie sprawdziłeś :)

Więc twój wpisz jest tylko życzeniowy by pasował do twojej teorii.

Posługujesz się wygodnym Tobie linkiem w którym jest podane

Na stacjach paliw PKN Orlen w sprzedaży już pojawia się płyn do dezynfekcji rąk o działaniu wirusobójczym.

Na twój lin przesyła inny link "jest już"

https://www.wiadomoscihandlowe.pl/artykuly/jest-juz-plyn-dezynfekujacy-od-orlenu-95-zl-za-baniak-srodka-odkazajacego,61761

- Ze względu na ogromny popyt na rynkach światowych, obserwujemy znaczący wzrost cen surowców do produkcji płynu - tak rzeczniczka Orlenu tłumaczy cenę, która niektórym wydaje się wygórowana.

Co wzrosło ? koszt etanolu? :D

Komentarze do "kupowania płynu"

3 stacje i na żadnej nie ma?

 

Już nie ma.....

 

Kłamstwo. Płynu nie ma.. Byłem na 9 stacja Orlenu, wróciłem przed chwilą. Płynu nie ma i nawet nie wiedzą kiedy dostaną.

 

Cena ok, ale byłem w Łodzi na 8 Orlenach nigdzie nie ma ani jednego...

Komentarz

Państwo w dobie pandemii, dbając o swoich obywateli powinno takie preparaty rozpowszechniać po kosztach, a nie na nich zarabiać.

 

Etanol, który stanowi 70% kupili za 4 zł za litr. Reszta to woda i troszkę tanich dodatków. Opakowanie - max 5 zł. Czyli całkowity koszt wytworzenia to max. 35 zł. 95 zł - 23%VATu to 77 zł. Czyli zarabiają ponad 40 zł na bańce !

Pojedź i kup i zeskanuj paragon. :D

 

2. Przykład z nerką jest bardzo kiepski a dokładniej bardzo głupi i zupełnie nie pasujący do problemu żerowania na cenach środków do higieny i środków do dezynfekcji.

Tłumaczyć nie będę bo każdy normalni i rozumny człowiek to rozumie tylko nie Ty.

 

3. Handel organami jest niedozwolony i jest nieetyczny.

Może dla Ciebie jest to etyczny biznes.

 

4. Może przykładowa sytuacja z przeszczepem:

Ktoś czeka na nerkę, serce lub inny organ...

Ale znajduje się inny człowiek do którego tez pasuje ten organ...

Ma więcej kasy i "przekonuje: decydenta i awansuje z któregoś miejsca w kolejce na pierwsze miejsce.

Nie musi nikomu dawać łapówki.

Wystarczy że powoła fundację dla tego szpitala.

Kasa jest najważniejsza.

Taki jest tok twojego biznesowego rozumowania. Prawo popytu i podaży.

Może masz rację i jesteś realistą i właśnie tak się w życiu dzieje.

 

5. Adamed - jest coś takiego jak przyzwoitość kupiecka i solidarność (zwłaszcza w nieszczęściu i kataklizmie, w pandemii / epidemii).

Widocznie te cechy są Tobie tez obce.

 

6. Orlen S.A. dowiedz się więcej. Sił nie starczyło na zgłębienie akcjonariatu czy masz braki w tym zakresie?

"Nie masz wiedzy to się nie wypowiadaj." :D

Wskazówka -> Procentowy udział w ogólnej liczbie głosów 27,52% niekoniecznie przekłada się na procentowy udział w ogólnej liczbie głosów na NWZ.

Skarb Państwa decyduje kto i co robi w Orlenie ale to nie pasuje do twojej teorii więc taka prawdę pomijasz i przedstawiasz swoją "prawdę".

Polski Koncern Naftowy ORLEN S.A. jest spółką z udziałem Skarbu Państwa.

Udział Skarbu Państwa wynosi 27,521090%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nie byłeś i nie kupiłeś. Osobiście nic nie sprawdziłeś :)

 

Odpowiesz na pytanie, na której stacji nie było?

 

 

14 marca 2020, 17:02

Czemu na mój link, z 15 marca w którym napisano "Pierwsze partie płynu do dezynfekcji o działaniu wirusobójczym produkcji PKN Orlen trafiły do sprzedaży na stacje paliw." odpowiadasz starszym wpisem?

 

 

Pojedź i kup i zeskanuj paragon. :D

 

A Ty masz jakiś dowód na potwierdzenie stwierdzenia:

 

niestety nie ma tych baniaków na Orlenie.

?

 

Ma więcej kasy i "przekonuje: decydenta i awansuje z któregoś miejsca w kolejce na pierwsze miejsce.

Nie musi nikomu dawać łapówki.

 

Nigdy nie zrzucałeś się na przeszczep? Czy inną operację? Ja wielokrotnie. Jakoś nikt do mnie nie zapukał z kajdankami.

Nic mi nie wiadomo, aby te pieniądze szły na łapówkę. To chyba Twój świat tak działa (Twoim zdaniem etycznie?).

 

5. Adamed - jest coś takiego jak przyzwoitość kupiecka i solidarność (zwłaszcza w nieszczęściu i kataklizmie, w pandemii / epidemii).

Widocznie te cechy są Tobie tez obce.

 

To jakim prawem koncerny farmacejtyczne i producenci sprzętu nie bankrutują? Powinni, jak rozumiem, rozdawać towar za darmo? Tylko skąd wzięliby inwestorów? Chyba mylisz fundacje z producentami.

 

Wskazówka -> Procentowy udział w ogólnej liczbie głosów 27,52% niekoniecznie przekłada się na procentowy udział w ogólnej liczbie głosów na NWZ..

 

Czemu akurat w nadzwyczajnym?

Akurat w Orlenie w każdym zgromadzeniu przekłada się - nie ma akcji uprzywilejowanych:

attachment.php?attachmentid=441859

"Nie masz wiedzy to się nie wypowiadaj."

 

Skarb Państwa decyduje kto i co robi w Orlenie ale to nie pasuje do twojej teorii więc taka prawdę pomijasz i przedstawiasz swoją "prawdę".

 

Niestety, decyduje przez rozbicie akcjonariatu. Może kiedyś drobni ciułacze się zaktywizują i to się zmieni - jak zamiast kilku kilkadziesiąt procent z "nieobecnej większości" się pojawi i zagłosuje na walnym i jeszcze nie da się wykiwać proceduralnym wyjadaczom.

I uważasz, że to moralnie słuszne, że działalnością komercyjną zajmują się firmy zarządzane ludźmi z nadania politycznego? Ja uważam to za niemoralne, nieefektywne i szkodliwe dla konsumentów i akcjonariuszy/udziałowców.

Orlen.jpg

Edytowane przez Kaizen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz pecha, że tak o innych myślisz.

To twój problem. Nie ma tematu.

 

Ile % / jakie stężenie / koncentrację ma mieć ten płyn do odkażania?

Dałeś kilkanaście postów wymijających i ZERO konkretnej odpowiedzi.

Cały TY :)

Może jednak nie posiadasz tej wiedzy którą się powszechnie chwalisz??

Oczywiście, mam na myśli tylko ten płyn do odkażania.

A może swojej wiedzy nie będziesz "sprzedawał" za darmo?

 

Pytek jesteś ale szukać nie umiesz.

Dostałeś informację o ClO2.

Google Ci padło?

Ja dobieram stężenia do konkretnych potrzeb a Ty rób co chcesz.

Kup gotowca z instrukcją.

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiesz na pytanie, na której stacji nie było?

...

Czemu akurat w nadzwyczajnym?

Akurat w Orlenie w każdym zgromadzeniu przekłada się - nie ma akcji uprzywilejowanych:

 

1. Podałem wypowiedzi tych którzy pojechali i nie mogli kupić bo nie było płynu.

Ty nie pojechałeś ale twierdzisz że płyn był i jest to kupienia.

2.

Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie (NWZ) akcjonariuszy PKN Orlen wybrało w czwartek na przewodniczącego rady nadzorczej Wojciecha Jasińskiego, prezesa tej spółki w latach 2015-18. Jego kandydaturę zgłosił Skarb Państwa.

Także na wniosek Skarbu Państwa z rady nadzorczej PKN Orlen odwołano Małgorzatę Niezgodę. Do rady powołano zgłoszonego przez Skarb Państwa Dominika Kaczmarskiego z Ministerstwa Aktywów Państwowych.

 

W trakcie czwartkowych obrad NWZ PKN Orlen, jeszcze przed zmianami w składzie rady nadzorczej, na wniosek Skarbu Państwa akcjonariusze płockiego koncernu zdecydowali, że rada nadzorcza będzie liczyła tam, jak dotychczas 10 osób – to maksymalna liczba członków rady, zgodnie ze statutem spółki.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Wojciech_Jasi%C5%84ski_(polityk)

https://www.energetyka24.com/oze/nwz-pkn-orlen-wybralo-wojciecha-jasinskiego-na-szefa-rady-nadzorczej

3. Dlaczego w NWZ? A dlaczego nie w NWZ?

Ważne jest kto decyduje i kiedy. Tyle chyba wiesz.

4. Masz jeszcze jakieś wątpliwości do do PKN ORLEN S.A. jako spółki z udziałem Skarbu Państwa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytek jesteś ale szukać nie umiesz.

Dostałeś informację o ClO2.

Google Ci padło?

Ja dobieram stężenia do konkretnych potrzeb a Ty rób co chcesz.

Kup gotowca z instrukcją.

 

Adam M.

 

Zero konkretnej odpowiedzi. Jeżeli mówisz, że masz i wiesz jak to zrobić to podaj proporcji użyteczne dla innych.

Przecież jesteś NAJ... no wiesz. :)

 

Co do Google - tam są różne informacje, prawdziwe i fałszywe.

Do Ciebie maiłbym większe zaufanie niż do niesprawdzonych informacji w Google.

Wsadzę łapy do roztworu i zostaną same kości albo kości też nie zostaną lub środek nie będzie skutecznie "czyścił"

I do kogo wtedy zgłoszę się z reklamacją? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Podałem wypowiedzi tych którzy pojechali i nie mogli kupić bo nie było płynu.

 

Starsze, niż Twoja wypowiedź. Że wcześniej nie było to oczywiste.

 

4. Masz jeszcze jakieś wątpliwości do do PKN ORLEN S.A. jako spółki z udziałem Skarbu Państwa ?

 

Czyli "z udziałem" oznacza, że jest spółką skarbu państwa? To w takim razie z moim udziałem będzie moją spółką? I ma realizować moje interesy (sprzeczne, z interesem spółki i innych akcjonariuszy), a nie np. 59% innych właścicieli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pisałem że jest Spółka Skarbu Państwa tylko z udziałem SP.

Czy to wiele zmienia skoro SP rządzi w spółce?

Przedstawiasz swoje przemyślenia na temat spółek z udziałem większym lub mniejszym serio czy tylko dla jaj ?

 

Płyn - Wcześniej nie było a powinno być. Od tego jest Państwo aby środki dezynfekujące były dostępne.

Czy na stacja Orlen czy na innych lub w sklepach , drogeriach.

Zwłaszcza w sytuacji przewidywanej pandemii.

Czyli produkcja powinna być w lutym a nie w połowie marca.

Rozumiem, że twoja wiedza na temat dostępności płynu na stacjach Orlen opiera się na informacjach internetowych ? :D

Za 5-litrowe opakowanie płynu do dezynfekcji rąk na stacjach Orlen trzeba zapłacić 95 zł. Cześć internautów podkreśla, że to wysoka cena jak na produkt pierwszej potrzeby i produkowany przez państwowy koncern.

- Cena została skalkulowana znacznie poniżej średniej rynkowej - podkreśliła Joanna Zakrzewska z Orlenu w rozmowie z portalem Money.pl.

i

"Uruchomiliśmy drugą linię produkcyjną płynu do dezynfekcji rąk. Pozwoli to na wyprodukowanie płynów o pojemności 1 litra w cenie detalicznej 15 zł. Do końca tego tygodnia będzie on dostępny na wszystkich stacjach @PKN_ORLEN w Polsce" - napisał w poniedziałek na Twitterze prezes Obajtek.

95 zł / 5 l = 19 zł za 1 litr.

W mniejszym opakowaniu 15 zł za 1 litr.

Może mają różne składy i dlatego mają różne i nieproporcjonalne ceny "rynkowe" za 1 litr? :D

A może mają mentalność - kierujemy się jak największym zyskiem a w poniedziałek przychodzi otrzeźwienie i zmiana ceny?

Bo w internecie huczy że zarabiają na nieszczęściu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pisałem że jest Spółka Skarbu Państwa tylko z udziałem SP.

 

Jakbyś się nauczył ciąć cytaty i odpowiednio odpowiadać, to może bym to inaczej zinterpretował. Ale jak interpretować taką odpowiedź na moje stwierdzenie:

 

Orlen nie jest spółką państwową. Jest spółką o różnym akcjonariacie, notowaną na giełdzie. 59.39% to są drobni ciułacze (poniżej 5% udziałów i nie muszą się ujawniać). Nie może działać jedynie w interesie jednego z akcjonariuszy (nawet największego). Akurat w tym przypadku Skarb Państwa ma zaledwie 27.52% udziałów.

 

6. Orlen S.A. dowiedz się więcej. Sił nie starczyło na zgłębienie akcjonariatu czy masz braki w tym zakresie?

"Nie masz wiedzy to się nie wypowiadaj." :D

 

jak nie kwestionowanie mojego stwierdzenia, że Orlen nie jest spółką państwową? Tak, cytat przycięty właśnie po to, żeby pokazać do czego się odnosiłem ja (i Ty też).

 

Czy to wiele zmienia skoro SP rządzi w spółce?

 

Oczywiście. Bo zarząd spółki ma obowiązek (zarówno prawny jak i moralny) działać dla dobra spółki, a nie dla interesu państwa czy partii. Podejmując działania na szkodę spółki odpowiada z art. 296 KK.

 

 

Płyn - Wcześniej nie było a powinno być. Od tego jest Państwo aby środki dezynfekujące były dostępne.

 

Chyba Ci się ustroje pomyliły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W spółce liczy się kto ma decydujący głos czyli kto rządzi.

A w PKN ORLEN S.A. rządzi Skarb Państwa.

 

Zarząd spółki PKN Orlen został wybrany przez Skarb Państwa i reprezentuje interesy wszystkich akcjonariuszy ze szczególnym uwzględnieniem głównego akcjonariusza.

To chyba jest normalne i logiczne?

 

Ustroje mi się nie pomyliły.

To w naszym (Polaków) interesie i w interesie państwa polskiego jest aby był powszechnie dostępny płyn do odkażania.

Więc to szeroko rozumiane "państwo", w tym spółki ze znaczącym udziałem SP, powinny o to zadbać.

Jeżeli Ty tego nie rozumiesz to nie będę tego komentował bo szkoda czasu na tłumaczenie podstawowych spraw.

I tak tego nie przyjmiesz do wiadomości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...