Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

KORONAWIRUS - przydatne informacje, walka z mitami i plotkami


d7d

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 17,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • kulibob

    2233

  • d7d

    1885

  • fotohobby

    1552

  • Kaizen

    980

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Masz dane że to "niewiadomo co" działa i ma znikome ryzyko wywołania czegoś szkodliwego

 

No widzę że działa :lol2: masz nopa wyparcia rzeczywistości, resetu pamięci i kilka pomniejszych . O to ci chodziło jak ramię podsuwałeś? :mad:

 

Jesteś w necie to zweryfikuj kiedy w oficjalnych mediach podano o "napaści " na Ottawę hord kłutych w 80% kierowców z ich ciężarówkami. Tu rozkmiń ile to tych kierowców faktycznie kosztuje, ile taka bryka pali etc. I kiedy faktycznie te hordy ruszyły wszystko w necie do znalezienia.

 

I nie żadnych linków rozum masz sam znajdź jeśli nopy ci pozwolą :stirthepot: kombinuj, walcz z niewolniczym opętaniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obyś z gumowym kałachem nie biegał w błocie uciekając przed wrogiem

 

Dlaczego miałbym to robic?

Podniesienie gotowości jest uzasadnione z powodu koncentracji wojsk na Białorusi.Jak nie będziemy gotowi to dopiero mżemy się obudzić z ręką w nocniku.

Najlepszy co może się wydarzyć to atak ruskich na Ukrainę i niech tam ugrzęzną wkoncu koszt przerosną i sie wycofają. Równocześnie upadłoby NS2. Gorsze Ukraina satelita ruskich. Lub NATO pójdzie ruskim na rękę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzę że działa :lol2: masz nopa wyparcia rzeczywistości, resetu pamięci i kilka pomniejszych . O to ci chodziło jak ramię podsuwałeś? :mad:

 

Jesteś w necie to zweryfikuj kiedy w oficjalnych mediach podano o "napaści " na Ottawę hord kłutych w 80% kierowców z ich ciężarówkami. Tu rozkmiń ile to tych kierowców faktycznie kosztuje, ile taka bryka pali etc. I kiedy faktycznie te hordy ruszyły wszystko w necie do znalezienia.

 

I nie żadnych linków rozum masz sam znajdź jeśli nopy ci pozwolą :stirthepot: kombinuj, walcz z niewolniczym opętaniem

 

Nie interesuje mni Kanada nie wiem oco im tam chodzi. Również nie za bardzo rozumiem ciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To widać, słychać i czuć :lol2:

 

Nadstaw ramię pod booostera , jeśli to czyni cię szczęśliwym :cool:

 

A co się dzieje w Kanadzie ? Uwierzyli dali się zakłuć i po rozejrzeniu się po świecie szerokim zrozumieli że ich się w ch....a robi to i postanowili pokojowo działać , jeszcze. Umknęło ci że oficjalnie kierowcom nie można pomagać pod odpowiedzialnością karną? No jeszcze za podanie chleba czy butli nie strzelają . Jeszcze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego miałbym to robic?

Podniesienie gotowości jest uzasadnione z powodu koncentracji wojsk na Białorusi.Jak nie będziemy gotowi to dopiero mżemy się obudzić z ręką w nocniku.

Najlepszy co może się wydarzyć to atak ruskich na Ukrainę i niech tam ugrzęzną wkoncu koszt przerosną i sie wycofają. Równocześnie upadłoby NS2. Gorsze Ukraina satelita ruskich. Lub NATO pójdzie ruskim na rękę

 

To tak nie wygląda niestety. To rozleje się po europie (oby nie). Rząd zrobi co chce a My jako zwykli ludzie zapłacimy za to. Ostatnie dwa lata pokazało mi do czego jest nam potrzebna władza wybrana przez kogoś lub sami się wybrali. W sumie z historii byłem noga ,ale historia zatacza koło.Oby nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

woan

 

Czego oczekujesz od ludzi z mentalnością mięsa armatniego? Befehl to befehl do bezrozumnego wykonania........... padł rozkaz ramię podane

 

Słuchaj każdy ma jakieś przekonania i nie krytykuję tego co zrobił. Równie dobrze krytykują tych co nie nadstawili niczego. Grunt to czuć się dobrze ze swoim wyborem :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak nie wygląda niestety. To rozleje się po europie (oby nie). Rząd zrobi co chce a My jako zwykli ludzie zapłacimy za to. Ostatnie dwa lata pokazało mi do czego jest nam potrzebna władza wybrana przez kogoś lub sami się wybrali. W sumie z historii byłem noga ,ale historia zatacza koło.Oby nie

 

A ja tu widze potencjał zysku dla kraju. Jednak polityków mamy durnych a niewile tutaj zależy od nas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego miałbym to robic?

Podniesienie gotowości jest uzasadnione z powodu koncentracji wojsk na Białorusi.Jak nie będziemy gotowi to dopiero mżemy się obudzić z ręką w nocniku.

Najlepszy co może się wydarzyć to atak ruskich na Ukrainę i niech tam ugrzęzną wkoncu koszt przerosną i sie wycofają. Równocześnie upadłoby NS2. Gorsze Ukraina satelita ruskich. Lub NATO pójdzie ruskim na rękę

Nie interesuje mni Kanada nie wiem oco im tam chodzi...

A ja tu widze potencjał zysku dla kraju. Jednak polityków mamy durnych a niewile tutaj zależy od nas

Z taka znajomością uwarunkowań etnicznych i historycznych sugeruje przeprowadzkę za Łabę tam znajdziesz zrozumienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra bedzie prościej , za rączkę .......kiedy nasze media przyznały że mamy pierwociny rebeli w Kanadzie? Po dwóch tygodniach w wiadomościach co nieco rzekli. A tak cisza. Jeśli w tak błahej sprawie mijali się z prawdą, kłamali to w innych mówili prawdę?

A tu o innej próbie sprawiedliwości ustalenia prawdy https://rudaweb.pl/index.php/2022/02/09/noblista-nie-zyje-nowa-sprawiedliwosc/

Edytowane przez Redakcja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten temat powinien zostać zamknięty bo do niczego konstruktywnego nie prowadzi oprócz wzajemnego się obrażania.

 

Też tak myślę , jeden może za ryj i pod igłę wszystkich jak jakiś komuch a zwrócisz uwagę że to durnoty to bana dostaniesz , cuż to za straszny jednoosobowy sędzia ? jakiś wybiórczy i tylko on uznaje kogo banować kogo nie . podobnośmy się urodzili wolnymi ludźmi a tu tyran może bezkarnie durnoty pisać typu za mordę i pod igłę , durnoty rzecz oczywista dla normalnego wolnego człowieka ale widać niewolni mają tendencję do nadużywania swej władzy małej bo tylko forum ale już widać tyranka małego rozdającego bany z lubością , za kilka a zresztą już mamy zniewieściałe społeczeństwo a to postępuje , w Chinach ze propagowanie treści zniewieściałych można iść do więzienia a tu to jakaś cnota chyba . wolność i wolność dla jednego to dla innego hm ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oświeć mnie co ma tu historia i uwarunkowania etniczne. Tym bardziej Kanada. Kanadę mam w dupie i o co oni am protestują pewnie o to co wy Szury tutaj skomlicie.

 

To tak nie działa. Niektóre informacje trzeba odszykować samemu, chyba, że ktoś chce na tobie zarobić, wtedy powie Ci wszyto o co pytasz i zrobi to w taki sposób by jak nawiewnej zyskać dzięki twoim decyzją.

Idź śladem haplogrup wtedy znajdziesz odpowiedzi.

I przyhamuj trochę ze słownictwem, bo nigdy nie wiesz jaki konsekwencje może przynieść obrażanie kogoś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak myślę , jeden może za ryj i pod igłę wszystkich jak jakiś komuch a zwrócisz uwagę że to durnoty to bana dostaniesz , cuż to za straszny jednoosobowy sędzia ? jakiś wybiórczy i tylko on uznaje kogo banować kogo nie . podobnośmy się urodzili wolnymi ludźmi a tu tyran może bezkarnie durnoty pisać typu za mordę i pod igłę , durnoty rzecz oczywista dla normalnego wolnego człowieka ale widać niewolni mają tendencję do nadużywania swej władzy małej bo tylko forum ale już widać tyranka małego rozdającego bany z lubością , za kilka a zresztą już mamy zniewieściałe społeczeństwo a to postępuje , w Chinach ze propagowanie treści zniewieściałych można iść do więzienia a tu to jakaś cnota chyba . wolność i wolność dla jednego to dla innego hm ?

 

Ja tu już między jednym a drugim banem wyczytałem, ze " A co! Mam być bity?!! SAM wolę bić jako kapo!!!"

- I niech mi tu kto napisze, ze to sensu DLA MNIE nie ma!!!

No... ma...

Dla niego...

Systemy totalitarne zawsze wysługiwały się psychopatami, którzy w trosce o własną dupę miliony by pomordowali.

Ale...

Jakby się komu chciało pogrzebac w sieci...

Poanalizowac...

Doszuka się!

 

Moderowano

Edytowane przez finlandia
Treść nie na temat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...