Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

BO?ONARODZENIOWE inspiracje NASZE TRADYCJE stroiki , choinki


osowa

Recommended Posts

A to nasza choinka co prawda z przed 2 lat, ale zawsze stoi w tym samym miejscu i jest podobnych gabarytów :wink:

 

http://images49.fotosik.pl/227/8519e97097195327.jpg

 

A to choinka u mojej cioci mam nadzieję że się nie obrazi za wstawienie, ale w sumie foto mojego autorstwa

 

http://images36.fotosik.pl/114/4660cbab12bfe304.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 436
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Nooo sliczne sa te choinki nania! :)

Twoja zapewne jest swieza, prawda? Wiesz co ... wprosze sie do Ciebie kiedy bedzie czas na wreczanie prezentow :lol: alez ich jest! Widze, ze pieknie zawijasz w papier - przestalam juz zawijac kiedy co roku spedzalam po kilka godzin na zawijaniu, przyklejaniu kokardek, pierdulek ozdobnych coby pieknie wygladalo a jeszcze przedtem kupowalam metry wstazek i cielam na kawaki; pewnego razu powiedzialam dosc! i teraz ulatwilam sobie sprawe; pakuje w ladne torby lub pudelka o ile szybciej i ile czasu zyskuje i spedzam go pozniej przyjemnie przy choince i kominku z filizanka pachnacej herbaty. Zaluje, ze tak pozno wpadlam na ten pomysl; lepiej pozno niz wcale, prawda? :lol:

 

Natomiast choineczka Twojej cioci jest cudna! i taka ogromniasta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki FairyDream/BasniowySen :D

 

Uważam, że nasze własnoręcznie wykonane, dają nam najwięcej radochy i satysfakcji, nie mówię tylko o choinkach ale o wszelkiego rodzaju stroikach i dekoracjach świątecznych.

Oglądam wszystko co wklejacie i już mam trochę pomysłów na te święta...nie mogę się doczekać :lol:

 

Pozdrawiam

Beata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki FairyDream/BasniowySen :D

 

Uważam, że nasze własnoręcznie wykonane, dają nam najwięcej radochy i satysfakcji, nie mówię tylko o choinkach ale o wszelkiego rodzaju stroikach i dekoracjach świątecznych.

Oglądam wszystko co wklejacie i już mam trochę pomysłów na te święta...nie mogę się doczekać :lol:

 

Pozdrawiam

Beata

 

Dokladnie sie z Toba zgadzam Beatko, co przez nas zrobione i to wlasnorecznie najbardziej cieszy.

Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może ktoś wie jak zrobic girlandę z naturalnych gałązek?

Będziemy podcinać cis ogrodowy i myslę, że jego gałązki idealnie sie do tego celu nadaja, ale nie wiem jak taką girlandę wykonać, zeby nie zaczęła rozsypywać sie w same Święta. Mam zamiar powiesić ją na karniszu.

 

Robiłam kiedys girlandę pletąc ją za pomocą cienkiego drucika na wierzbowych gałazkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...