Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Pozwolenie na budowę - zjazd droga powiatowa - wewnętrzna, koszt, inwestor?? Problem


Recommended Posts

Witam.

Chciałem szybko uzyskać pozwolenie na budowę hali magazynowej, zacząłem od warunków zabudowy, no i się zaczęło:

Gmina ok,

zarząd dróg powiatowych - uzgodnienia które komplikują wszystko (przebudowa zjazdu)

 

Co robić bo mam problem, czasu brak, kasy tez na to nie przewidziałem, czy można to jakoś przesunąć w czasie uzyskać inne uzgodnienia?

Na gminie mi powiedzieli że to droga wewnętrzna ( ich własność gminy) ale nie mają w planach robić przebudowy zjazdu, nie leży to w ich interesie.

 

w załączniku pismo z zarządu dróg oraz plan sytuacyjny (obecny zjazd niebieska linia - 7m)

 

mam już tylko 5 dni na reakcję, jakieś propozycje?

Edytowane przez teodor2424
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. To samo mowilem na gminie ze dlaczego mam ingerować w wasza działkę. Oni na to że mogą to wpisać tak jak napisał ZDP w Warunki i wtedy będę musiał się do tego dostosować. Oni mogą jedynie na czas przebudowy dać mi użytkowanie tymczasowe ich terenu. To jakaś parodia, mam wyłożyć kasę robić projekty i pracę na nie swojej ziemi żeby oni nie musieli. No kurna jak to obejść, żeby zrobić a się nie narobić i nie płacić?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle tylko że tam jest istniejący zjazd, do domów i działek dalszych a ja mam go poprawiać na własną rękę?

Mi taki obecny zjazd wystarczy nie bada tam jeździły ciężkie pojazdy. Z drugiej strony ja tylko sąsiaduje z pasem drogowy drogi powiatowej 1 punktem granicznym a nie żadnym odcinkiem na którym miałbym robić zjazd na własną działkę. Mój wjazd będzie z drogi wewnętrznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...