Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Energa wstrzymuje instalację liczników dwukierunkowych


Tom1000k

Recommended Posts

 

Rzeczywiście, nie zauważyłem.

Jutro mi przychodzą z Taurona wymienić licznik, ale przez telefon już kręcili nosem, że licznik w środku w domu. Bałem się, że nie przyjdą. Jak bym był w Enerdze to bym się hm.... mocno zdenerwował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście, nie zauważyłem.

Jutro mi przychodzą z Taurona wymienić licznik, ale przez telefon już kręcili nosem, że licznik w środku w domu. Bałem się, że nie przyjdą. Jak bym był w Enerdze to bym się hm.... mocno zdenerwował.

 

Jakby stało przed domem auto na zagranicznych blachach to by w najlepszym wypadku zadzwonili i powiedzieli sorry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj roboty jako listonosz spotykasz ludzi, powymieniacie się kaszlnięciami i wrócisz do domku do rodziny ;) Później pokaszlesz na rodzinkę żonkę cmokniesz w usta a dalej to już jakoś będzie.

 

Jak Panie w aptece, sklepie obcując z o wiele większą ilością ludzi i to bezpośrednio, Ci sprzedają cebule to też tak mędrkujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Panie w aptece, sklepie obcując z o wiele większą ilością ludzi i to bezpośrednio, Ci sprzedają cebule to też tak mędrkujesz?

 

Wiesz może lepiej byś się sprawdził na granicy sprawdzają te 2 mil. obywateli z Polski co wracają tam będziesz miał lepszy kontakt z ludźmi. Cebuli nie potrzebuję mam własną z warzywniaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście jednak większość ludzi ma na zewnątrz, więc może takie stanowisko dystrybutorów (innych niż Energa) zostanie utrzymane, że jak na zewnątrz to ok. Chyba że braknie samych liczników, bo takie głosy też chodzą

 

Ja np na podpisaną umowę czekam już 3 miesiąc ;/ Dzwoniłem już na BOK i tylko usłyszałem , że trzeba czekać bo maja straszną ilość nowych instalacji. Licznik mi wymienili w sierpniu , umowę dostałem w grudniu :D Odesłałem podpisaną i teraz będę czekał niewiadomo ile na to aż podpisana przyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to niestety teraz pewnie sytuacja się nie rozwiąże szybciej. Wszyscy niby pracują zdalnie, ale i na infolinie trudno się dodzwonić, kontakt wszędzie głównie mailowy. Niby nie ma co się dziwić ani klientom ani dystrybutorom, bo sytuację mamy wyjątkową. Denerwować się będą i jedni i drudzy. Jedyne co chyba można zrobić to uzbroić się w cierpliwość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...