Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

BO?ONARODZENIOWE inspiracje NASZE TRADYCJE stroiki , choinki


osowa

Recommended Posts

Ew-ka

Czy ja dobrze widziałam? Masz zasłonki z LNU?????

Gdzie kupiłaś taki fajny materiał???

To moje marzenie, ale nigdzie nie mogę takiego dostać...

 

Pozdr;

 

cha,cha......ale zmyłka :D

moja mama sie śmieje ,że w oknach wisi worek po kartoflach :D a to materiał ktory można kupic w centrali ogrodniczej z metra lub w kwiaciarniach gotowy kupon ( za 10 zł) i rzeczywiście wygląda jak worek.

http://www.dj-miter.com/ew-ka/misie/PICT1941.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 436
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ewka! :D

Twoje inspiracje choinkowe baaardzo mnie inspirują!!

Dawaj więcej inspiracji! :p :p

Aha, może ktoś życzliwy poda namiary na wątek, gdzie mogłabym się dowiedzieć jak wklejać zdjęcia (np. ze skanera) mam parę z moimi pomysłami i wykonaniem ale nie wiem jak je tu umieścić... :(

 

 

prosze oto ściąga

 

http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?t=30921

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :oops: niestety zazwyczaj nie robiłam zdjęć moich wypocin :( ale w tym roku mieszkanko(jeszcze :wink: ) wystroję wcześniej, więc może porobię fotki i wyślę. Planuję dekorację w tonacji złoto- czekoladowej, takiej trochę retro, z przecierkami i patyną "starości". Choinkę mam nadzieję mieć w tym roku "żywą", gorzej z bombkami (MÓJ SYNEK GRA NIMI W NOGĘ!!!) :roll: :evil: pozostają plastikowe, których niecierpię :cry:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co wklejam dalsze inspiracje, to dla tych, którym się nie bardzo chce... a chcieliby mieć coś ładnego na świątecznym stole-duże szklane naczynie + najpiękniejsze bombki i mamy oryginalną ozdobę :wink: :p

ftp://anisiaa:[email protected]/images/bombki-zl.1.jpg

ftp://anisiaa:[email protected]/images/bombki-cz.1.jpg

ftp://anisiaa:[email protected]/images/szysski.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ew-ka dzięki za informację o materiale typu worek. Właśnie ociepliłam donice przed wejściem i na koniec chciałam je owinąć takim materiałem. Pędzę do kwiaciarni.

Anisia - świetny pomysł z bombkami w szklanym naczyniu;już to widziałam ale teraz wprowadzę to w czyn. Proste, niekosztowne a efektowne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie można ozdobić również kominki (wklejam propozycje- gazetowe) należy jednak pamiętać aby ozdób wszelakiej maści, zwłaszcza łatwopalnych ,nie montować za blisko paleniska!!! No, może być nieszczęście...

Można gaśnicę obok...jak ktoś ma wystrój w czerwieni, to jak znalazł :wink: Niemniej wklejam :p

ftp://anisiaa:[email protected]/images/_0001%20(2).jpg

ftp://anisiaa:[email protected]/images/motylki.jpg

ftp://anisiaa:[email protected]/images/chiny.jpg

ftp://anisiaa:[email protected]/images/trawa.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...