Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Rozliczenie prosumenta z tauronem


meczesiu

Recommended Posts

Ja po założeniu instalacji w lutym zeszłego roku pierwszą fakturę zaliczkową otrzymałem z końcem czerwca. Później dostałem dopiero fakturę rozliczeniową za cały rok w lutym tego roku. Także trzeba czekać.

 

To być może w maju lub czerwcu coś dostanę , tylko dlaczego my zawsze co do dnia musimy zgłaszać opłacać a inni mogą rok milczeć , ile ci kazali płacić te szacunkowe ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 190
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

To być może w maju lub czerwcu coś dostanę , tylko dlaczego my zawsze co do dnia musimy zgłaszać opłacać a inni mogą rok milczeć , ile ci kazali płacić te szacunkowe ?

 

Wychodziły jakieś grube setki. Za rok miało wyjść według nich koło 4500zł. Napisałem, że ktoś ich opuścił i że mają zmienić na zerowe zużycie energii. Później płaciłem po kilkanaście PLN co 2 miesiące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychodziły jakieś grube setki. Za rok miało wyjść według nich koło 4500zł. Napisałem, że ktoś ich opuścił i że mają zmienić na zerowe zużycie energii. Później płaciłem po kilkanaście PLN co 2 miesiące.

 

Też tam pojadę i chcę od siebie płacić stale po 250 zł co miesiąc bo tyle nie boli ai rozczarowania nie powinno być dużego , mam 8kwp i pompa która dobowo nie przekracza 25kwh w największe mrozy a takie dni to średni 12kwh z cwu reszta to niespecjalnie duże pobory bo cały dzień wszyscy w pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To na jaką umowę przejść, by było najtaniej?

Mam prosument komfort.

Wcześniej było tanio.

Teraz, coś się pewnie zmieniło, że mnie dymają.

Dodatkowo mam g12W, gdzie w 2 taryfie, mam na styk.

Pozostaje jeszcze rozliczenie.

Jak się nazywa?

Rzeczywiste?

Dziękuję za podpowiedzi.

Trzeba walczyć z ich patologią.

Mamy pewne prawa przyznane, a ZE je naciąga dla własnych interesów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...