Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Torometr (miernik pól torsyjnych)


pkorol

Recommended Posts

Witam, jakiś czas temu kupiłem projekt miernika który mierzy pola torsyjne. Udało się go odpalić. Są to dwa druciki przylutowane do wtyczki słuchawek. Jest też i program na androida. Niema niestety instrukcji, więc jakie wartości i co dokładnie ten miernik mierzy nie wiadomo. Torometr wykrywa praktycznie wszelkie natężenia pola torsyjnego, wykrył rurę CO w podłodze drewnianej, rozróżnia nawet pole torsyjne poszczególnych roślin, ludzi, przedmiotów inaczej rysuje pole deski a inaczej pole tła. Torometre wskazał na przykład poziom wody w butelce plastykowej i termosie szklanym czyli było widać ple torsyjne wody i jego koniec. Program zawiera różne ustawienia takie jak częstotliwość, szybkość odczytu, coś jeszcze co rysuje te grafiki, można też zachować obrazek z ekranu. Na razie jestem małpą której dali do łapy lelefon:). Jest to raczej ciekawostka niż coś pożytecznego bo niema jak te wyniki zinterpretować.

Kolejny dzień zabawy małpy z telefonem: Jedyne praktyczne zastosowanie tego urządzenia jakie małpa znalazła to szukanie anomalii. Czyli wyraźne różnicy w rysunku. Na przykład w gabinecie rehabilitanta znaleźliśmy dwa punkty anomalii. A u mnie na działce jest taki jeden punkt wyraźnie różniący się od innych wyników.

 

Schematu nie mogę opublikować bo nie otrzymałem zgody na udostępnianie ale mogę go wykonać dla chętnych.

Edytowane przez pkorol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 57
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Za te brednie płaci ci Zięba czy Putin?

 

A jak nie gdzie czyli w bredniach czujesz się jak ryba w wodzie.Po co się oszukujesz. Założył Ci nowy temat byś mógł się realizować ,to w czym problem? Ostatnio widziałem Cię w łazienkach :yes::D , a reszta to sam wiesz ,strażnik tematów nazwę je nieeleganckich.:lol2:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak i ty, czyli patrzę na rysunek, jeżeli się różni od wzorca, to znaczy, że coś tu jest. Żeby nie było nie domówień i mistyki, pola torsyjne to nic innego jak pole elektromagnetyczne, albo jego składowa, bo pole elektromagnetyczne a takie nauka przyznaje składa się elektro i magnetyzmu albo tak zwane prądy Fuko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak rozróżniasz pole torsyjne A od pola torsyjnego B?

 

Powoli ,powoli ,powoli i się odnajdujecie. Zadam Ci pytanie. Po co męczysz się z tymi bezzasadnymi twierdzeniami i pytaniami jak masz zawsze swój pewnik.Odpowiedź znasz tylko tak j/z chcesz wyróżnić się czymś i przy tym wywołać uznanie. Zauważasz tu coś?:yes::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa forma fotografii Kirilianowskiej?

:lol: :lol: :lol:

Widzę, że ciągle studiujesz fizykę alternatywną. :lol:

Jezeli robi Ci to dobrze - to DOBRZE!

 

Adam M.

 

O!!! .I Ty także jesteś.Co to za rodzaj fotografii ? Chyba ,że coś Ci się ulało niechcący.:D Wujek Google powiedział :

 

Fotografia kirlianowska i urządzenia do czytania energii ciała. ... Jest to technologia, która mierzy zmiany energii biopola, które są odbiciem zmian emocjonalnych czy fizycznych. Prekursorem fotografii kirlianowskiej był Jakub Jodko Narkiewicz w końcu XIX wieku.

 

To tak aby zgłębić i zrozumieć intencje Adama.:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ot ciekawy eksperyment polegał na ładowaniu wody w szklance odległość 2 tys km. Nie wiem o co tu chodzi, nie znam się na tym, dla mnie to jakaś abstrakcja. Interesowało mnie czy da się to zarejestrować Torometrem, no i chyba się udało. Torometr posiada dwie opcji obróbki sygnału dla tego dwa grafiki obok siebie ale wskazują to samo każdy po swojemu. 1-2 woda przed eksperymentem, 3-4 woda po eksperymencie czyli niby naładowana, 5 szklanka kontrolna. Postawiłem ją obok tej ładowanej i zmierzyłem ich pole razem. Po godzinie zmierzyłem wodę w szklance ładowanej jeszcze raz i pole tła, brak różnicy. Woda straciła swoje właściwości "nadprzyrodzone".

woda.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...