Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

KORONAWIRUS - przydatne informacje, walka z mitami i plotkami


d7d

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 17,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • kulibob

    2233

  • d7d

    1885

  • fotohobby

    1552

  • Kaizen

    980

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Zdaje się, ze nie tylko na wirusach i szczepionkach się nie znasz!

Na tym, jak się rodzą dzieci - też się nie znasz.

(nie piszę o tym - czy wiesz jak się je robi, bo jakieś masz)

Na porodówce młotka się nie uzywa!

:lol:

:lol:

:lol:

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://wolnemedia.net/nadchodzi-epidemia-raka-z-winy-szczepionek/

 

To na szybkie oczyszczenie układu pokarmowego u kłutych. Obejrzą przeczytają i oczyszczą cały układ. Darmo kłujki się brało teraz rezonans czy testy posiewowe pełnopłatne . Wczesna chemia pełne wyleczenie bez interwencji skalpelem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie ty w PL masz lockdown i zamordyzm ?

 

dziabnij się dłutem w udo z perforacją tętnicy i jedź na SOR bez certyfikatu/paszportu/frajerstwa, przez zamordyzm medyków na wieniec ściepa będzie na forum najpierw test i wynik potem- do kilku godzin leczenie. A człowiek tylko 5 litrów krwi ma statystycznie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziabnij się dłutem w udo z perforacją tętnicy i jedź na SOR bez certyfikatu/paszportu/frajerstwa, przez zamordyzm medyków na wieniec ściepa będzie na forum najpierw test i wynik potem- do kilku godzin leczenie. A człowiek tylko 5 litrów krwi ma statystycznie .

 

Nie widzę sensu w takim postępowaniu. Skoro to proponujesz tzn że jakiś foljarz tak zrobił podaj link

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

macie tupet przy tej nopowości resetach etc.podałem dużo wcześniej na budowie sobie robotnik zrobił taką, kumple błyskawicznie zawieźli na SOR i tam zmarł bo NAJPIERW trzeba było zrobić testy na covida zgodnie z zamordyzmem i procedurami. Ot krew bezczelnie krwawiła wewnątrz

 

W jednym się specjalizowałem całe życie dbaniu o własną dupę a tego twoja wszech wiedza nie jest wstanie przebić

Chwalipięta przy podaniu ramienia pod nie wiadomo co ? I to kilka razy! Wciskasz kit

Edytowane przez gnago
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto powiedział że rodziłeś się na porodówce:) pewnie w ojcoowej młotkowni :) ojciec zapomniał młotek odłożyć i ot Adas :)

W jednym się specjalizowałem całe życie dbaniu o własną dupę :) a tego twoja wszech wiedza nie jest wstanie przebić

 

Wiem co to jest mimikra.

Ty - nie.

Zrozum.

Na razie nie spotkałeś nikogo, komu chciałoby się cię rozdeptać.

Ja, jak łażę po ogródku, też nie patrzę gdzie łażą mrówki...

Każda dba o własną dupę i swoje mrowisko.

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem co to jest mimikra.

Ty - nie.

Zrozum.

Na razie nie spotkałeś nikogo, komu chciałoby się cię rozdeptać.

Ja, jak łażę po ogródku, też nie patrzę gdzie łażą mrówki...

Każda dba o własną dupę i swoje mrowisko.

 

Adam M.

 

Ja nie mówię o celowym rozdeptaniu jak ktoś chce się rozdeptać np niezadowolony z serwisu pompy to to zrobi nożem, młotkie, sądowo.... I niewiele zrobisz(dotyczy wszystkich)

Ale ryzyko oberwania rykoszetem mam dużo mniejsze. Jakie wnioski wyciągasz z mojego poprzedniego posta kierowanego do anty szczepów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam, jak jeszcze nie było szczepionek, to foliarze (nawet w tym watku) obrali sobie za cel testy PCR, a konkretnie patyczek pokryty tajemniczym hydroźelem DARPA.

Cała pandemii miała być jedynie pretekstem do masowego testowania i wprowadzenia do organizmy hydroźelu na masową skalę :) :)

O.... widzę, że sekta Wyznawców Morderczych Patyczków ma nadal dobrze.

Breaking news:

https://int.artloft.co/pl/czy-analiza-testow-paluszkow-z-covid-pcr-testy-potwierdzaja-zbrodnie-ludobojstwa/

 

]Inna strona donosi:

Hydrożel Darpa i lit blokują i niszczą szyszynkę i sprawiają, że osoba myśląca staje się sterowalnym biorobotem. Hydrożel jest nośnikiem substancji aktywnej, jego zadaniem jest wprowadzenie substancji do organizmu w wybranym miejscu.

 

Krótko na temat szczepionek. Szczepionki zawierają hydrożel Darpa, lit i opatentowaną informację genetyczną. mRNA nie jest niesprawdzoną nowością. W hodowli i dla czołowych sportowców ten typ od wielu lat stosuje doping. W przypadku najlepszych sportowców ten doping znacznie skraca życie.

 

Informacje genetyczne zawarte w szczepionce prowadzą do powstania opatentowanego mutanta. Marzeniem ciemnych sił wokół Billa Gatesa jest zmuszenie tych mutantów, na przykład przez szczepienia, do regularnego aktualizowania jako programu komputerowego

 

Nie dali dary hydroźelem, to musieli spróbować grafenem :)

Edytowane przez fotohobby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://marucha.wordpress.com/2022/02/08/abp-vigano-popiera-kanadyjskich-kierowcow-ciezarowek-nawolujac-do-modlitwy-o-pokonanie-piekielnego-wielkiego-resetu/#more-98514

 

A tu kolejny "odmóżdzony" foliarz negujący dobra plandemii taj jak w polskim sejmie gdzie p.osłowie nie chca się kłuć , aby dla frajerów więcej zostało, pardon uchronić wiernych przed potwornością tej plandemii covidem.

 

ROZUM NIE PRZYJMUJE DO ŚWIADOMOŚCI OSTATNICH DONIESIEŃ MARIONETEK POLITYCZNYCH ?

 

fOLIARZE BEZCZELNIE usiłują ukarać i zniszczyć dobroczyńców chroniących LUDZKOŚć swym oddaniem przed złem

 

https://marucha.wordpress.com/2022/02/08/trybunal-norymbergi-2-rozpoczety/

Edytowane przez gnago
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, wygląda na to że covid sam się pokonał - zmutował do postaci na tyle zarazliwej że wyparł inne odmiany a ponieważ Omikron jest niewiele groźniejszy niż przeziebienie to niedługo wszystkie kraje zniosą restrykcje. Świat na jakiś czas wróci do normalności. Szczepionki pozostaną, pewnie z 15-20% ludzi będzie się szczepić na covid, troche wiecej niż teraz się szczepi na grypę.

Mineło sto lat od hiszpanki, mimo ogromnego postępu w medycynie wirus kończy sie w podobny sposob jak wtedy. Szczepionki pomogły w drugiej fazie epidemii, pewnie uratowały setki tysięcy żyć, ale nie zahamowały epidemii, mimo wielkich obietnic.

Przy okazji dowiedzieliśmy się wiele o ludziach i ich stanach umysłu w sytuacjach kryzysowych. Świat jeszcze kilka lat będzie spłacał długi zaciągnięte na walkę z epidemią i jej skutkami. Kilka lat też będziemy nadganiać zaległości w leczeniu na inne choroby, zwlaszcza w naszym kraju.

Edytowane przez Toty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, wygląda na to że covid sam się pokonał - zmutował do postaci na tyle zarazliwej że wyparł inne odmiany a ponieważ Omikron jest niewiele groźniejszy niż przeziebienie to niedługo wszystkie kraje zniosą restrykcje. Świat na jakiś czas wróci do normalności. Szczepionki pozostaną, pewnie z 15-20% ludzi będzie się szczepić na covid, troche wiecej niż teraz się szczepi na grypę.

Mineło sto lat od hiszpanki, mimo ogromnego postępu w medycynie wirus kończy sie w podobny sposob jak wtedy. Szczepionki pomogły w drugiej fazie epidemii, pewnie uratowały setki tysięcy żyć, ale nie zahamowały epidemii, mimo wielkich obietnic.

Przy okazji dowiedzieliśmy się wiele o ludziach i ich stanach umysłu w sytuacjach kryzysowych. Świat jeszcze kilka lat będzie spłacał długi zaciągnięte na walkę z epidemią i jej skutkami. Kilka lat też będziemy nadganiać zaległości w leczeniu na inne choroby, zwlaszcza w naszym kraju.

 

Tak jest wszyscy jednym głosem i w jednym terminie ogłaszają cuda. Nie wiem jak Ty czy Wy ,ale ja ostatnio bardzo dużo podróżują Gdańsk- Szczecin i nie ma tygodnia aby nie jechały konwoje wojskowe.Dziś na dk6 konwój z czołgami , w zeszłym tygodniu jakieś wyrzutnie. Po co to zwożą lub przewożą ? Wiem wiem wożą bo muszą mieć zajęcie,kiedyś też wozili ale teraz albo mam pecha albo szczęście bo to zawsze widuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest wszyscy jednym głosem i w jednym terminie ogłaszają cuda. Nie wiem jak Ty czy Wy ,ale ja ostatnio bardzo dużo podróżują Gdańsk- Szczecin i nie ma tygodnia aby nie jechały konwoje wojskowe.Dziś na dk6 konwój z czołgami , w zeszłym tygodniu jakieś wyrzutnie. Po co to zwożą lub przewożą ? Wiem wiem wożą bo muszą mieć zajęcie,kiedyś też wozili ale teraz albo mam pecha albo szczęście bo to zawsze widuję

 

Co ma wojsko do covida?

W obecnej sytuacji podniesienie gotowości bojowej było by logiczne zwłaszcza w brygadach i dywizjach zmechanizowanych, jednostkach specjalnych i w obronie plot

Edytowane przez kulibob
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toty

 

To przypomnę pościk sprzed tych kilku setek stron w tym wątku. Za komuny w każdym szpitalu był oddział zakaźny , najczęściej zamknięty czekał ........ Zlikwidowano bo "kosztowało" Ostatni budowany od podstaw szpital zakaźniczy ze śluzami kontrolowaną atmosferą filtrami przebudowano na biura w Krakowie. Przed plandemią każdy większy wypadek komunikacyjny był równoznaczny z wyrzucaniem ludzi z łóżek szpitalnych dla ofiar.

 

Za każdej pandemii, "prawdziwej" wg starych zasad z stratami w populacji powyżej tych kilku procent stosowano KAŻDY SKUTECZNY LEK.

 

W tej plandemii leku nie było tylko kłujki preparatami , no dopiero jak Big Farma opracowała to jest koszt kuracji pacjenta to parę tysiączków. No i umknął ci filmik z jednym z szefów Pfitzera przyznający że dwa pierwsze kłujki były do d...y No nie dopowiedział ze tzw booster tak samo.

 

Podsumowując stek propagandowych bredni. Będzie jak przy grypie kiedy na pół roku przed sezonem robi się losowanie/wróżbę która to odmiana grypy będzie panowac na globie jedna czy kilka. Za rok bodajże 2018 szczepionki przeciw grypie miały 2 % skuteczności tj. podane przy właściwej odmianie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...