Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Tymczasowe "schody" na piętro


Jeremies

Recommended Posts

Czy macie jakiś sprawdzony patent na "schody" z parteru na piętro. Najłatwiej byłoby zamontować schody ale wiadomo, że na etapie urządzania domu są ważniejsze wydatki. Drabina jest OK ale dla dorosłych, zaprawionych w tym temacie. Gorzej jeśli chodzi o dzieci - 9-latek będzie miał problem aby wejść i zejść po drabinie. Jakie tymczasowe rozwiązanie (jeśli takowe w ogóle jest) polecacie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy macie jakiś sprawdzony patent na "schody" z parteru na piętro. Najłatwiej byłoby zamontować schody ale wiadomo, że na etapie urządzania domu są ważniejsze wydatki. Drabina jest OK ale dla dorosłych, zaprawionych w tym temacie. Gorzej jeśli chodzi o dzieci - 9-latek będzie miał problem aby wejść i zejść po drabinie. Jakie tymczasowe rozwiązanie (jeśli takowe w ogóle jest) polecacie?

 

o ja prdl...

 

możesz linę rzucać i się podciągać...

 

kur...mieszkać bez schodów i rozważać jakieś drabiny czy temu podobne ? normalny jesteś ? dzieci w domu w dodatku ? co może być ważniejszego od schodów przecież to podstawa już na etapie stanu surowego

Edytowane przez Janekk1234
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co może być ważniejszego od schodów przecież to podstawa już na etapie stanu surowego

 

Dużo rzeczy może być ważniejszych od schodów. Nie każdy ma od razu kasiutrę na wszystko.

Tymczasowe schody, własnoręcznie sklecone z tartacznej deski (jakieś 600 zł i dzień pracy), sa lepszym pomysłem, niż betonowe na etapie stanu surowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ja prdl...

 

możesz linę rzucać i się podciągać...

 

 

Zostawiam bez komentarza.

 

Dużo rzeczy może być ważniejszych od schodów. Nie każdy ma od razu kasiutrę na wszystko.

Tymczasowe schody, własnoręcznie sklecone z tartacznej deski (jakieś 600 zł i dzień pracy), sa lepszym pomysłem, niż betonowe na etapie stanu surowego.

 

Prawdopodobnie stanie na schodach młynarskich, jako tymczasowe powinny się sprawdzić a jak będzie gotówka to zamontuje się właściwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...