Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wakacje 2020


Wolt

Recommended Posts

Cześć wszystkim.

 

Zastanawiam się nad urlopem tym roku, gdzie spędzić czy w Polsce czy za granicą - jak za granicą czy samochodem czy może samolotem?

 

Jestem ciekaw waszych opinii. Czy podczas epidemii wirusa decydujecie się na wczasy za granicą, w Polsce czy może rezygnujecie w ogóle? :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
Ja w tym roku stawiam na Polskę. Zawsze kochałem polskie góry, ale szał na wyjazdy zagraniczne przysłonił mi to, że u nas w Polsce również może być pięknie. Dlatego ja w tym roku zarezerwowałem dla siebie i ukochanej pobyt w :spam:. Beskid Sądecki nie jest mi dobrze znany, dlatego chciałbym w te wakacje poznać te okolice, bo podobno są piękne. Sam Hotel polecili mi znajomi - Aquapark, bogata oferta SPA, siłownia, bilard, pub. Można też wypożyczyć na miejscu rowery, co znacznie ułatwia nam podróż, a jesteśmy zapalonymi cyklistami. Edytowane przez Greengaz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lokalizacja jest najmniej ważna, najważniejszy jest zdrowy rozsądek. Aby nie pakować się w tłum odkorkowanych szaleńców. Jedziesz aby wrócić zdrowy, lepiej jechać na zatyle niż pod Kasprowy, pod Śnieżkę choć słyszałem że nawet na Tarnicy tłumy jak we Władysławowie. Cicha zatoka gdzieś w dziczy na końcu asfaltu marina, trochę domów wokół, oliwki i winogrona wożone przyczepami jak u nas wungiel na wsi... Są takie miejsca, ale parę kilometrów za szóstą granicą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months później...
  • 1 month później...

W zeszłym roku miałem wakacje na tarasie i trawce wokoło :D

W tym roku już zarezerwowane, cel to Albania, oczywiście własnym autkiem bo to część przygody :)

5 dni to Wlora a 5 dni Himare.

Trasa ok.1700km,na dwa razy, z noclegiem w Nisz w Serbii.

Całość przez Booking :)

Początek września i mam nadzieję, że wirus w końcu będzie w odwrocie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...